barcofan133
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wilkasy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylu strat w ataku nie zanotowaliśmy przez cały sezon :P
0
wiecie, ze jak nie strzelimy jeszcze jednej bramki, to na Camp Nou oni będą się bronić 11-stoma.
0
Dawno nie widziałem tak tragicznego meczu. Gdzie są zmiany ? jakaś zmiana taktyki ? Abidal za Ibre ? Coś nie halo. Keita gra tragicznie, reszta jest niewidoczna. Jeśli mamy tak grać, to odpadnijmy i zacznijmy uczyć się na błędach. Tak nie można grać
0
ja już chce mieć wnuki ! i im opowiadać o boskiej klacie Leo !
0
a ja nie tęsknie za Eto'o. Ibra to genialny piłkarz.
0
Espanyol zagrał bardzo dobry mecz. Dlatego bardzo cieszą te 3 punkty . Troche szkoda, że Valencia nie zremisowała z Realem, trudno .. Cieszy mnie powrót Toure ;)
0
Cieszą 3 ptk. teraz trzymajmy kciuki za Valencje!
0
jak go sprzedadzą skończy jak Gio Dos Santos ..
0
z powrotem go !
0
Martin grał bardzo dobrze
0
on jest niezastąpiony ..
0
Boże oni mogli mu stopić żel .. to był by szok !
0
Dziękuje
0
8 min
0
jest
0
najdłuższe 10min w naszych życiach ..
0
swietny zawodnik
0
siatka Iniesty to była poezja :)
0
jeśli tego nie poprawimy będzie ciężko obronić tryplet, nie mówie już nawet o wyjściu w grupy..
0
Brakuje tego błysku .. Brakuje szybkości w rozgrywaniu akcji .. wszystko za czytelnie .. a szkoda..
0
jedziemy z nimi :D
0
dobry skład :D
0
Gdybyśmy wykorzystali chociaż połowe tych sytuacji co mieliśmy, zobaczcie jaki bylby wynik ..
0
Brakuje blysku w naszej grze .. TEgo co było w tamtym sezonie ..
0
Najbardziej boli mnie to, jutrzejsze komentarze "Murawski zatrzymał Barce!" ....
0
ta niech 3 nam wjebią .
0
Gdzie jest ten błysk ? Wszyscy przewiduja naszą gre, ciągle to samo ..
0
wstyd .. inaczej tego nie można nazwać .. wstyd !!!
0
Ibracadabra jest genialnym graczem, ale mam jakiś wielki sentyment do Davida ..
0
Maxwell to taki lewonożny i troszke gorszy Alves :) Daniel jest jedyny w swoim rodzaju :) pozdrawiam.