0

Kacperfcb

Skąd Ty się urwałeś ?

0

czekam na oceny zawodników, bo meczu nie oglądałem. widzę, że mam czego żałować.

0

panowie i panie! błagam o napisanie końcowego wyniku, gdyż muszę wyjść, i nie dam rady obejrzeć meczu do końca. mój numer: 663-695-096. z góry dzięki, pozdrawiam

0

chłopaki mam prośbę. nie mogę obejrzeć meczu, ale bardzo bym prosił żeby ktoś mógł mi napisać sms'a z wynikiem. Będę wdzięczny. Mój numer: 663-695-096

0

racja, mecz trudny, ale niestety do wygrania.

prawdziwy test będzie z Valencią. a Real jak na razie gra dobrze, i pewnie 2-0 wygrywa. pozdrawiam, dobrej nocy

0

Masche schowany. Podoba mi się ogólnie gra, tylko szkoda tej bramki Majorki, no i kiepska skuteczność.

0

nie będzie lepszego.

0

zostawić go. dajcie mu szanse,

0

nie wyobrażam sobie braku Laporty przy głównym sterze.. za nic w świecie.

0

Ciężko mi jakoś przechodzi ta myśl, że nie będę już oglądał uśmiechniętego Joana po każdej bramce dla FCB ..

0

przestańmy narzekać, bo to do niczego nie prowadzi. zacznijmy w niego wierzyć

0

i bardzo dobrze ! Vamos !

0

i jak tu pozwolić na odejście Yaya................

0

ależ jestem szczęśliwy !!!!!

0

Villa : TAK

0

Madridista:*

Na kolana to schodzi twój Real i Cristano w szatni :) A My się podniesiemy z kolan i wrócimy tu za rok, po tytuł a wy 1/8 ? ajć

0

kozinho1981

Rozbawiłeś mnie do łez :)

0

Dobra. Wszyscy oprócz prawdziwych fanów proszeni są o zmianę forum, proponuje coś na gronie.

My, prawdziwi fani, wiemy, że Inter nie wytrzyma tak całego meczu. Bronią się praktycznie od 30 metra. Coś musi wpaść. A jak wpadnie jedna, pójdą za ciosem. Pamiętajcie, że nadzieja umiera ostatnia. Wierzmy do końca ! pozdrawiam i trzymajmy kciuki

0

gdzie Maxwell i co tu robi Keita ?! Nie czas na eksperymenty !!!

0

i tak zagra Keita.. :/

0

dawać go do nas.. Idealnie by pasował jako zmiennik dla Daniego

0

cwaniak w gębie. Na miejscu Leo i Xaviego zniszyłbym jego ambicje na Camp Nou :)

0

Porażka powinna jednoczyć nas, kibiców. Powinniśmy dodać otuchy graczom, i wierzyć w nich cokolwiek się dzieje. A nie Wy teraz siedzicie i nadajecie. Wierzmy w Barce ! Mamy mecz u siebie, na naszym magicznym stadionie. Tam Inter nie strzeli sobie łatwo bramki.

0

INTER 3:1

a Ty bejbe zakup sobie wagon chusteczek, bo po meczu na CN Ci mina zrzędnie. Serdeczne pozdrowienia z Kataloni.

PS: Pył nie opadnie, dzwońcie po taksówke albo wynajmijcie autobus szkolny :)

0

kedziorFCB

Masz racje. Iniesta uspokoiłby środek, i Messi nie musiałby wychodzić po piłkę aż na środek boiska. Wszyscy, nawet w Kambodży wiedzą, że Leo najlepszy jest na prawej stronie ataku. A jak piłke dostaje Keita, to mnie osobiście opanowuje strach, ze zaraz nastąpi strata. Don Andreas wracaj !

0

no nic.. trudno. Dziś Inter był lepszy. Czas coś zmienić w zespole, bo dziś brakowało tego błysku, Więcej zmian, mamy przecież Henry'ego i Bojana. Szkoda braku Puyola, bo to była głupia i niepotrzebna kartka. Denerwują mnie komentarze, że Inter zdemolował Barce, to śmieszne. Jeśli wygra na Camp Nou, wtedy można mówić, że jest wielki. Musimy zapiąć pasa, wierzyć w Pepa, i w nasz zespół. Myślę, że nie zabraknie im tej motywacji, której dzisiaj było zbyt mało. Ale to jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam wszystkich kibiców ! Barça

0

uuuuuu!

0

Ty Sraul zmien strone :) idz żel kup dla Krystynki :)

0

Gerard robi więcej szumu w ataku niż Ibra :)

0

ja rozumiem, że wiara jest ważna, ale musimy być też realistami. Gra musi się zmienić o 360 stopni. i Wtedy możemy walczyć o finał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?