0

a władze Interu nie płacą mu za pobyt tam ? :P

0

no dokładnie, pierw zwycięstwo, później kasa. :P sam postawiłem na Barce, za 50 zł, no i około 130 wyjmę. ;P

0

wujo, czytaj ze zrozumieniem, co ? dziewiąta, będzie teraz. ;)

0

dajcie na RS. ;-)

0

ma ktoś link do RS ? bo strasznie wolno mi leci z tych. ;-)

0

JEST!! SUPERPUCHAR EUROPY! :D PEDROOOOOO!

0

chłopczyk, dziewczynka ? coś więcej wiadomo ? :P

0

Ibra, jeden z najlepszych napastników świata, w FCB, marzenie, naprawdę. Numer, 9, po Eto'o, będzie ciężko, aby dogodzić tej '9', ale zobaczymy!

0

No co za ...

szkoda, już nie mogę się doczekać 19. ;-)

0

Mecz już się zaczął, BARCA!

0

Nie ma, ja na Polsacie Sport, oglądam.

0

proszę, wrzućcie na RS. !

0

w hotelu sheraton ? na pewno ?

0

w ktorym hotelu są nasi piłkarze ?

0

właśnie w jakim hotelu są nasi piłkarze Barcy ?

0

ok, dzięki, to chyba założę koszulke Barcy, ale na to jakąś bluzę, bo nie wiem co wiślakom może przyjść do głowy. VeB.! Sektor E2 czeka !

0

ej jade na mecz na sektor E, i nie wiem czy iść w koszulce Barcy czy nie ? bo boje sie ze mogą mi coś zrobić ? mam 13 lat i sie zastanawiam jak iść ubrany ? normalnie czy koszulka Barcy ? proszę o odp. :)

0

ej jade na mecz na sektor E, i nie wiem czy iść w koszulce Barcy czy nie ? bo boje sie ze mogą mi coś zrobić ? mam 13 lat i sie zastanawiam jak iść ubrany ? normalnie czy koszulka Barcy ? proszę o odp. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?