2

@HighestInTheRoom Niestety mamy 3 maj, święto, grać się nie chce. 4 mecze do końca, cały sezon w nogach no nie da się panie po prostu nie da się lepiej zagrać.

6

@Emhyr Najlepsze lata to Barcelona z jednym dynamicznym skrzydłowym ;)

1

@FcPortoFan1999 Aktualnie ale teoretycznie Śląsk a nawet Legia wyglądają, że są w pozycji do ataku.

0

No to Jaga przegrywa i zaczynamy zabawę od nowa za tydzień ;)

0

Niech mnie ktoś przekona , że Ekstraklasa to poważna liga.

0

@VegetaPolska Ale BvB naprawdę takie mocne czy PSG nic nie pokazało?

0

@lntrowertyk No mają być ale chyba tylko jak ci rata przekracza 30 albo 40 procent dochodów które masz.

0

Jak ten wczorajszy meczyk BVB z PSG ?

0

Real to taka ekipa co po prostu wydaje się nie do przejścia. Jak przegrywają to i tak dwóch zawodników potrafi rozklepać przeciwnika i po prostu za wszelką cenę uda im się wepchnąć piłkę do siatki. Naprawdę nie wiem co by musiało się stać aby nie wygrali tej LM. Może te szybkie skrzydła PSG coś zdziałają ale pewnie skończy się jak zawszę.

0

2 max 3 zawodników Realu potrafi rozbić każdą ekipę.

0

@DonAndresFCB Takie błędy z czegoś wynikają. Brak pewności siebie, brak jakiś schematów. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

0

5 meczy do końca, gdyby tak skończyć po za top 4 nie zagrać w LM, pomyślał Xavi.

0

@TR3YWAY Może nawet z kozami.

0

@TR3YWAY Lewy wypełni kontrakt i Qatar welcome to. Nie ma sensu się go pozbywać. Kasy na następce nie ma a Roque to kolejny brazylijski przekręt więc grać nie ma kim.

2

@ranger3120 Taki najgorszy typ urody.

1

@tomek8756 Ta baba nagrała pełno odcinków dla tego wspaniałego programu Królowe Życia, była tam prawdziwą "gwiazdą" a dopiero teraz wychodzą takie brudy ?

4

@ranger3120 Wałkiem był Real Madryt.

1

@PatrychoO A już 2:00 "Wawrzyniak".

12

@HighestInTheRoom Czyli jednak nie było się czym stresować. Praca u @Luciano99 wcale nie jest taka stresująca jak widać rozmowy też.

7

@tristan87 Zapytam wprost o ile procent będę płacić drożej ?

6

Bardzo nie lubię tego okresu majówkowego. Z każdej strony tylko ten grila i chlania piwska. Nie może też zabraknąć wspaniałych reklam i promocji piwska 12+12. Szkoda, że obraz Polaka musi być tak bardzo powiązany z chlaniem i chlaniem ;)

1

@Safrani Grono ekspertów La Bamby praktycznie nie zawodzi. Pozdrawiam

0

@Bykunn A pan milicjant ?

4

@Pawel13sz Rodri

0

Orientuję się ktoś czy w samochodzie mogę boczne tylne szyby zasłonić w 100 procentach np. roletką ?

0

@MysticCat Tonęły, tonęły. Zaufaj mi też mi się zdarzyło wyrzucić na wynajmowanym mieszkaniu.

0

@BorzyKrzys Płacą kupę forsy za te prawa to muszą odzyskać i zarobić. Biznes jest biznes.

17

@pt9 Ci kiedyś wywali gównianą fontannę to będziesz mieć nauczkę.

0

@agaFCB W Poznaniu miałem do czynienia z 5 szpitalami i po za jednym naprawdę złego słowa nie powiem. Jeśli chodzi o opiekę w u lekarza w placówkach POZ to tak bym powiedział bez szału ale też tragedii nie ma.

0

@Cule1234 On niż zmienił 8 na 11 zawodników. Efekt tego widzieliśmy ostatnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?