0

Ale po liczbie 87 widzę, że jesteś w moim wieku... Sorry, ale irytuje mnie takie spoufalanie się.

0

@ Marco87

Wódkę z nim piłeś, że jesteście na "ty"?

0



Bardzo chciałbym żeby złapał rytm i grał jak w Ajaxie i Interze. Wtedy pozycja Abidala nie byłaby taka niepodważalna zwłaszcza, że jest młodszy. Ze swoja ŚWIETNĄ technika pasuje do Bacy jak ulał.

0

To samo myślę o Ibrahimoviciu. Trza było bardziej powalczyć o Ville, ale teraz to nie ma znaczenia. Bojan i Pedro to w/g mnie nadzieja na lepszą przyszłość.

0

Zaczynam wątpić czy Max się odnajdzie w Barcelonie, a szkoda, bo jestem wielkim fanem jego talentu i techniki, które pokazywał w Ajaxie i Internazionale :( Obym się mylił...

0

zozol FCB

Jak jest kontuzjogenny to niech Barca go nie kupuje bo będzie powodował kontuzje i nie bedzie miał kto grać w Barcy... HAHAHA

0

Ktoś juz to pisał, ale powtórze: NIE dla transferu Fabregasa jesli w rozliczeniu ma odejść Wybrzeżokościosłonianin.

0

Heh, dobre z tym smsem, to raczej nie jest główny powód jak wynika z tego newsa.

Moim zdaniem z Maxwella będziemy mieli jeszcze pociechę jak sie ogra, w Interze i Ajaxie dawał radę. Wiem, że Barca to wyższy poziom, ale Max da rade i tu, do tego jest młodszy od Abidala, bodajże o 2 lata. On ma świetną technikę, wystarczy popatrzeć na filmiki z yt dla zapytania "Maxwell Andrade". O ile z youtuba nie powinno się wnioskować o wartości piłkarza dla drużyny, o tyle świetna technikę mozna dostrzec.

0

lukabene

na szczęscie Guardiola nie jest tobą i szanuje rywala

0

@wacha19

Nie martw sie zaraz napiszą: ZASKAKUJĄCY powrót do składu Barcelony :) Ich nawet zaskoczyło, że Wenger bronił Fabiana ostatnio:)

0

http://so.pwn.pl/lista.php?co=trzechsetny

na zapytanie "trzysetny" nie ma wyników. pozdrawiam i koncze ten temat.

0

te mądralo, to zaproponuj wg ciebie "poprawną" formę, absolwenci gimnazjów chetnie sie posmieją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?