0

@macio_944 Nie będzie miał wyjścia i go zwolni ? Nie wierzę w to. Skoro zostawia go po takim sezonie to nie wiem czy może się wydarzyć taka katastrofa aby zasłużył na zwolnienie. Może tam jest jakaś wysoka klauzula w przypadku zwolnienia Xaviego o której nie wiemy ?

1

@macio_944 Niestety wydawca Take-Two robi sobie do tej pory jaja z graczy jeśli chodzi o remastery. GTA Trilogii - Kompletna klapą, Red Dead na PS4 i PS5 z tego co wiem duże kłopoty więc jeśli to nie będzie typowy remake zrobiony przez Rockstar to wiele bym nie oczekiwał.

1

@NeroTFP1 A potem piłkarze Girony pakują nam czwóreczke.

0

Aleksandra Gajewska. Nie jedną ustawę bym z nią podpisał.

1

@Reviven Pamiętam jak dorwałem demko Hitmana 2. Była tam misja w tej wili u jakiegoś Bossa, gdzie było trzeba znaleźć i uwolnić księdza. Naprawdę niesamowity klimat. Przebrać się za listonosza lub dostawcę jedzenia i w ten sposób wykończyć rywali. Naprawdę gra miała kapitalny pomysł i ta niesmowita muzyka.

1

@Reviven Od dziecka to zdecydowanie największy sentyment mam do Call of Duty 2 i FarCry 1. Mega wkręcony byłem też w GTA SA.

0

Podziwiam ludzi co jeszcze oglądają Barcelonę w tym sezonie a jeszcze bardziej tych na stadionie. W jaki sposób wydobyć tak wielką motywację, jak to robicie ?

8

@Kidd Dziwnym trafem to po transferze do Barcelony wszyscy się stają bezjajeczni.

0

@Jackazz niestety, nie mam innej ładowarki tak szybkiej.

0

Hej, może ktoś jest zorientowany i mi pomoże. Mam prawie nowy telefon Motorola Edge 40 Neo - używany miesiąc. Pojawił mi się dziwnym problem z szybkim ładowaniem. Jest ładowarka 89 w i ładował mi się on od 20 procent do 100 w max pół godziny. Teraz po podłączeniu ładowarki raz ma się pojawia, że jest turbo ładowanie i ładuje się pół godziny a raz tej informacji nie ma i nawet w godzinę nie potrafi się naładować. Ładowarka i kabel ta co w zestawie, nie sądzę by w miesiąc coś się mogło zabrudzić czy coś. Zastanawia mnie też to, że nie raz jak podłącze to jest ta informacja o ładowaniu 89 Wat i szybko leci a nie raz jest tylko info, że podłączono ładowarkę turbo ale ładuje wolno. Myślicie, że już coś padło?

0

@maroon Z piosenką o kupie?

0

@vangoor Zagrał fatalny sezon. 100 milionów Euro moim zdaniem powinno przekonać władze klubu.

1

@kaamil1910 Moim zdaniem bardzo spoko laseczka, fajna buzia tylko właśnie ta dupa moim zdaniem za mała. Tak o 30 %. Tak ciśnie te ćwiczenia a dupa średnia.

4

@P33ck Pamiętasz jak nam brakowało 1 spotkania w ostatniej kolejce by być nie pokonanym w lidze ? Dostaliśmy 5-4 od Levante, tak Levante.

0

Była jakaś rozróba ma Lechu czy łagodnie to przyjęli tak zwani kibole ?

3

Aj gdyby tylko Xavi postawił na Oriola Romeu to wszystko by wyglądało zupełnie inaczej.

1

@Popitek12 nie wolno

0

@TR3YWAY A te niby jakieś bazgroły w ciemniejszym kolorze to co to jest ?

0

@FcPortoFan1999 I tak są w grze tylko dlatego, że Jaga gra katastrofę.

1

Transfer Mbappe to chyba pierwszy od czasów Ronaldo gdzie czuję naprawdę sporą zazdrość i niepokój. Tym bardziej teraz, gdzie naprawdę niezłą sobie ekipę zmontowali i zapowiadają się naprawdę ciężkie czasy dla nas.

0

@FrankliN7 Ja jestem wybitnym profesorem i piszę dla zdecydowanie większych portali.

0

@Kozinho. Może sprzeda swój bęben.

1

@Krystian1588 Jestem dentystą zaufaj mi.
W przypadku implantacji natychmiastowej usuwa się ząb i na tej samej wizycie wszczepia się implant w miejscu po usuniętym zębie. W przypadku implantacji wczesnej zabieg implantacji wykonuje się od 2 do 3 miesięcy po usunięciu zęba. Implantacja późna oznacza wprowadzenie implantu później niż 3 miesiące po utracie zęba.

0

@Kozinho. Tak jak 15 innych.

0

Jakby zrobić taką listę zawodników którzy przyszli tutaj od 2015 roku i szybko odeszli bo okazali się kompletną klapą to to głowa mała. Uważam, że staliśmy się słabi bo ktoś se wymyślił, że będzie sprowadzał typowych średniaków do wielkiej Barcy. Transfery typu Andre Gomes, Paco Alcaser, Braitwhite, Song, Douglas i tak można wymieniać i wymieniać spowodowały upadek. A teraz jak czytam o jakiś 30 letnim pomocniku z Betisu to nie wierzę, czy nikt nie widzi tego Oriola co jeszcze nie zdążył odejść? Przecież to kalka.

1

@DonCarletto Powiem tak, oglądałem tylko mecze Realu z najmocniejszymi rywalami i nie widziałem go od pierwszych minut ani razu. Tak wiem, dał finał LM.

0

Ale Perez to wszystko po mistrzowsku wyczekał. Nikogo za Benzeme a wpada dublet do tego przychodzi Mbappe. Naprawdę pozazdrościć zimnej krwi i głowy na karku.

1

@Archie Zależy czy chcesz wydać minimum 3 k za PS5 Pro które nawet nie wiadomo kiedy się pojawi.

1

@bartas97 Hogwart dział bardzo dobrze.

1

Witam, jakie polecacie seruale/filmy kryminalne. Motyw porwania/zabójstwa. Obejrzałem już naprawdę bardzo dużo tego typu produkcji i liczę na Was :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?