bari_94
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Właśnie tak to będzie wyglądało
0
Wiadomo jest to tylko sparing, ale dobrze to wyglada. Po odejściu Leo, Barca zacznie grać bardziej zespołowo, z kontry. Czego ostatnio brakowało bo co jakiś zawodnik miał piłkę to od razu szukał Messiego nawet kosztem spowolnienia akcji.
1
Odejście Messiego wyjdzie na dobre, Barca zacznie grać bardziej zespołowo, a nie jak ostatnio za każdym razem szukanie Messiego.
0
No nie wierze, strzał z dystansu był
2
Zabójcza kadraaaaaaaaaaa
0
Na Polsat sport News pokazują prezentacje zespołu ?
9
Fajnie by było gdyby Leo wrócił za te 2 lata do Barcy na ostatni pożegnalny sezon. Na Last Dance.
1
Chociaż by mogli wystawić wszystkie trofea Messiego dziś przed meczem i pożegnać go z garstka kibiców. Zawsze lepsze to niż nic
0
Konfa Messiego będzie na YouTube czy na Barca Tv ?
1
@lukaszbrk Chyba na Barca TV ma się coś takiego pojawić
3
@amanter ostatnio udzielał wywiadu i powiedział jasno ze uważa Leo za najlepszego zawodnika na świecie
0
@Image Nie było głośno bo dopiero co zaczęła się akcja z Messim. Wszystko się jeszcze może wydarzyć.
1
@artur_26 Mbappe odejdzie do Realu w tym okienku, spekuluje się że chce być gwiazda zespołu a po przybyciu Leo tak nie będzie
1
@goldmetaxa Bo Leo chciał odejść, dlatego.
0
@KORTIS Dokładnie tak byczku
2
@masa11 Zachował się jak typowy polityk którym jest. Naobiecywał złote góry a wyszło jak zawsze .
4
Ależ to okienko transferowe jest mocarne
Lukaku do Chelsea
Jacek Grealish do City
Messi zapewne do PSG
Ramos Donnarumma do PSG
A okienko jeszcze trwa
Jedno z mocniejszych w ostatnich latach
0
@Uukasz_93 Aby zarejestrować kogokolwiek Barca musi zejść z wynagrodzeń które teraz stanowią 95% budżetu, a tak być nie może
4
@FCBeSeM A większość nadal nie rozumie, że nawet za frytki nie może zagrać.
2
Śmiałem się z Realu jak żegnali w ten sposób Casillasa. Przykre, że w taki sam sposób Barca pożegna Leo.
8
Z Messim ładna szopka została zrobiona, zwalenie wszystkiego na limit płac przy jednoczesnym planowaniu kupna jeszcze dwóch/ trzech zawodników i zmieszczenia ich i Depaya i Aguero w budżet. Hahaha. Leo wiedział, że z Barcą będzie ciężko wygrać LM. Po czasie wyjdzie prawda na jaw, że Leo chciał po prostu odejść i tyle. Brak projektu sportowego to samo co w zeszłym roku i adijos. Tylko chcieli aby obie strony wyszły z tego z twarzą. Laporta zwala na Tebasa i ma czyste papcie. Kilka dni temu było pewne, że Leo podpisze umowę a tu nagle Laporta sie skapnął, że jednak jest limit płacowy.
1
Rozpacz, niedowierzanie, smutek. Wiadomym było, że ta chwila nadejdzie. Ale nikt się nie spodziewał, że Leo zagra w Europie w innych barwach niż Barcelony. Szkoda, że nie będzie pożegnania na pełnym Camp Nou, z pewnością syf pandemiczny na to nie pozwoli. To nie może się w taki sposób skończyć. No qurwa mać. Bartomeu pozostawił w klubie bajzel, który jeszcze długo będzie naprawiany.
Nowa rzeczywistość nadchodzi.
0
@Emhyr Nigdzie nie napisałem, że wierze. Luźne rozmyślanie.
3
To jak to jest. Laporta woli kupić Sancheza z Lille mimo, że nie ma miejsca w budżecie na kontrakt niż zakontraktować Messiego. Naturalnie, że Leo miał by wyższą pensje. Wiadomo kogoś trzeba sprzedać żeby zejść z budżetu, lub obniżyć pensje. A może ta cała szopka jest na pokaz aby obie strony wyszły z tego z twarzą i Leo sam chciał odejść męcząc się przez ostatnie lata.
2
@Pawlak1992 Dobry pomysł, robię taki biznes.
1
Barca traci sportowo i finansowo. Messi przyciągał sponsorów którzy teraz już tak prędko nie będą pukać do biur na Camp Nou
0
O której ma być ta konferencja Laporty ??
0
@Tomek54321 dzięki
0
Sprzedać Griezmana nawet za grosze, jego kontrakt się zwolni i będzie można podpisać Leo.
0
Barca ma zdolna młodzież, wystarczy na nich postawić