0

pawel2292 ja na swoim chomiku nie mam obecnie transferu wiec nie da rady sorry ale zapytaj sie ktoregos ze znajomych to ci ktos sciagnie ,a jak nie to zaloz sobie chomika i 5zl kosztuje 2gb transferu pozdro

0

Witam , ktos kiedys pytal skad mozna sciagnac caly mecz :] chyba w tym temacie nawet , wiec odpowiadam :D tutaj :

http://chomikuj.pl/Stefanulek/Fc+Barcelona/Barcelona+vs+Arsenal-final+LM

Format avi , 650mb jedna polowa , komentarz po polsku , transmisja z TVP2 , komentarz Dariusz Szpakowski i Miroslaw Trzeciak.

0

a propo strojow , to chacialbym sie dowiedziec czy pilkarze nosza nowe koszulki , skarpety i korki za kazdym meczem czy caly sezon w tych samych ?

0

czarny 20 ma racje , gazeta wyborcza zle podala , na oficjalnej stronie z informacjami o platofirmie polsatu jest napisane : niestety

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1829

0

co do obrony to bym kupil ktoregos z tej dwojki - kolo toure/ashley cole i to by bylo git majonez ;d

wolalbym jednak riberiego niz fabregasa :P takie moje zdanie

i jezeli ktorys z tej dwojki henry/etoo mialby odejsc to na jego miejsce jak najbardziej Ville/Torresa/ibrahimovic , ktorys z tych

jezeli zostana obaj to w ataku nic nie trzeba zmieniac

a jak przyjdzie ribery to najlepiej by bylo grac 4:4:2 :P

Obrona : Alves pique puyol ashley cole (jakby go sciagneli)

Pomoc : ribery iniesta xavi messi

Napad : etoo henry (jakby zostatli obaj) jak nie to ktorys gral by z villa/torresem/ibrahimoviciem :] , troche sie rozmarzyłem w tym poscie ale kto wie , wszytko sie zdazyc moze...

0

co do obrony to bym kupil ktoregos z tej dwojki - kolo toure/ashley cole i to by bylo git majonez ;d

wolalbym jednak riberiego niz fabregasa :P takie moje zdanie

i jezeli ktorys z tej dwojki henry/etoo mialby odejsc to na jego miejsce jak najbardziej Ville/Torresa/ibrahimovic , ktorys z tych

jezeli zostana obaj to w ataku nic nie trzeba zmieniac

a jak przyjdzie ribery to najlepiej by bylo grac 4:4:2 :P

Obrona : Alves pique puyol ashley cole (jakby go sciagneli)

Pomoc : ribery iniesta xavi messi

Napad : etoo henry (jakby zostatli obaj) jak nie to ktorys gral by z villa/torresem/ibrahimoviciem :] , troche sie rozmarzyłem w tym poscie ale kto wie , wszytko sie zdazyc moze...

0

Bedzie czas na odpoczynek przecież ;/ gramy we wtorek a potem w sobote , a to jest duzo czasu do zregenerowania sił.

Po pierwsze nie musimy grac z bayernem fajerwerków , wsytarczy 0:0 albo 1:0 , nawet jak przegramy 1, 2 bramkami to nic sie nie stanie ;s po drugie , nie musimy grac Henry Eto Messi , wystarczy Gudjonsen ,bojan , hleb , w obornie sylvinho puyol pique alves a w pomocy keita , toure/busquets i iniesta/xavi dla podtrzymania gry i tyle , takim skladem mozemy zagrac i nawet tak bayern nie ma szans wygrac 4:0

0

ja to bym sprowadził Boruca na bramke barcelony :] nie jest drogim pilkarzem a za razem posiada swietne umiejentosci ;p takie jest moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?