0

1 kwietnia, prima aprilis ;)

0

Jestem tylko ciekaw czy Neymar będzie również błyszczał w silnej lidze Hiszpańskiej. Jak wiadomo w Brazylii jest gwiazdą, lecz w Primera Division obrońcy nie będą stali jak slalomowe tyczki. Tak szczerze to przydałby się teraz, bo nie mamy zbyt mocnych skrzydeł, w zeszłym sezonie Villa + Pedro w dobrej formie, teraz Villa kontuzja, Pedro gra kiepsko. Tello i Cuenca nie są jeszcze na tyle dojrzali i ograni by móc grać w pierwszym zespole, a Alexis nadal nie gra swoich 100% możliwości.

0

nie działają mi te bramki na stronie FIFA. Ma ktoś może osobny link do nich wszystkich ;-)?

0

martwi plaga tych kontuzji. Zostaje nam czekać na Alexisa, Cesc'a, i Gerarda. Szybko wrócą, twardzi są, a chłopaki sobie bez nich jakoś poradzą, dziś to udowodnili ;)

0

a ja z chęcią bym taki nabył ;)

0

daj ktoś link do transmisji.

0

ma ktoś link do transmisji z koronacji?

0

Cendra, daj to zdjęcie ;>

0

Messi już upity : DDDD

0

czym to mogę wypakować? Dziwny format.

0

link nie działa!

0

Jak to jest z tą przesyłką? Wpłaciłem już kasę 33 zł, i na emaila nie przyszło potwierdzenie, że kasa została zaksięgowana. I nie mogę wysłać im e-maila, bo się nie da..

0

zamówiłem dwa dni temu.

0

Maciek, hahahahha kocham Cię : D

zapomniałeś, że w Polsce spadł śnieg, i Jerzy Dudek przejął się tym, i cały real źle zagrał.

0

to jest to! Testimo Barça! Visca El Barca! WYGRAMY LIGE!

0

Bosko, brak słów, po prostu Barca zmiażdżyła Real, który był dzisiaj chamski, wieśniacki, nic im nie pomoże.

Czekam na wypowiedź Mourinho.

Testimo Barça!

0

idiota. Niech robi to co robi, a nie się bierze za piłkę.

0

Chce ktoś zostać moim opiekunem? :(

0

mi chodzi o to, czy może jechać sama?

0

Czy osoba pełnoletnia (prawie 16 lat) nie będąca w żadnym stopniu powiązana z FCBP, może pojechać sama na taki wyjazd? Czy koniecznie musi jechać osoba pełnoletnia?

0

dobra, to już mam koszulkę Ghany. ;)

0

ciężki tydzień panowie, no ale dacie radę.; )! VeB!

0

judasz89- święte słowa. : D

0

@down.

nie działa. ;f

0

haahha, świetne ; D.

0

czy tylko mi nie działają filmiki, i jest białe tło :

0

Aśśś dokładnie, musimy wierzyć i czekać na zwycięstwa Barcy!

Barca ponad życie!

0

gdzie można zalicytować ;)?

0

Biorąc pod uwagę cały tamten sezon i osiągnięcia reprezentacyjne- to jednak stawiam na Xaviego, ale Messi pewnie wygra. Obu ich `kocham`, jako piłkarzy naszej dumy!

0

Panowie, jeden słabszy mecz w sezonie musi przyjść, a mecz z Valencią był oznaką zadyszki. Miejmy nadzieję, że zimny prysznic obudzi w porę graczy! VISCA EL BARCA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?