6

Tragiczny poziom tego meczu.

0

@Marcin199310 Masz racje robił większy

0

Stekacie jak by Fati to specjalnie zrobił.

0

Ale ten mecz to gniot. Poziom połowy tabeli Premier League.

2

Xavi zepsuł Raphinie ta zmiana z United

0

Sprzedać Raphinie póki coś wart

0

@CyPeK Lepiej tak niż klepać bez celu

0

Letnie okienko prawdopodobnie bez transferów tak tylko przypomnę :D. Może Ligę Konferencji uda się podbić.

0

Obrona Częstochowy pełna para i może się uda dowieść. A później Xavi na konfie stwierdzi że był to dobry mecz

0

1:0=Xavi
Dowiozą to, kto jak nie Barca Xaviego.

0

W takich akcjach brakuje nominalnego skrzydłowego. Prosi się o zejście do środka i strzał

0

Kibice srealu rozrzucili banknoty 500€ z wizerunkiem Laporty z powodu ostatniej afery. Zapomnieli jak za czasów Franko było faworyzowani w LL i CL. Pajace jak ich mało.

0

Te klasyki ostatnio to taki meczyk średniaków Premier League.

6

Słychać naszych. Większy pikniki na Bernabeu niż na Camp Nou

0

Z takim składem wychodzi kunszt Xaviego. Jego bronią tylko indywidualne występy zawodnika tj; Dembele, Pedri. Bez nich nie widać żeby Xavi miał jakiś pomysł na cokolwiek. Trener Barcelonie by się przydał jednak. Od kilku lat już nie było.

1

@Coutinho007 Xavi wywiesił flagę na konferencji

0

Przecież ten sreal jest cienki w uj. Nie wiem dlaczego tyle lamentu było przed meczem.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Jak Barca odda jeden celny strzał to będzie dobrze, a gdzie tu bramki maja strzelać.

0

@Kgorecki2500 Może i powiedział prawdę ale uważam ze na konferencji tak się wypowiadać nie powinien

3

Jprdl. Piękny mental panie trenerze. Wiadomo nie ma co cały czas lukrować Barcelony ale przed klasykiem takie słowa nie przystoją będąc trenerem dymy Katalonii. Trochę wstyd.

1

@DonCarletto Uczucia rosną z hajsem.

0

@Kidd Wyroki LR są nie prawomocne :D

0

@Kidd Myśle, że mimo słabszej dyspozycji ostatnio, lepszej opcji nie ma.

0

@Vernon_Roche Prawda

0

@Kiok342 Na 9 Pena, Xavi ogarnie temat.

0

@Lanosss Nie chodzi o to aby być pewnym wygranej, tylko bardziej o to aby Barca była konkurencyjna i po prostu wyglądała dobrze. Z Roberto i Kessim w środku o to było by ciężko z Realem.

1

Wypadł Pedri, Dembele. Barca znów będzie się męczyć w najbliższych meczach. Zaplanowałem wyjazd na ligowy klasyk i teraz poważnie się zastanawiam czy się wybrać. Byłem na zeszłym klasyku na Camp Nou, Barca byle bez formy, mecz do najlepszych nie należał. Ostatnio dobrze to wyglądało ale kilka kontuzji i zespół się posypał. Miałem nadzieje, że tym razem obejrzę dobrą Barce a może wyjść lipa. Wiadomo, atmosfera będzie TOP,ostatni klasyk na Camp Nou, ale jechać taki kawał i zobaczyć jak Barca dostaje w papę to mi się nie uśmiecha. Patrząc na obecna dyspozycje jest to bardzo realny scenariusz. Bez Dembele i Pedriego Barca nie instnieje. Wiadomo kiedy Dembele ma być gotów ?? Bo z Pedrim może być ciężko żeby był do gry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro Cała przygoda Xaviego jako trenera w Barcelonie opiera się na przebłyskach poszczególnych zawodników. Najczęściej Dembele. Schematów rozegram i jakiejś myśli to nie widać.

0

@arraco Wyjdzie więcej obrońców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?