bari_94
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W blogach ŁNP Michniewicz często używa zwrotu „chłopcy” do zawodników. Później kopacze wychodzą i faktycznie zachowują się jak chłopcy we mgle.
0
Miło by było zobaczyć Polskę walczącą jak Kostaryka lub Japonia wczoraj. Wyszli bez kompleksów, z chęcią gry w piłkę, z przekonaniem, że potrafią grać w piłkę. Może kiedyś przyjdzie na to czas. U nas w kadrze znów gadanie, że oni wiedzą, że styl jest tragiczni, że potrafią lepiej grać. Nadejdzie mecz z Francja i znów połowa przegra go w głowie zanim wyjdą na murawę sparaliżowani.
3
Ale Meksyk w tej grupie
0
@Michael24 Jak wszyscy oprócz Kataru
2
@cris2706 Tez tak uważam. Lepiej cokolwiek pokazać niż tylko cieszyć takim awansem. Patrząc na reakcje Polaków dużo ludzi lubi zadowolić się bylejakością
0
@Litman Czesław kazał się cieszyć z tego.
0
@_Specjalista Japonia wyjdzie z gruby prezentując dobry styl. Także nie rozumiem aluzji.
1
@PatrychoO Można ale lagaball lepsza dla Czesia.
4
Japończycy dobrze wyglądają motorycznie, potrafią podać i wyjść na pozycje. Maja pomysł na mecz. Później człowiek odpali mecz Polaków i tak jak by inna dyscyplinę sportu oglądał.
0
@_Specjalista A co daje na dłuższa metę Polsce wyjście z grupy skoro grać w piłkę nie potrafią
0
Jeśli nasi kopacze/biegacze oglądają dzisiejsze mecze to mam nadzieje że w końcu dowiedzą się ze można z lepszym powalczyć i próbować cokolwiek pokazać
0
@Derean hehehehebe
0
Można pograć z lepszym rywalem ??? A No można !!!
4
Dlaczego Japonia się tylko nie broni rozpaczliwie, a próbuje od czasu do czasu coś pograć. Przecież grają z lepszym zespołem. Tak można. Pytam bo jestem kibicem reprezentacji Polski i takie akcje są mi obce.
0
Fati ładnie przyspawany przez Enrique do ławki. Nico Williams wyżej w hierarchii.
0
@Patrykl145 Na eliminacje proponuje kibicom się nie wybierać na Narodowy oglądać tej padaki, to pomoże szybciej pożegnać Czesia
3
Michniewicz przed Mundialem opowiadał ile on to meczy na żywo nie zobaczył w wykonaniu naszych zawodników, że ma plan, myśl. A tak naprawdę na jego miejsce dać trenera z okregowki i efekt mógł być taki sam albo i lepszy. Jakiś mega warsztat trenerski nie jest potrzebny aby powiedzieć drużynie żeby bronili się jak tylko mogli i nie próbowali atakować, opuszczać swojej polowy.
2
@Cochise Stano złego słowa na Czesia nie powie bo to ziomki są. Brzeczka cisnął.
3
@Kinginiesta Niepotrzebne szukanie problemu.
1
Mbappe już w 1/8 finału może sobie zapewnić króla strzelców mundialu ;D
0
@KrwawiaceoczyVEB Chlop zadowolony. Zespół biegał tak jak chciał. Czego chcieć więcej.
0
„Było ciężko, bo graliśmy z zespołem nie naszej półki, który może sobie trzymać piłkę przez 90 minut i nie dać jej nam powąchać. Fajnie jest grać z takimi zespołami, raz na sto się wygra. Dzisiaj się nie udało, ale chyba po raz pierwszy cieszę się z przegranej".
- fragmenty wypowiedzi Wojciecha Szczęsnego w pomeczowym wywiadzie dla TVP .
Poza Katarem i Walia każdy zespół na tym mundialu grał lepiej w piłkę od nas. Można cieszyć się z wyniku i z awansu z grupy, ale kibic oglądający mecz swojej drużyny oczekuje, że pokaże ona cokolwiek. Kadra Michniewicza jest tragiczna jeśli chodzi o grę w piłkę. Fajnie za nią biegają ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Najgorsze jest to, że zapewne Michniewicz pozostanie na stanowisku selekcjonera. Grupa eliminacyjna na Euro jest do ogrania, pojadą na Euro, znów zagrają padake i karuzela beznadziejności będzie się kręcić dalej. W Polskiej piłce chyba już nigdy nic się na dobre nie zmieni. Mając dobra grupę piłkarzy, marnuje się potencjał tej kadry. Widzą to wszyscy, media w Polsce, za granica, kibice. Tylko PZPN klapki na oczach. Najbliższy mecz kadry na Narodowym powinien się odbyć przy skrajnie najniższej publiczności, może to otworzy niektórym oczy, jeszcze płacić żeby to oglądać.
1
@dniel Dał radę ale czy o to chodzi żeby w każdym meczu się bronić i grać antyfutbol
0
W Niedziele o 16 Francja ma trening strzelecki.
0
Jeszcze jeden mecz lagabonito i wakacje.
0
Francja na mecz z Polska nie musi mieć bramkarza. Zamiast bramkarza jeszcze jednego napadziora i jazda.
2
Messiego dupa piecze, że teraz Lewy rządzi w Barcelonie
1
Polska i Katar dwie najsłabsze ekipy na mundialu. Wstyd.
3
Martinezowi mogli przynieść jakiś fotel. Niepotrzebnie chłop stoi 90 min.
1
@cchesterr43 z Michniewiczami bardziej