16 listopada 2010, 15:45
0
trochee dziwne :P ale może by to i ładnie wyglądało :)
12 listopada 2010, 23:32
Będzie coś na ślasku ?? blisko Pszczyny konkretniej ";)
11 listopada 2010, 21:30
Thiago najgorzej ?? no sorry ale ja się nie zgadzam z tym :) moim zdaniem Thiago uspokajał grę w środku i ruszał z akcjami odważnie do przodu , bardzo mi się to podobało :)
21 czerwca 2010, 09:04
lczernecki Wieprz ! ! WYsrany na pieniadze to je (s)real !!! Dziadu !!
28 kwietnia 2010, 16:02
Wstyyd...:/
29 marca 2010, 12:30
lczernecki to jest sezonowiec z Realu !!!!!
25 kwietnia 2010, 14:27
Będzie Remontada , czuje to !! Mourinho i cały jego Inter zobaczą ze zadarli nie z tymi co trzeba , z BARCA , z DUMĄ KATALONII !! Pep powinien puścić ten filmik w szatni .. :P sami zobaczcie z resztą :
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
trochee dziwne :P ale może by to i ładnie wyglądało :)
0
Będzie coś na ślasku ?? blisko Pszczyny konkretniej ";)
0
Thiago najgorzej ?? no sorry ale ja się nie zgadzam z tym :) moim zdaniem Thiago uspokajał grę w środku i ruszał z akcjami odważnie do przodu , bardzo mi się to podobało :)
0
lczernecki Wieprz ! ! WYsrany na pieniadze to je (s)real !!! Dziadu !!
0
Wstyyd...:/
0
lczernecki Wieprz ! ! WYsrany na pieniadze to je (s)real !!! Dziadu !!
0
lczernecki to jest sezonowiec z Realu !!!!!
0
Wstyyd...:/
0
Będzie Remontada , czuje to !!
Mourinho i cały jego Inter zobaczą ze zadarli nie z tymi co trzeba , z BARCA , z DUMĄ KATALONII !!
Pep powinien puścić ten filmik w szatni .. :P sami zobaczcie z resztą :
0
Będzie coś na ślasku ?? blisko Pszczyny konkretniej ";)