bari_94
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skoro Laporta już obiecuje co zrobi w przypadku niepowodzenia powrotu Leo do Barcy to oznacza, że Leo do Barcy do wróci.
0
@Mixtape Niestety się to nie wydarzy
2
Leo Leo Leo. Futbol oddał co zostało zabrane w 2014. Masz to mistrzu.
0
@Faro Life is brutal
0
I jeszcze niech w karnych Leo nie trafi i będzie mega syf
2
Ale to jest gowno. Przecież jak Leo nie podniesie pucharu to to będzie niemożliwe
2
Lautaro marnuje jak Higuain w 2014
7
Czyli co Scaloni czeka na karne nie robiąc zmian ?? Przecież ofensywa nie istnieje w Argentynie.
2
To wszystko prze Drake’a
0
Teraz większa szanse ma Francja niestety. Argentyna im dalej w las tym będzie gorzej.
0
Niemożliwe to jest. Po zejściu Di Marii ofensywna gra Argentyny siadła.
1
Będą ciężary. Argentyna stanęła
1
Wybij piłkę w aut. Co on zrobił
2
Generał Marszałek. Ładnie to pocisnął :D
4
CAMPEONES CAMPEONES OE OE OE !!!!!
4
Byle teraz Argentyna nie cofnęła się. Niech grają cały czas tak samo
0
Dembele swój chłop. Brawo
0
Czy Paryż już płonie ??
0
@Cule1234 Zacofania Polskiej piłki ciąg dalszy. Prezes PZPN musi umieć rozmawiać w języku angielskim. Wstyd. W Polskiej piłce jak i kraju chyba już nigdy się nic nie zmieni. Zacofanie 100%
1
Busi oficjalnie kończy grę w reprezentacji.
0
@TheNekro94 Kto pytał ??
0
@Objectivo To w takim razie opcja odwołania go jest możliwa. Thx
0
@El Madridista. Czy aby na pewno. Nie zagrał w żadnym meczu wiec chyba nie. A druga sprawa. W jego miejsce chyba został ktoś powołany, także czy czy będzie dla niego miejsce w kadrze ?? Czy nie będzie przekroczona liczba zawodników.
0
Benzyna może się jeszcze załapać na medal, niezłe jaja. Jeśli faktycznie pogłoski o jego powrocie są prawdziwe.
18
Zawsze jak jakiś młody zawodnik odpali z forma to na stronie pojawia się artykuł, że Barca mogła go pozyskać. Nie pozyskała i nie ma co drążyć.
19
@tomek8756 Bardzo dobre reakcja kierowcy. Bydło trzeba traktować jak bydło.
0
Abde ależ zakręcił
0
No to oby Maroko zgarnęło brązowy medal.
2
Mbappe sambaaaaa
5
Vamos Argentynko