O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaucho
  • Ulubione zespoły F.C. Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 48
  • Polecenia 0

Komentarze

0

1 kwietnia, prima aprilis ;)

0

Jestem tylko ciekaw czy Neymar będzie również błyszczał w silnej lidze Hiszpańskiej. Jak wiadomo w Brazylii jest gwiazdą, lecz w Primera Division obrońcy nie będą stali jak slalomowe tyczki. Tak szczerze to przydałby się teraz, bo nie mamy zbyt mocnych skrzydeł, w zeszłym sezonie Villa + Pedro w dobrej formie, teraz Villa kontuzja, Pedro gra kiepsko. Tello i Cuenca nie są jeszcze na tyle dojrzali i ograni by móc grać w pierwszym zespole, a Alexis nadal nie gra swoich 100% możliwości.

0

nie działają mi te bramki na stronie FIFA. Ma ktoś może osobny link do nich wszystkich ;-)?

0

martwi plaga tych kontuzji. Zostaje nam czekać na Alexisa, Cesc'a, i Gerarda. Szybko wrócą, twardzi są, a chłopaki sobie bez nich jakoś poradzą, dziś to udowodnili ;)

0

a ja z chęcią bym taki nabył ;)

Zobacz wszystkie

0

zamówiłem dwa dni temu.

0

ma ktoś link do transmisji z koronacji?

0

Nie ma, ja na Polsacie Sport, oglądam.

0

Mecz już się zaczął, BARCA!

0

daj ktoś link do transmisji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?