0

,,Dziwi mnie czemu Laporta i cały sztab nie zechcą przeprowadzić szturmu na Valencje i zakontraktować tej dwójki'' - dokladnie

Villa z silva mogliby grac z zamknietymi oczami z xavim i iniesta , i mimo tego ze bylem zwolennkiem ibry to chcialbym widziec ville + silve w komplecie.( bo ibra to po prsotu wydatek nie na kieszen barcelony).

Do tego chciałbym żeby barca zatrzymała hleba i sprowadziła fabregasa , nawet za te 30-40mln , licze na to ze hleb w koncu zacznie grac jak trzeba a fabregas pozwoli na rotacje , np. jeden mecz xavi i iniesta , drugi hleb i fabregas (oni potrafia razem grac) , kolejny np. xavi i hleb , albo iniesta fabregas.

Słusznie było by zaopatrzyc sie takze w Bruno Saltora (tego co niby za darmo mialby do nas przyjsc) - lawka nigdy nie za dluga !

do tego jeszcze jakis tani lewy obronca i koniec.

z takim skladem barca z pewnoscia bedzie kontynuowac dzieło z tego sezonu.

i obejdziemy sie bez zadnego riberiego , ibry , cola , kaki , ronaldo i bog wie czego :P

pozdro cules

0

wg mnie barca musi sie pospieszyc z transferami ;/ bo poki co to nie zrobili jeszcze zadnego kroku w przód

a co do luisa fillipe to nie ;/ jak powiedzial seba2304 , my potrzebujemy solidnego obronce a nie kota w worku.

Moj typ to john arne riise , jest tylko rok starszy od ashleya cole i moim zdaniem lepszy i przedewszytkim tanszy !

0

a mi sie marzy robinho :D , ale niestety tylko marzeniem pozostanie...

0

prosto.

duzo prawdy w twojej wypowiedzi jest , ale ja jednak pisze - nas , my , nam itp zeby bylo po prostu latwiej napisac i dac do zrozumienia czytany tekst :P a nie ze wzgledu na to ze czuje sie jakis wazny czy cos ;]

Przyznaje sie bez bicia ze nigdy nie obserwowalem gry riberiego :P i pierwszy raz tak na prawde zobaczylem jego umiejetnosci w meczu z barca ;p , chcialbym powiedziec takze ze Barcy kibicuje od meczu z Chelsea (tego przegranego 2:4) , przed tym bylem poprsotu neutralny :D nie kibicowalem nikomu.

0

,,marszcze-rano'' xD jest nam niepotrzebny ;p bo przeciez yayi i keity nie bedzie przez 2 miesiace , a nie bedziemy chyba wydawac 20 mln za pilkarza ktory bedzie gral przez 2 miechy zeby zapchac luke na DM-ie. Po za tym podczas ich nieobecnosci moze zagrac Busquets.

0

przestańcie juz pieprzyc o tym czy ibra pasuje do barcy czy nie bo to jest smieszne ^^ , znacie go osobscie ze wiecie jaki ma charakter ?? , z tego co sie slyszy w tv , czyta na forach/gazetach itp nie mozna oceniac ludzi ,wiekszosc z was mowi tak jakby byli conajmniej expertami w tej dziedzinie i znali ibre z podworka ,,zepsuje atmosfere w klubie'' , a skad wiecie ? moze ibra wlasnie w Barcie znajdzie swoj prawdziwy pilkarski ,,dom'' i wkomponuje sie w ta pilkarska rodzine ?? , tak wiec powstrzymajcie sie z tymi glupimi komentarzami typu - pasuje , nie pasuje.

Pozdro

0

a ja wole Johna Arne Riise z romy za te 5 mln euro , baaardzo solidny tani pilkarz ,trzeba go brac a nie jakies cole evry czy rzirkowy ;d xD

0

Apeluje do tych ktorzy pytaja sie po co nam fabregas czy inny srodkowy pomocnik !!! , wlasnie dlatego !

0

a ja go zawsze lubiłem i modle sie zebym jutro przeczytal tu newsa ,,ibra w barcie - barca i inter doszly do porozumienia'' :D , nie obchodzi mnie jego charakter , tylko jego umiejetnosci , zasłaniacie sie tym charakterem bo poprsotu tylko w tym eto'o jest lepszy od ibry :] i nie macie argumentów zeby uzasadnic czemu nie chcecie go tu ! skoro zarząd wogóle zajmuje sie ibra to znaczy że też maja gleboko w dupie jaki on ma charakter albo poprsotu wiedza jak go natemperowac , proste.

0

ja bym wolał c.ronaldo zamist riberiego za 60 mln :P ,a co :P jak kraść to miliony jak gwałcić to księżniczki :D

0

lubie rooneya :P , oglondalem caly program Street Striker od poczatku do finalu i rooney to bardzo sympatyczny facet

0

chciałbym żeby Puyol byl takim naszym Maldinim :D

0

środkowego obroncy nam nie potrzeba , ;/ 30 mln to i tak za duzo , jak już to wolalbym kupic bruno alvesa i sprzedac milito , bo on napewno nie wroci do formy po rocznej kontuzji ;/ niestety

0

ja takze jestem za Risse , wysoki , silny , szybki , doswiadczony , tani , uniwersalny , może grać na calym lewym skrzydle , obrona lub atak.

