0

tylu strat w ataku nie zanotowaliśmy przez cały sezon :P

0

wiecie, ze jak nie strzelimy jeszcze jednej bramki, to na Camp Nou oni będą się bronić 11-stoma.

0

Dawno nie widziałem tak tragicznego meczu. Gdzie są zmiany ? jakaś zmiana taktyki ? Abidal za Ibre ? Coś nie halo. Keita gra tragicznie, reszta jest niewidoczna. Jeśli mamy tak grać, to odpadnijmy i zacznijmy uczyć się na błędach. Tak nie można grać

0

ja już chce mieć wnuki ! i im opowiadać o boskiej klacie Leo !

0

a ja nie tęsknie za Eto'o. Ibra to genialny piłkarz.

0

Espanyol zagrał bardzo dobry mecz. Dlatego bardzo cieszą te 3 punkty . Troche szkoda, że Valencia nie zremisowała z Realem, trudno .. Cieszy mnie powrót Toure ;)

0

Cieszą 3 ptk. teraz trzymajmy kciuki za Valencje!

0

jak go sprzedadzą skończy jak Gio Dos Santos ..

0

z powrotem go !

0

Martin grał bardzo dobrze

0

on jest niezastąpiony ..

0

Boże oni mogli mu stopić żel .. to był by szok !

0

Dziękuje

0

8 min

0

jest

0

najdłuższe 10min w naszych życiach ..

0

swietny zawodnik

0

siatka Iniesty to była poezja :)

0

jeśli tego nie poprawimy będzie ciężko obronić tryplet, nie mówie już nawet o wyjściu w grupy..

0

Brakuje tego błysku .. Brakuje szybkości w rozgrywaniu akcji .. wszystko za czytelnie .. a szkoda..

0

jedziemy z nimi :D

0

dobry skład :D

0

Gdybyśmy wykorzystali chociaż połowe tych sytuacji co mieliśmy, zobaczcie jaki bylby wynik ..

0

Brakuje blysku w naszej grze .. TEgo co było w tamtym sezonie ..

0

Najbardziej boli mnie to, jutrzejsze komentarze "Murawski zatrzymał Barce!" ....

0

ta niech 3 nam wjebią .

0

Gdzie jest ten błysk ? Wszyscy przewiduja naszą gre, ciągle to samo ..

0

wstyd .. inaczej tego nie można nazwać .. wstyd !!!

0

Ibracadabra jest genialnym graczem, ale mam jakiś wielki sentyment do Davida ..

0

Maxwell to taki lewonożny i troszke gorszy Alves :) Daniel jest jedyny w swoim rodzaju :) pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?