0

@Deviler Ok, bo pierwsze rzuciły mi się opinie jakoby Usyk wygrał bo Ukrainiec.

7

@BorzyKrzys Na wiem jakie Ty masz zdanie ma ten temat ale sport=świętość i zero alkoholu a na pewno nie przed kamerami. To co robi tutaj Góralski to rozpęd w alkoholizm.

0

Jak to wczoraj z tą walką Usyk-Fury zasłużonie wygrał Usyk czy jakieś przekręty? Różne opinie słyszałem więc proszę o najlepszych ekspertów w kraju i ze świata o opinie.

1

@NeroTFP1 Tylko czy Adamek nie zarobił tyle w boksie aby spokojnie żyć nawet bez jakieś super firm/inwestycji ? 5 milionów dolarów tylko za walkę z Kliczko.

0

Widzę, że Adamek leci dalej i wczoraj na fejmie? Chłop naprawdę się poniża.

0

@prokar1 @Sulimo Weźcie solidną lupę i zajrzyjcie do gabloty ;)

1

Porażki Jagi i Śląska w ostatniej kolejce najlepiej podsumują ten sezon.

2

@prokar1 Ale z PP gdzie Lechia może co najwyżej pomarzyć.

1

@Wittgenstein nie polecam, nudne to jak flaki z olejem

3

Xavi ma jakieś przepotężne papiery na Laporte, że może się tak z nim bawić w kotka i myszkę.

0

Szwagier Laporty, jak to w ogóle wygląda. Masakra.

4

Ty widzisz we mnie coś
Nie ma ideału
A miłość ślepa jest
I chyba nie wiesz że
Telewizja kłamie
Nie wszystko możesz mieć

1

@Sulimo Byłem pewny , że to Wojtek Sokół

0

A czemu Laporta tak strasznie nagle rozczarował się Xavim. Zna ktoś szczegóły?

0

Dziś premiera ciekawego serialu C+ pt. Prosta Sprawa z Mateuszem Damięckim. Muszę wieczorem rzucić okiem bo bardzo lubię ich produkcję.

3

@PatrykBarca Rzucasz tami setkami milionów. Możesz podać listę transferów i ich kosztów? Jakoś mi nie pasuje do Arsenalu.

1

@FanBarcy22 Generalnie to chyba mówiło się o 4 realnych trenerach - Flick, Tuchel, Motta i Marquez. I z tego co kojarzę to raczej Rafa zawszę był brany pod uwagę.

0

Niech biorą tego Motte jak już takie jazdy odwala Laporta.

3

Najpierw Xavi z mordy robi dupę a teraz Laporta to samo. Naprawdę ten klub ich nie potrzebuje.

7

"Xavi: Czy jestem pewien, że będę trenerem Barçy w przyszłym sezonie? Całkowicie, nie mogę się doczekać presezonu"
Laporta : Potrzymaj mi piwo.

0

Witam, wstałem i chciałbym się dowiedzieć czy Laporta jest wściekły na Xaviego?

2

@ranger3120 Porzućcie wszelką nadzieję a będzie Wam łatwiej.

0

@jacobFCB Aktualnie dopłata 1500 zł będzie możliwa do zrealizowania w żłobkach które maksymalnie kosztują 2100 zł. Jeśli ktoś podniesie sobie horrendalnie cenę to nikt z dofinansowaniem się do niego nie uda tym samym straci potencjalnych klientów.

0

@jacobFCB Osobiście nie rozumiem trochę tej złej krwi w temacie tego babciowego. Przecież te pieniądze są dla osób które właśnie wrócą do pracy i są tak naprawdę na zapewnienie opieki nad dziećmi czyli tym co Państwo powinno zapewnić. Czyli albo dać pieniądze na opiekę albo zainwestować odpowiednie pieniądze w taką ilość żłobków czy przedszkoli aby dzieciaki tam się po prostu dostały.

1

@jacobFCB Dokładnie o to mi chodzi ale nie będę kopał się z koniem, który uważa, że jak nie zarabiasz 10 k to nie masz prawa myśleć o dzieciach czy rodzinie. Trzeba znać realia jakie są.

0

@Baros1990 Czyli uważasz, że w interesie Państwa nie powinno być zadbanie o kształcie i opiekę nad dziećmi, obywatelami ?

0

@maroon Jesteś taki pewny ? Masz dzieciaka ? Daj 2500 zł na żłobek, jestem ciekawy czy twoją aktywność zawodowa pozwoli ci bez bólu tyle zapłacić.

0

Pytanie do znawców motoryzacji. Czy silnik CRDi z lat 2008-2009 wartę są uwagi? Myślę głównie o 1.6 90KM.

1

@bari_94 Pisałem o tym od dawna.

0

@Rewolucja123 Bieganie jak się wkręcisz jest super. Ja w liceum potrafiłem biegać 50-60 km tygodniowo i nawet 16-17 jednym ciągiem. Później niestety przyszły obowiązki i człowiek zrobił się dziadem ale teraz znów powoli próbuje się wkręcić. Na razie jednorazowo 4-5 km jest wyzwaniem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?