bartek2080
Dołączył/a: kwiecień 2011
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
siemanko ja tak tylko na pare minut..jaki wynik bede wdzieczny jak ktos mi powie bo sie na impreze spiesze..% mi uciekaja!;D
0
Kur** Real zbroi się jak do wojny mają juz 4 naprawde dobre transfery a my nie wiem na co czekamy za chwile wszycsy sie wycofia i zostaniemy na lodzie z jakimis grajkami dla Barcy B !!!
0
I dalej tylko pipeprzą a transferów nie widać !!
0
Real może był najlepszy za czasów Raula Zidana jeszcze wcześniej za czasów Di Stefano ale teraz od ładnych paru lat króluje Barca i z tego powinniśmy być dumni !
0
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...16 mln dolarów !!
0
chyba im sie cos z glowa stalo...Nie dość że walczą o Sancheza i Fabregasa to jeszcze daja 50 mln za Neymara.! Dobre Dobre hahahahaha;D
0
Zawsze i wszędzie Messi najlepszy będzie ..Wszystkiego najlepszego !!
0
Chcialbym aby Barca wygrała i zeby nie bylo zadnych czerwonych kartek fauli ,niuznanych karnych zeby bylo wszystko jasne i zeby wkoncu Mourinho dowiedzial sie kto jest najlepsza druzyna na swiecie !!!!
0
Ciśnienie rośnie z minuty na minute ... Modle sie żeby Barca wygrala ale wierze tez w to ze udowodnia ze sa najlepsza druzyna na świecie !!!
0
Ale się stresuje... Modlę sie żeby Barca wygrała ;)