Bardzo chciałbym żeby złapał rytm i grał jak w Ajaxie i Interze. Wtedy pozycja Abidala nie byłaby taka niepodważalna zwłaszcza, że jest młodszy. Ze swoja ŚWIETNĄ technika pasuje do Bacy jak ulał.
To samo myślę o Ibrahimoviciu. Trza było bardziej powalczyć o Ville, ale teraz to nie ma znaczenia. Bojan i Pedro to w/g mnie nadzieja na lepszą przyszłość.
Zaczynam wątpić czy Max się odnajdzie w Barcelonie, a szkoda, bo jestem wielkim fanem jego talentu i techniki, które pokazywał w Ajaxie i Internazionale :( Obym się mylił...
Heh, dobre z tym smsem, to raczej nie jest główny powód jak wynika z tego newsa.
Moim zdaniem z Maxwella będziemy mieli jeszcze pociechę jak sie ogra, w Interze i Ajaxie dawał radę. Wiem, że Barca to wyższy poziom, ale Max da rade i tu, do tego jest młodszy od Abidala, bodajże o 2 lata. On ma świetną technikę, wystarczy popatrzeć na filmiki z yt dla zapytania "Maxwell Andrade". O ile z youtuba nie powinno się wnioskować o wartości piłkarza dla drużyny, o tyle świetna technikę mozna dostrzec.
To samo myślę o Ibrahimoviciu. Trza było bardziej powalczyć o Ville, ale teraz to nie ma znaczenia. Bojan i Pedro to w/g mnie nadzieja na lepszą przyszłość.
Komentarze
0
Ale po liczbie 87 widzę, że jesteś w moim wieku... Sorry, ale irytuje mnie takie spoufalanie się.
0
@ Marco87
Wódkę z nim piłeś, że jesteście na "ty"?
0
Bardzo chciałbym żeby złapał rytm i grał jak w Ajaxie i Interze. Wtedy pozycja Abidala nie byłaby taka niepodważalna zwłaszcza, że jest młodszy. Ze swoja ŚWIETNĄ technika pasuje do Bacy jak ulał.
0
To samo myślę o Ibrahimoviciu. Trza było bardziej powalczyć o Ville, ale teraz to nie ma znaczenia. Bojan i Pedro to w/g mnie nadzieja na lepszą przyszłość.
0
Zaczynam wątpić czy Max się odnajdzie w Barcelonie, a szkoda, bo jestem wielkim fanem jego talentu i techniki, które pokazywał w Ajaxie i Internazionale :( Obym się mylił...
0
Heh, dobre z tym smsem, to raczej nie jest główny powód jak wynika z tego newsa.
Moim zdaniem z Maxwella będziemy mieli jeszcze pociechę jak sie ogra, w Interze i Ajaxie dawał radę. Wiem, że Barca to wyższy poziom, ale Max da rade i tu, do tego jest młodszy od Abidala, bodajże o 2 lata. On ma świetną technikę, wystarczy popatrzeć na filmiki z yt dla zapytania "Maxwell Andrade". O ile z youtuba nie powinno się wnioskować o wartości piłkarza dla drużyny, o tyle świetna technikę mozna dostrzec.
0
@ Marco87
Wódkę z nim piłeś, że jesteście na "ty"?
0
Ale po liczbie 87 widzę, że jesteś w moim wieku... Sorry, ale irytuje mnie takie spoufalanie się.
0
Ktoś juz to pisał, ale powtórze: NIE dla transferu Fabregasa jesli w rozliczeniu ma odejść Wybrzeżokościosłonianin.
0
To samo myślę o Ibrahimoviciu. Trza było bardziej powalczyć o Ville, ale teraz to nie ma znaczenia. Bojan i Pedro to w/g mnie nadzieja na lepszą przyszłość.