bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar Pisali, że poprowadzi ostatni mecz.
0
Ah te miny. Widzę jakiś nowy trend dziennikarski.
13
@DLFCB To się nazywa Polska kibolska nazywana też patologiczną.
1
@Kamiloza91 Stać ich na miażdżenie Realu ale końcowe zdanie zawszę powie Real.
1
Przy rozstaniu z Xavim popełniono niezliczoną ilość błędów. No ale wiadomo tutaj nawet nie można w sposób normalny podziękować za współpracę.
0
@jacobFCB Nie dodałem informacje, że to na spotify, gdzie płace abonament.
0
Chciałem sobie przesłuchać podcast Żurnalisty z osobą która mnie interesuje a tam jakaś dodatkowa subskrypcja 12 zł dla twórcy aby wysłuchać. No w fatalnym to idzie kierunku, pierwszy raz się z tym spotkałem.
15
@FCB_dimiC Dobra, Dobra. Za dużo finałów z udziałem Realu oglądałem byście mnie teraz tutaj czarowali.
16
Nacho sięgnie po 6 LM. Życie jest nieprawdopodobne.
0
@jacobFCB https://lowcygier.pl/nie-tylko-gramy/smartfon-xiaomi-poco-f6-12gb-512gb-za-2099-zl-w-x-kom-dzis-premiera-urzadzenia/
1
@jacobFCB Wpisz sobie na peperze smartfon - telefon i przeglądają. Tam żadna promocja ci nie zginie.
0
W ogóle jak mamy dogadanego Flicka a część zarządu naciska na Marqueza czy to można nazwać sabotażem, działaniem na szkodę własnego interesu?
1
@4drian0 Super, Naughty Dog to moje ulubione studio.
0
Jak Fan Rammstein jestem na JA dla niemieckiej myśli szkoleniowej.
0
@Arden On tam już przechodzi? Do pierwszej ekipy ?
0
@Messiasz2 Niby tak ale zobacz na Ten Haga, