0

siemanko ja tak tylko na pare minut..jaki wynik bede wdzieczny jak ktos mi powie bo sie na impreze spiesze..% mi uciekaja!;D

0

Kur** Real zbroi się jak do wojny mają juz 4 naprawde dobre transfery a my nie wiem na co czekamy za chwile wszycsy sie wycofia i zostaniemy na lodzie z jakimis grajkami dla Barcy B !!!

0

I dalej tylko pipeprzą a transferów nie widać !!

0

Real może był najlepszy za czasów Raula Zidana jeszcze wcześniej za czasów Di Stefano ale teraz od ładnych paru lat króluje Barca i z tego powinniśmy być dumni !

0

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...16 mln dolarów !!

0

chyba im sie cos z glowa stalo...Nie dość że walczą o Sancheza i Fabregasa to jeszcze daja 50 mln za Neymara.! Dobre Dobre hahahahaha;D

0

Zawsze i wszędzie Messi najlepszy będzie ..Wszystkiego najlepszego !!

0

Chcialbym aby Barca wygrała i zeby nie bylo zadnych czerwonych kartek fauli ,niuznanych karnych zeby bylo wszystko jasne i zeby wkoncu Mourinho dowiedzial sie kto jest najlepsza druzyna na swiecie !!!!

0

Ciśnienie rośnie z minuty na minute ... Modle sie żeby Barca wygrala ale wierze tez w to ze udowodnia ze sa najlepsza druzyna na świecie !!!

0

Ale się stresuje... Modlę sie żeby Barca wygrała ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?