0

trochee dziwne :P ale może by to i ładnie wyglądało :)

0

Będzie coś na ślasku ?? blisko Pszczyny konkretniej ";)

0

Thiago najgorzej ?? no sorry ale ja się nie zgadzam z tym :) moim zdaniem Thiago uspokajał grę w środku i ruszał z akcjami odważnie do przodu , bardzo mi się to podobało :)

0

lczernecki Wieprz ! ! WYsrany na pieniadze to je (s)real !!! Dziadu !!

0

Wstyyd...:/

0

Będzie Remontada , czuje to !!

Mourinho i cały jego Inter zobaczą ze zadarli nie z tymi co trzeba , z BARCA , z DUMĄ KATALONII !!

Pep powinien puścić ten filmik w szatni .. :P sami zobaczcie z resztą :

0

lczernecki to jest sezonowiec z Realu !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?