0

OMG

1 wielkie zero z tylu> chyba ze Masche zagra na maksa Abidal i Sergio pewnie !!

0

eeee mam sprawe ma ktoś tą fotke w wysokiej rozdzielczości z Superpucharu jak Ronaldo na kolanach slizga sie za Messim przy 2 bramce . Jak by ktos mogl to prosze o link albo o wyslanie na moja poczte bartek2080@op.pl

Z góry Dzięki ....VISCA EL BARCA !!!

0

ej mam do Was ważną sprawe...to pytanie nurtuje mnie od Superpucharu Hiszpanii ......

Czy zawodnicy Barcelony po każdym meczu zadowalają swoje żony/dziewczyny tak jak swoich kochanych kibiców?? ;D;D

VISCA EL BARCELONA !!!

0

największe cwaniaki!!..Jakby mi tak zrobił Mou to bym nie wytrzymal i po paru sekundach lezalby na ziemi!!

0

wyjazd stad zalozy lamusie !! szkoda ci że Barca wydymala Real i mOu??

0

ja juz tez to widze ze casilas powoli zaczyna sie wtapac w rytm Mou !!

0

jeden mądry z dawnego Galacticos ...Morientes!

0

tak karze im grac Mourinho :ostro chamsko ...jak dla mnie jest on zwyklym chamem i wiesniakiem ktorego nikt nie wychowal !!!

0

on zawsze musi byc w centrum uwagi ....a to co zrobil Marcelo na koniec to szczyt chamstwa ale niestety takie są fakty że tak karze im grac Mourinio:ostro i bezpardonowo !! Szczerze to jak dla mnie to on jest zwyklym chamem i wiesniakiem !!!

0

Veb90

szkoda że nie wyje... tak Mou że tamten nie spadl !!

0

Barca MAV

nie ma mnie teraz w domu ;p poszukam i wysle ci link ;p

0

nachwile

dobre ja mam cale to zdjęcie!! moja tapeta na kompie ;D 2 bramka Mesiego;d

0

on sam śmierdzi !!! szkoda mu ze to Barca wygrała!

0

readred

dokładnie to samo pisze! a tu jakis nieogar wyskakuje z takim tekstem !

Żal im dupe ściska !!

0

HM

ty albo jestes slepy albo durny najpierw mu palec do oka wlozyl a dopiero pozniej vilanova go uderzyl nawet pokazywal palcem(30 sekunda) !!

0

zloty07

Na pewno nie będzie grał w 1 skladzie od razu ...tez tak podejrzewam za 5 minut przed koncem wejdzie ;p

0

Robertfrtbg

chyba mnie żle zrozumiałes ...ja chce ich do 1 skladu a mlodzikow na lawke a od czasu do czasu w meczach o pietruszke zeby dawali odpoczynek innym podstawowym graczom..logiczne-moze troszke zle napisalem ale sie spieszylem ;)

0

filipw2

Nie przesadzam..trzeba nam wzmocnien a Pep wie co robi kupując Fabregasa i nie beda musieli grac prawie we wszytkich meczach 4-3-3 ;p

0

filipw2

Juz nie pamietasz? Punkty mogły być !! Wszyscy modlili się żeby Barca wygrała z jakąs druzyna z konca tabeli..i wygrywali ale po 1-0 albo remisowali bo polowa skladu sie sypala z kontuzji a polowa nie miala formy ! A real wtedy klepal po 8-0 wszystkich ...w tym sezonie mam nadzieje ze bedzie inaczej..na pewno potrzebni sa nam tacy zawodnicy jak Fabregas żeby wzmocnic sklad i ławke !!

0

szczel111

I tu się z tobą nie zgodzę !!..Juz nie pamiętasz ostatniego sezonu jaka nerwowka byla pod koniec ? jak real nas gonil>? wszyscy byli zmęczeni, łapali kontuzje urazy...mam nadzieje ze teraz tak nie bedzie jest duzo zawodnikow bardzo dobrych na rezerwie ktorzy moga dac odpoczac innym. Kiedy Puyol nie gra Masche schodzi do srodka na obrone- nie da tam przeciez Pep Fontasa( chodzi mi o mecze wyższej rangi) a wtedy robi sie nerwowka w srodku pola. W tamtym sezonie nie wiem czy pamiętacie jak w LM wszyscy srali po gaciach po nie wiadomo bylo czy wyjdzie Xavi ..a tak będzie Fabregas Thiago ktory bedzie dawal odpoczynek innym w łatwiejszych meczach ..no i nasz nowy napedzajacy Sanchez ktory bedzie mogl pomagac Messiemu w ataku kiedy to np nie ma Pedro !!!

To tylko moje zdanie i możesz się nim nie zgadzac ale wiem jedno że Fabs to ekstra zawodnik i Pep na pewno wie co robi !

0

mam taką nadzieje ze juz witaja Ceska !!;p

0

Matiz10

Jak byś mógl to byłbym wdzieczny nr juz jak cos to podalem ;)

0

! ! ___;/

ej mam meega sprawe do was wszystkich a tak naprawde prośbe...W sobote znaczy jutro wyjeżdzam i bede odciety od swiata ..a w niedziele mecz o superpuchar . Czy mógłby ktoś mi wysłac sms-em wynik meczu i strzelców....Jak cos to moj nr telefonu 696 892 541

0

w końcu...przynajmniej będzie dobry nie tylko 1 sklad. Pep będzie miał mase rozwiazan;)

0

azuljoro11 czy jakos tam

za Pepem znaczy za trenerami prawie 1000 euro dokladnie nie pamietam

ok ja juz lece bo sie spiesze Pa pa !

0

jayziembka

Dzieki i narazie wszystkim lece wypic za zdrowie Barcy !!

0

ja bylem w Barcelonie i polecam każdemu bylo zajebiscie bo bylem jak sprali Real 5-0 :D ale emocje byly ! ale za bilet to musialem zabulic ;D

0

a tak jeszcze to kto wbil 2 gola ? i to juz tyle tylko jeszcze to mi napiszcie !;s

0

dzieki lece pic za Barcelone ;) narazie zdrowia życze wszystkim ;* ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?