barcofan133
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wilkasy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kacperfcb
Skąd Ty się urwałeś ?
0
czekam na oceny zawodników, bo meczu nie oglądałem. widzę, że mam czego żałować.
0
panowie i panie! błagam o napisanie końcowego wyniku, gdyż muszę wyjść, i nie dam rady obejrzeć meczu do końca. mój numer: 663-695-096. z góry dzięki, pozdrawiam
0
chłopaki mam prośbę. nie mogę obejrzeć meczu, ale bardzo bym prosił żeby ktoś mógł mi napisać sms'a z wynikiem. Będę wdzięczny. Mój numer: 663-695-096
0
racja, mecz trudny, ale niestety do wygrania.
prawdziwy test będzie z Valencią. a Real jak na razie gra dobrze, i pewnie 2-0 wygrywa. pozdrawiam, dobrej nocy
0
Masche schowany. Podoba mi się ogólnie gra, tylko szkoda tej bramki Majorki, no i kiepska skuteczność.
0
nie będzie lepszego.
0
zostawić go. dajcie mu szanse,
0
nie wyobrażam sobie braku Laporty przy głównym sterze.. za nic w świecie.
0
Ciężko mi jakoś przechodzi ta myśl, że nie będę już oglądał uśmiechniętego Joana po każdej bramce dla FCB ..
0
przestańmy narzekać, bo to do niczego nie prowadzi. zacznijmy w niego wierzyć
0
i bardzo dobrze ! Vamos !
0
i jak tu pozwolić na odejście Yaya................
0
ależ jestem szczęśliwy !!!!!
0
Villa : TAK
0
Madridista:*
Na kolana to schodzi twój Real i Cristano w szatni :) A My się podniesiemy z kolan i wrócimy tu za rok, po tytuł a wy 1/8 ? ajć
0
kozinho1981
Rozbawiłeś mnie do łez :)
0
Dobra. Wszyscy oprócz prawdziwych fanów proszeni są o zmianę forum, proponuje coś na gronie.
My, prawdziwi fani, wiemy, że Inter nie wytrzyma tak całego meczu. Bronią się praktycznie od 30 metra. Coś musi wpaść. A jak wpadnie jedna, pójdą za ciosem. Pamiętajcie, że nadzieja umiera ostatnia. Wierzmy do końca ! pozdrawiam i trzymajmy kciuki
0
gdzie Maxwell i co tu robi Keita ?! Nie czas na eksperymenty !!!
0
i tak zagra Keita.. :/
0
dawać go do nas.. Idealnie by pasował jako zmiennik dla Daniego
0
cwaniak w gębie. Na miejscu Leo i Xaviego zniszyłbym jego ambicje na Camp Nou :)
0
Porażka powinna jednoczyć nas, kibiców. Powinniśmy dodać otuchy graczom, i wierzyć w nich cokolwiek się dzieje. A nie Wy teraz siedzicie i nadajecie. Wierzmy w Barce ! Mamy mecz u siebie, na naszym magicznym stadionie. Tam Inter nie strzeli sobie łatwo bramki.
0
INTER 3:1
a Ty bejbe zakup sobie wagon chusteczek, bo po meczu na CN Ci mina zrzędnie. Serdeczne pozdrowienia z Kataloni.
PS: Pył nie opadnie, dzwońcie po taksówke albo wynajmijcie autobus szkolny :)
0
kedziorFCB
Masz racje. Iniesta uspokoiłby środek, i Messi nie musiałby wychodzić po piłkę aż na środek boiska. Wszyscy, nawet w Kambodży wiedzą, że Leo najlepszy jest na prawej stronie ataku. A jak piłke dostaje Keita, to mnie osobiście opanowuje strach, ze zaraz nastąpi strata. Don Andreas wracaj !
0
no nic.. trudno. Dziś Inter był lepszy. Czas coś zmienić w zespole, bo dziś brakowało tego błysku, Więcej zmian, mamy przecież Henry'ego i Bojana. Szkoda braku Puyola, bo to była głupia i niepotrzebna kartka. Denerwują mnie komentarze, że Inter zdemolował Barce, to śmieszne. Jeśli wygra na Camp Nou, wtedy można mówić, że jest wielki. Musimy zapiąć pasa, wierzyć w Pepa, i w nasz zespół. Myślę, że nie zabraknie im tej motywacji, której dzisiaj było zbyt mało. Ale to jest tylko moje zdanie.
Pozdrawiam wszystkich kibiców ! Barça
0
uuuuuu!
0
Ty Sraul zmien strone :) idz żel kup dla Krystynki :)
0
Gerard robi więcej szumu w ataku niż Ibra :)
0
ja rozumiem, że wiara jest ważna, ale musimy być też realistami. Gra musi się zmienić o 360 stopni. i Wtedy możemy walczyć o finał.