panowie i panie! błagam o napisanie końcowego wyniku, gdyż muszę wyjść, i nie dam rady obejrzeć meczu do końca. mój numer: 663-695-096. z góry dzięki, pozdrawiam
Espanyol zagrał bardzo dobry mecz. Dlatego bardzo cieszą te 3 punkty . Troche szkoda, że Valencia nie zremisowała z Realem, trudno .. Cieszy mnie powrót Toure ;)
Komentarze
0
Kacperfcb
Skąd Ty się urwałeś ?
0
czekam na oceny zawodników, bo meczu nie oglądałem. widzę, że mam czego żałować.
0
panowie i panie! błagam o napisanie końcowego wyniku, gdyż muszę wyjść, i nie dam rady obejrzeć meczu do końca. mój numer: 663-695-096. z góry dzięki, pozdrawiam
0
chłopaki mam prośbę. nie mogę obejrzeć meczu, ale bardzo bym prosił żeby ktoś mógł mi napisać sms'a z wynikiem. Będę wdzięczny. Mój numer: 663-695-096
0
racja, mecz trudny, ale niestety do wygrania.
prawdziwy test będzie z Valencią. a Real jak na razie gra dobrze, i pewnie 2-0 wygrywa. pozdrawiam, dobrej nocy
0
w dupe jeża ..
0
cwaniak w gębie. Na miejscu Leo i Xaviego zniszyłbym jego ambicje na Camp Nou :)
0
Espanyol zagrał bardzo dobry mecz. Dlatego bardzo cieszą te 3 punkty . Troche szkoda, że Valencia nie zremisowała z Realem, trudno .. Cieszy mnie powrót Toure ;)
0
i sie kurna zacząłem denerwować ..
0
zostawić go. dajcie mu szanse,