10

Fajnie gdyby Puig dostał chociaż 45 minut

0

@Godz1oPL Mam nadzieje, że gra ofensywna będzie polegała na rozłożeniu gry na kilku zawodników. Większa ilość graczy będzie w końcu podejmowała więcej samodzielnych decyzji niż szukanie Leo w każdej akcji.

26

To był by hit hitów gdyby go ściągnęli :D

0

@Quahoo Hehe wiem wiem

0

Aż Guardiola widząc wynik wywalił gały w komentarzu na fanpage Barcelony na fejsie.

9

@matiz1514 To pokazuje jego ograniczenie trenerskie. Było kilka spotkań w których wynik był korzystny i mógł rotować składem.

2

@sebo939 Śmieszą mnie sformułowania o pluciu w twarz kibicom przez piłkarzy.

1

@sebo939 Nie no coś Ty żadnego problemu nie mam, śmieszy mnie to po prostu i tyle, nie denerwuj się.

1

@sebo939 Kolejny który został opluty, co Wy macie z tym pluciem Wam na twarz hahahaha

1

@BartqRKO Po Guardioli i Enrique Barca nie miała porządnego trenera który by to poukładał jak trzeba.

1

@Gilu13 Nikt w tym sezonie nie zasłużył

1

Hans Flick na trenera Barcelony tak czy nie ??
Czysta spekulacja.

0

Co byście powiedzieli na Bielsie jako trenerze Barcelony.

0

@martin86 Najemnikiem w tych czasach jes większość piłkarzy. Piłkarsko i marketingowo Ney może dać wiele Barcelonie. Zgadzam się z Tobą ze obronę również należy wzmocnić.

0

Nie rozumiem tego starcia ryja bramkarzy na obrońców po udanej interwencji, to jest ich praca a pajacują strasznie.

1

Ciekaw jestem co wydarzyło się z Ansu Fatim. Ogólnie kontuzja łąkotki nie powinna być problematyczna. Uszkodzoną cześć łąkotki się usuwa, łąkotka się regeneruje i tyle w temacie. Sam miałem taki zabieg, usunęli zniszczona cześć i było ok. Do dziś nie odczuwam żadnych skutków tego zabiegu. Może trafił na jakiś kiepskich lekarzy co raczej nie jest możliwe ale różnie to bywa. Wiadomo młody jest myśleli, że kolano jakoś samo dojdzie do siebie, ale to nawet mi chirurg powiedział, że lepiej usunąć i będzie jak nowe. Oby chłopak jak najszybciej doszedł do siebie.

1

W przyszłości mogą wystąpić częstsze kontuzje kolana co nie jest bardzo prawdopodobne ponieważ przy usunięciu łąkotki ona się regeneruje i wyrasta na nowo. Ogólnie ciężko przewidzieć jak się zachowa kolano przy tym zabiegu gdyż każdy organizm reaguje inaczej, u jednego taki zabieg pomoże u niego nie. Wydaje mi się ze Ansu trafił na słabych lekarzy, ogólnie taka kontuzja nie powinna być problematyczna, po usunięciu łąkotki kilka tygodni i kolano się regeneruje. Miałem taki zabieg i do dziś nie mam żadnych problemów z kolanem przy graniu w piłkę.

0

@Czarodziej1980 Myśle ze nie można mówić o nadmiernej eksploatacji w jego wieku, mogą to byc jakieś zmiany zwyrodnieniowe lub inne choroby stawów lub chrząstek. Często zdarza się to u osób dużo biegających.

0

@MaTt_BarcaFan Spokojnie, jeszcze przed nim wiele lat grania.

0

Ale lipa, w tym wieku takie problemy już.

0

@Kamiloza91 Na farcie ale jest

0

@Kamiloza91 A Roma Liverpool ??

1

Bramka rodem z Fify :D

1

Leo trzeba było kulnąć z tego karnego

0

0

Nie sadze aby odwrócili losy tego meczu, ten zespół już od dawna nie ma genu zwyciescy

0

To było do przewidzenia, sami się prosili o to

1

Skoro jest nowy trener na ławce :D to może Puig coś pogra sobie hehehe :D , w sumie by się przydał żeby Messi cały czas do rozegrania nie schodził

4

Brak strzałów z dystansu, brak wymienności pozycji, zbyt wolna gra, ciężko będzie coś ugrać jeśli czegoś nie zmienia

0

Ciężko będzie coś strzelić Barcelonie, każda akcja jest grana za wolno i bardzo przewidywalnie, prędzej Valencia strzeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?