0

aha , zapomniałem dodać , mówicie że eto'o strzelił 30 goli w lidze ? za to zlatan 25 , to tylko 5 goli różnicy , a weźcie pod uwage jakich partnerów ma eto'o a jakich ibra.

0

jeżeli obejrzeliście filmik który podał nast i dalej twierdzicie ze on sie nie nadaje do barcy to jesteście w dużym błędzie , technika + siła , nikt go nie przepchnie ! w meczach z angolami w LM w przyszłym sezonie on będzie naszym asem dzięki sile i grze głową , to świetny piłkarz , i co was obchodzi jaki on ma charakter , jeżeli Pep i zarząd faktycznie zdecydują sie na jego zakup to znaczy że wiedzą co robią , ja osobiście uważam że my go potrzebujemy , prawdą jest to że eto'o + 30 mln to cena z kosmosu i odrazu należy powiedzieć nie dziękuje (jeżeli ta oferta naprawdę była taka ze strony interu) , jakby eto'o został też nie miałbym nic przeciwko bo go lubię , ale nawet jak zostanie to ibre też należałoby kupić !

Pozdro Cules

0

srodek pomocy -cesc fabregas - zeby dac odpoczac xaviemu i iniescie

lewa obrona-ashley cole - bo to solidny lewy obronca na miare barcy i to pozwoli nam sprzedac abidala i nie przesuwac srodkowych obroncow na lewo.

napad-villa - zeby wprowadzic rotacje w ataku , i zastapic eto'o jak pojedzie na PNA.

lewy atak - tutaj ktorys z tych 3 - ribery/robinho/silva - ja osobicie wiem ze to malo prawdopodobne ale ja bym wyrwal man city robinho :D chlopak ma swietna technike , strzal , drybling , jest mlody i sie marnuje tam ;/ , jezeli przyszedlby ribery czy silva tez bym sie nie obrazil :P

Jezeli sprowadzimy napastnika srodkowego i skrzydlowego to messi tez bedzie mogl odpoczac dzieki rotacji.

Mysle ze te transfery beda dosyc kosztowne ale lepiej wydac raz i potem nie zalowac , a barca wygrala kasy jak lodu w tym sezonie , za sama lige mistrzow 110 mln euro.

PS.Hleba tez trzeba zatrzymac , rezerwowych nigdy za wielu ! a ja czuje ze w przyszlym sezonie pokaze na co go stac.

Pozdrawiam

0

ja go nie chce ;/ , wole davida silve albo robinho- on ma niesamowity talent a w man city sie marnuje i nie ma z kim pograc , na lewa obrone ashley cole albo capdeville (lahma jakos nie lubie ) , na zmiennika xaviego/iniesty nie mam pomyslu poki co. Uwazam tez ze trzeba zostawic hleba tylko poprostu dac mu wiecej szans na jego pozycji a nie na sile robic z niego skrzydlowego.

PS. Bylbym bardzo wdzieczny jakbyscie mi klikneli tu , dla was to tylko jeden klik a dla mnie to cos wiecej :D

http://change.menelgame.pl/change_please/7239185/

0

mowy nie ma ! :D

0

eto'o + ibra ? pewnie ze fajnie , super i wogle cool , ale nie myslcie ze ktorys z tych panow zgodzi sie na lawke , nie ma mowy , albo jeden albo drugi .

0

miloszbarca

wreszcie znalazl sie ktos z kim sie zgadzam

Przestancie w koncu najezdzac na ibrahimovica , bo daje glowe ze jak by byl w barcie i dostawal by tyle pilke od naszych wspanialych pomocnikow to bylby krolem strzelcow z 10 bramkami wiecej od wicelidera , i powtorze to jeszcze sto razy IBRA JEST SWIETNYM PILKARZEM I Z PEWNOSCIA BYLBY TO GODNY ZASTEPCA ETO'O ! , i ja nie chce zeby eto'o odszedl z sympati do niego a nie z powodu ze ibra mialby zajac jego miejsce , nie podwazajac umiejentnosci eto'o , ibrahimovic wprowadzilby do gry barcy kilka elemntow w ktorych nie zbyt dobrze sobie radzimy np. stale fragmenty gry , jest wysoki i przy tym silny i swietnie gra glowa , i potrafi uderzyc z wolnego.

Napewno zaraz mnie tu zjada o sezonowcow , ale co tam , ja mam swoje zdanie i od tego jest forum zeby je wyglaszac. Pozdro dla kibicow.

0

Doplacac jeszcze 20 mln to lekka przesada , mozna by sie wymienic bez doplat od zadnej ze stron , eto'o za ibre i juz , i mysle ze ani jeden ani drugi klub by na tym nie stracil , ja lubie eto'o ale jak juz ktos powiedzial on sie w barcie wypalil , a ibra to pilkarz tej samej klasy , nawet powiedzialbym ciut lepszy , technike ma fantastyczna , to jest kawal chlopa , a zarazem szybki , z silnym strzalem , dryblingiem , to jest techniczny pilkarz , ktory z pewnoscia by pasowal do barcy , mowicie ze slaby ? slaby w interze , z kim on tam ma grac ? , jak oglondalem mecz Inter - Manchester utd w tym sezonie to az zal bylo patzrec jak ibra sam haruje pod bramka rywali bez zadnego wsparcia , jesli on by dostawal tyle pilek co eto'o z pewnoscia mial by tyle samo goli , BA , mialby o 10 wiecej. Takie jest moje zdanie , on by nam sie bardzo bardzo przydal w meczach z angolami w przyszlym sezonie a o jego charakter sie nie obawiam , bo na lawce trenerskiej mamy kogos o imieniu Pep Guardiola.

0

barc119

,,Iniesta nie byłby w stanie rozstrzygnac meczu tak jak Messi''

Jak to nie :P , przeciez sam roztrzygnal mecz jednym strzalem na Stamford Bridge :]

Mimo tego zgadzam sie z toba , ze iniesta najlepszy na swiecie jeszcze nie jest :P ale to tylko kwestia czasu.

PS.Strasznie mi sie podoba to zdjecie iniesty z pucharem na glowie :D , taki smieszny usmiech , wyraz twarzy jak u malego chlopca i ten wielki puchar na glowie ;)) , jeden z moich ulubionych pilkarzy :P jego sie poprsotu nie da nie lubic.

0

ja mam pytanko ;d w ktorym z video jest to jak widac jak sylvinho placze i jak cala druzyna z pucharem skacze do gory ?

0

Alone

Chlopie , o czym ty do nas rozmawiasz ? ^^ , jakie ,,krudce'' , co za ,,znajsc'' , czlowieku ile ty masz lat ? przed napisaniem kolejnego posta apeluje zebys wzial do reki slownik po za tym nie gadaj glupot , henry pogra spokojnie jeszcze z 3-4 sezony , to nie jest polska liga , a co do nazwisk ktore wymieniles to tak :

walcot - za slaby na barce , oprocz imponujacej szybkosci to ten chlopak jest przecietny.

torres - tysiace razy w roznych tematach bylo pisane ze nie do wyciagniecia , to nie fifa ze wykladasz tyle kasy ile masz i jest twoj.

benzema - przereklamowana gwiazda , kosztowalby zapewne fortune a pozytku by z niego nie bylo.

0

a ja bym zamiast riberriego sprowadzil silve , a w przypadku odejscia eto'o , silve + ville w pakiecie z valenci :D ci zawodnicy idealnie rozumieli by sie z xavim/iniesta , bez potrzeby ,,ogrania sie'' z nimi , z wiadomo jakich powodow.

Na pozycje lewego obronce capdeville , badz ashly cole (juz byl taki news tutaj , ze barca jest nim zainteresowana) . choc bardziej przemawia za mna ten pierwszy , napewno tanszy a po za tym hiszpan i bardziej defensywny.

Co do obecnych graczy to ja bym nie sprzedawal hleba , abidala ani cacaresa ,ktos przeciez musi byc na tej lawce , nie mozna sie pozbyc wszytkich , hleb musi dostawac wiecej szans to samo cacares , w meczach ligowych przy pewnym wyniku powinni byc odrazu wpuszczani na plac , to pozwoli odpaczac zawodnikom z pierwszej 11 a zarazem ci z lawki beda mieli szanse sie ograc z zespolem , abidala tez nalezy zostawic jako zmiennika , nastepny sezon byc moze nie bedzie juz dla nas taki szczesliwy jesli chodzi o kontuzje.

0

robertog10

no wlasnie :P

nikt nie mowil ze jest najlepszym trenerem , ale jest na bardzo dobrej drodze do bycia takowym , on ma przeciez 38 lat i dopiero zaczal swoja przygode na lawce trenerskiej.

0

aha , to ja zle uslyszalem ;D , bo ja siedze przy kompie a tv gra ;d i slysze piate przez dziesiate , dzieki za sprostowanie ;P

0

W Faktach na tvnie przed chwila byl pierwszy temat zwyciestwo barcy i mowili ze barca w tym sezonie zarobila 110 milionow euro :] takze bedzie kaska na transfery :D

co do dysukusji na temat eto'o , ja z jednej strony bym go zatrzymal z sentymentu , ze wzgeldu ze jest wazna czescia barcy , ja go poprsotu lubie nie zaleznie od formy , ale jak widac na zalaczonym obrazku eto'o potrafi strzelac wtedy kiedy trzeba , wczorajsza wygrana byla w duzej czesci zasluga wlasnie kamerunczyka ktorego bramka ustawila mecz.

A z drugiej strony mozna byc na nim zarobic naprawde ogromna sume , i sprowadzic nie jednego a kilku zawodnikow uzupelniajacych sklad i zasilajacych nasza lawke.

0

albertinho10

http://odsiebie.com/pokaz/3099574---f8e7.html

Zmienilem rozmiar tego obrazka na 1024 x 768 i sprawdzilem u siebie i na tapetke jest GOOD ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?