0

Niskie spalania w mieście/trasie to według was ile to jest?

13

@esem91 Gościu gada kocopoły. Byliśmy dużo lepszą drużyną i to na wyjeździe. Absolutnie nie uważam abyśmy to My mieli się czegoś bać.

1

@Quarhodron Chyba złożyli wniosek by większość spotkań rozegrać na wyjeździe.

1

Ekstraklasa to najgorsza liga świata. Tylko tutaj Rumak po takich blamażach może nadal liczyć na mistrza.

0

No nic myślałem, że do Realu mamy mniejszą stratę. Trzeba wygrać i liczyć na cud no ale aby Real jeszcze dwa razy stracił punkty to będzie ciężko.

0

@Messiah10 Jest moc w tym utworze, moc i mrok.

1

@pt9 skąd takie baterie mocne mają ? :D

0

Moim zdaniem ewidentny karny dla Rakowa. Ok nie trafił go w nogi ale wszedł w linie biegu piłkarza Rakowa i spowodował upadek. Dziwna decyzja sędziego.

0

@Rastafarnianin Pewnie miał małego gryzonia w majtkach.

0

@RomanHoffer Może być wywołana złą dietą, utratą objętości krwi, towarzyszyć przewlekłym chorobom. Zła dieta – nieurozmaicona, uboga dieta prowadzi do niedoborów żywnościowych. Niski poziom hemoglobiny we krwi najczęściej wiąże się ze zbyt małą podażą żelaza, kwasu foliowego i witaminy B12.21.

0

A Xabi Alonso jedzie nadal swoje. Jestem ciekawy jak w przyszłym sezonie będą się prezentować kiedy to już Bayer będzie oceniany inaczej i opadnie euforia.

0

@HighestInTheRoom Masz rację, niech tylko klepią to co chce Tusk i będzie git.

0

@Volk Tabaluga , gumisie

1

@tbas Lewica jasno stawiała swoje postulaty i ludzie na nich zagłosowali więc oczekują działań z ich strony.

0

Mam wrażenie, że gdy idziemy na całość i nie kalkulujemy to potrafimy zepchnąć każdego przeciwnika i stwarzać sobie sytuację. Gdy zaczynamy grać na utrzymanie to pojawiają się problemy.

0

Że Dembele nie zerwał wszystkich mięśni po tym strzale to też zadziwiające.

1

@Panda46 To musiał Tusk te obietnice składać

0

Wczorajszy mecz dobitnie pokazał, że Mbappe nie ma szans dorównać legendzie Messiego i Ronaldo.

4

Czyli Lucho to jednak kiepski jest. MSN uratowało jego karierę trenera. To jak Barca wjeżdżała w jego PSG to tylko masa farta, że jeszcze są w grze o półfinał.

2

Cancelo i Yamal zabrakło podania do lewego. Mogliśmy zakończyć ten dwumecz w pierwszej połowie. No nic, byle wygrać a to przed rewanżem otworzy nam bramę do półfinału.

0

Sergi Roberto proszę państwa

9

Jak bardzo mógłby być piękny ten dzień gdyby człowiek jak zawszę do tej pory mógł sobie obejrzeć środowy mecz LM na TVP z komentarzem Darka Szpakowskiego.

1

@ranger3120 W Poznaniu zmiana opon 190 zł a np. na wiosce 70 zł więc wszystko zależy od lokalizacji. Piszesz o wymianie kół więc teoretycznie roboty dużo mniej. Ale czy policzą mniej ? Wszystko zależy od warsztatu.

0

@Benz Karny czy wolne pośredni w takiej sytuacji?

1

Dembele robi dziś dwa karne dla nas i jedziemy z tematem.

0

@kiper09 Przed tym meczem panuje wielką niewiadoma.

6

Mimo wszystko City zrobiło swoje. Mają remis i decydujący mecz u siebie. Myślę, że może być powtórka jak rok temu i kompletna dominacji City.

1

De Jong ma po kontuzji od razu na PSG ruszyć ?

4

Kolejny mecz Realu w którym mam wrażenie, że Rodrygo i Vini sami robią co chcą z całą obroną przeciwników.

3

@marcin62 Niezapominaj, że to Polacy go wybrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?