0

@Katalonbar Pisali, że poprowadzi ostatni mecz.

0

Ah te miny. Widzę jakiś nowy trend dziennikarski.

13

@DLFCB To się nazywa Polska kibolska nazywana też patologiczną.

1

@Kamiloza91 Stać ich na miażdżenie Realu ale końcowe zdanie zawszę powie Real.

1

Przy rozstaniu z Xavim popełniono niezliczoną ilość błędów. No ale wiadomo tutaj nawet nie można w sposób normalny podziękować za współpracę.

0

@jacobFCB Nie dodałem informacje, że to na spotify, gdzie płace abonament.

0

Chciałem sobie przesłuchać podcast Żurnalisty z osobą która mnie interesuje a tam jakaś dodatkowa subskrypcja 12 zł dla twórcy aby wysłuchać. No w fatalnym to idzie kierunku, pierwszy raz się z tym spotkałem.

15

@FCB_dimiC Dobra, Dobra. Za dużo finałów z udziałem Realu oglądałem byście mnie teraz tutaj czarowali.

16

Nacho sięgnie po 6 LM. Życie jest nieprawdopodobne.

1

@jacobFCB Wpisz sobie na peperze smartfon - telefon i przeglądają. Tam żadna promocja ci nie zginie.

0

W ogóle jak mamy dogadanego Flicka a część zarządu naciska na Marqueza czy to można nazwać sabotażem, działaniem na szkodę własnego interesu?

1

@4drian0 Super, Naughty Dog to moje ulubione studio.

0

Jak Fan Rammstein jestem na JA dla niemieckiej myśli szkoleniowej.

0

@Arden On tam już przechodzi? Do pierwszej ekipy ?

0

@Messiasz2 Niby tak ale zobacz na Ten Haga, Lepeteguiego czy Emerego. W wielkich klubach nie podołali.

10

@Edii7777 Bo miał najlepszy atak w historii futbolu.

0

Najpierw Xavi ogłasza swoje odejście gdy byliśmy w ogromnym dole i co absurdalne ma zostać do końca sezonu - gdzie wszystko było do ugrania a następnie Laporta i Xavi mówią, że jednak zostaje i wierzą w projekt mimo , że znów byliśmy w dolinie bo przegraliśmy wszystko. Teraz jak wszyscy wiemy znów mamy obrót spraw o 180 stopni. Zabrakło profesjonalizmu, zimnej krwi. Było trzeba czekać do zakończenia sezonu i rozliczyć się, podjąć odpowiednie decyzje. Niestety wielka legenda Xaviego została bardzo naruszona no ale mimo wszystko myślę, że nie jest to wielkie zaskoczenie. Miał tak naprawdę przed rozpoczęciem pracy 50 % na wielki sukces oraz 50 % procent, że jego pomnik runie. Może aż tak drastycznie nie jest to jednak ten sezon był wielką klapą na wielu poziomach, niestety.

10

Te foty z minami Xaviego to jakiś upadek dziennikarski. Wrzucają z dupy jakieś stop klatki i wielkie wnioski z tego wyciągają.

1

@PatrykBarca Po latach zaniedbań to se możemy tylko gadać o sukcesach.

0

Osobiście uważam, że potrzebujemy kogoś kto będzie cierpliwie pracował przez 6-7 lat i dlatego preferował bym Motte. Obawiam się, że od Flicka będą wymagania , że za dwa lata musi być tryplet a my po prostu nie mamy takiej jakości. W każdym bądź razie biorę każdego byle nie Xavi i Marquez.

2

@BorzyKrzys Jej twarz dyskwalifikuje jej pozostałe wdzięki.

3

@97ketrab Degradacja do trenowania Barcy.

0

Postawiłem na Bayer dlatego już mają po meczu.

0

@Nazio_87 What ? Chyba na PC. Nie wierzę aby wydali ma Xboxa

0

@tomek8756 Jakiego znowu Walaszka

0

A o co chodzi z tym Bojanem ? Lata gdzieś tam z Deco? On jakąś funkcje tutaj ma ? Coś chyba przeoczyłem. Jak naprawdę mamy takich specjalistów to ja pierniczę.

3

Rozumiem, że nawet finału LE nie będzie na żadnym publicznym kanale?

4

@Kgorecki2500 Ja też nie czuję się bezpiecznie bo znamydzi co pracują w wojsku i idą tam tylko dla kasy. Jak będzie trzeba walczyć to marnie z nami będzie.

2

@Sulimo Fajna ta Rita.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?