bartek_roni
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a władze Interu nie płacą mu za pobyt tam ? :P
0
no dokładnie, pierw zwycięstwo, później kasa. :P sam postawiłem na Barce, za 50 zł, no i około 130 wyjmę. ;P
0
wujo, czytaj ze zrozumieniem, co ? dziewiąta, będzie teraz. ;)
0
dajcie na RS. ;-)
0
ma ktoś link do RS ? bo strasznie wolno mi leci z tych. ;-)
0
JEST!! SUPERPUCHAR EUROPY! :D PEDROOOOOO!
0
chłopczyk, dziewczynka ? coś więcej wiadomo ? :P
0
Ibra, jeden z najlepszych napastników świata, w FCB, marzenie, naprawdę. Numer, 9, po Eto'o, będzie ciężko, aby dogodzić tej '9', ale zobaczymy!
0
No co za ...
szkoda, już nie mogę się doczekać 19. ;-)
0
Mecz już się zaczął, BARCA!
0
Nie ma, ja na Polsacie Sport, oglądam.
0
proszę, wrzućcie na RS. !
0
w hotelu sheraton ? na pewno ?
0
w ktorym hotelu są nasi piłkarze ?
0
właśnie w jakim hotelu są nasi piłkarze Barcy ?
0
ok, dzięki, to chyba założę koszulke Barcy, ale na to jakąś bluzę, bo nie wiem co wiślakom może przyjść do głowy. VeB.! Sektor E2 czeka !
0
ej jade na mecz na sektor E, i nie wiem czy iść w koszulce Barcy czy nie ? bo boje sie ze mogą mi coś zrobić ? mam 13 lat i sie zastanawiam jak iść ubrany ? normalnie czy koszulka Barcy ? proszę o odp. :)
0
ej jade na mecz na sektor E, i nie wiem czy iść w koszulce Barcy czy nie ? bo boje sie ze mogą mi coś zrobić ? mam 13 lat i sie zastanawiam jak iść ubrany ? normalnie czy koszulka Barcy ? proszę o odp. :)