0

Jeśli Srna miałby grać na lewej obronie to się zgadzam. na prawej stronie nie ma szans. napewno nie pogodziłby sie z rolą wiecznego rezerwowego, Bo daniel jest nie do wygryzienia. a ten luis Filipe na jakiej pozycji gra? nigdy wczesniej o nim nie słyszałem. nadaje sie ?

0

nie moge spać przez ten mecz .

0

jezu jak ja sie już stresuje .. Mam biegunke :P Błagam oto, że Barca wygrała

0

Miałem sen .. Barca ruszy do boju i już na samym początku meczu Xavi zmarnuje doskonałą sytuacje. Chwile potem Ronaldo dośrodkował w pole karne i Rooney strzelił na 1-0. Barca zaczęła atakować, i 10 minut pozniej Xavi świetnie do Messiego i 1-1 :D 5 minut pozniej znów cios dla fanów Barcy. Ronaldo z rożnego i Vidic głową na 2-1. Ale potem strzelali już tylko gracze Barcy :D na 2-2 Iniesta po genialnej akcji. Następnie Messi, nie dając szans Van der Sarowi :)i na koniec Iniesta genialnie do Eto'o, nie ma spalonego i 4-2 dla Barcy :)

0

Na nasze możliwości kadrowe, to najlepszy skład z możliwych. Wolelibyście Abidala w środku ? Yaya nie da Drogbie pograć. Jest genialny w odbiorze, nie wiem jak z walką w powietrzu.

Vamos Barca !

0

z tego co słyszałem wczesniej Robben ma nie zagrać w Gran Derby

0

ten na sopcascie działa, ale strasznie sie wiesza. jak tak dalej bedzie, bede musiał szukać czegoś innego.. a mam neta 1 giga

0

Jeśli wygramy wysoko z Chelsea, Chłopaki nabiorą dużej pewności siebie przed meczem z Realem, i wygrają !

0

Przed nami dwa najcięższe, decydujące mecze sezonu. Wierze w naszych. wiem, że ograją Chelsea, a potem Real na SB. z Chelsea trzeba uważać na stałe fragmenty, i spokojnie kontrolować mecz, a Messi, lub Iniesta już zrobią swoje. to będzie ich mecz, czuje to. a z Realem nie możemy przegrać, tu mamy jeszcze rewanż w razie czego. a na SB potrzebny jest nam komplet punktów. Wiem, że Pep odpowiednio wpoi to zawodnikom, i wygramy ten mecz a to jest równoznaczne z wygraniem La liga.

a co Hiddinka, to naprawdę dobry trener. Cenie go bardzo. Jednak Pep to Pep. W tej konfrontacji bedzie lepszy. i w tej z Ramosem również.

Visca el Barca !

0

vinetawolin

Zawsze bede sie śmiał z Realu .. Bo to szczęściarze grający antyfutbol !

Visca el Barca !

0

Brawo Sevilla !!! Oby tak dalej ! Real nie istnieje !!

0

Szkoda, że nie wygraliśmy .. Ale cóż, trzeba liczyć na Seville, bo te 4 punkty moga być niebezpieczną przewagą, jeśli Real wygra. Wierze w Seville, i czekam na Gran Derbi.

0

Nie ma to jak dostać do szatni .. Niech Pep coś wymysli w przerwie bo bedzie nie ciekawie ..

0

i sie kurna zacząłem denerwować ..

0

w dupe jeża ..

0

Dobrze są ustawieni gracze Valencii w środku pola. Uniemozliwiają swobodne rozgywanie tej piłki .. Stąd ta nerwowość

0

Kurde dobrze gra Valencia . Ale wierzmy w naszych !

0

Polecam GOL tv

0

a Eto'o jest nie do zastąpienia.

0

Ribery to genialny zawodnik .. Tak samo jak Ben Arfa i Silva ... Szczerze mówiąc, wątpie gdyby któyś z nich zasilił szeregi Barcy .. To bedzie bardzo trudne .. Jest duże zainteresowanie nimi, i kluby nie chcą ich oddać.

0

trafiła*

0

Chciałbym żeby Barca trawiła na Liverpool .. Nie trawie ich .. Jeśli mamy zdobyć ten tytuł musimy trafić na nich .. Ewentualnie na Manchester. Będąc na fali nikt nie jest straszny dla Blaugrany. Pozdrawiam

0

Ocenki jak najbardziej ok :)

0

Zólta lepsza :)

0

To by było coś nowego .. Ale zdecydowanie pomarańczowe

0

Zdecydowanie Ribery ... I od Benzemy wolałbym Aguero :)

I pomysł z przedłużeniem kontraktu z Eto'o jest bardzo dobrym pomysłem ..

0

zdecydowanie Aguero :)

0

To świadczy o świetnym przygotwaniu fizycznym i o geniuszy Pepa :)

0

Genialny mecz :) Pozdrawiam wszystkich Cules :D

0

Ciekawy zawodnik ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?