bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niskie spalania w mieście/trasie to według was ile to jest?
13
@esem91 Gościu gada kocopoły. Byliśmy dużo lepszą drużyną i to na wyjeździe. Absolutnie nie uważam abyśmy to My mieli się czegoś bać.
1
@Quarhodron Chyba złożyli wniosek by większość spotkań rozegrać na wyjeździe.
1
Ekstraklasa to najgorsza liga świata. Tylko tutaj Rumak po takich blamażach może nadal liczyć na mistrza.
0
No nic myślałem, że do Realu mamy mniejszą stratę. Trzeba wygrać i liczyć na cud no ale aby Real jeszcze dwa razy stracił punkty to będzie ciężko.
0
@Messiah10 Jest moc w tym utworze, moc i mrok.
1
@pt9 skąd takie baterie mocne mają ? :D
0
Moim zdaniem ewidentny karny dla Rakowa. Ok nie trafił go w nogi ale wszedł w linie biegu piłkarza Rakowa i spowodował upadek. Dziwna decyzja sędziego.
0
@Rastafarnianin Pewnie miał małego gryzonia w majtkach.
0
@RomanHoffer Może być wywołana złą dietą, utratą objętości krwi, towarzyszyć przewlekłym chorobom. Zła dieta – nieurozmaicona, uboga dieta prowadzi do niedoborów żywnościowych. Niski poziom hemoglobiny we krwi najczęściej wiąże się ze zbyt małą podażą żelaza, kwasu foliowego i witaminy B12.21.
0
A Xabi Alonso jedzie nadal swoje. Jestem ciekawy jak w przyszłym sezonie będą się prezentować kiedy to już Bayer będzie oceniany inaczej i opadnie euforia.
0
@HighestInTheRoom Masz rację, niech tylko klepią to co chce Tusk i będzie git.
0
@Volk Tabaluga , gumisie
1
@tbas Lewica jasno stawiała swoje postulaty i ludzie na nich zagłosowali więc oczekują działań z ich strony.
0
Mam wrażenie, że gdy idziemy na całość i nie kalkulujemy to potrafimy zepchnąć każdego przeciwnika i stwarzać sobie sytuację. Gdy zaczynamy grać na utrzymanie to pojawiają się problemy.
0
Że Dembele nie zerwał wszystkich mięśni po tym strzale to też zadziwiające.
1
@Panda46 To musiał Tusk te obietnice składać
0
Wczorajszy mecz dobitnie pokazał, że Mbappe nie ma szans dorównać legendzie Messiego i Ronaldo.
4
Czyli Lucho to jednak kiepski jest. MSN uratowało jego karierę trenera. To jak Barca wjeżdżała w jego PSG to tylko masa farta, że jeszcze są w grze o półfinał.
2
Cancelo i Yamal zabrakło podania do lewego. Mogliśmy zakończyć ten dwumecz w pierwszej połowie. No nic, byle wygrać a to przed rewanżem otworzy nam bramę do półfinału.
0
Sergi Roberto proszę państwa
9
Jak bardzo mógłby być piękny ten dzień gdyby człowiek jak zawszę do tej pory mógł sobie obejrzeć środowy mecz LM na TVP z komentarzem Darka Szpakowskiego.
1
@ranger3120 W Poznaniu zmiana opon 190 zł a np. na wiosce 70 zł więc wszystko zależy od lokalizacji. Piszesz o wymianie kół więc teoretycznie roboty dużo mniej. Ale czy policzą mniej ? Wszystko zależy od warsztatu.
0
@Benz Karny czy wolne pośredni w takiej sytuacji?
1
Dembele robi dziś dwa karne dla nas i jedziemy z tematem.
0
@kiper09 Przed tym meczem panuje wielką niewiadoma.
6
Mimo wszystko City zrobiło swoje. Mają remis i decydujący mecz u siebie. Myślę, że może być powtórka jak rok temu i kompletna dominacji City.
1
De Jong ma po kontuzji od razu na PSG ruszyć ?
4
Kolejny mecz Realu w którym mam wrażenie, że Rodrygo i Vini sami robią co chcą z całą obroną przeciwników.
3
@marcin62 Niezapominaj, że to Polacy go wybrali.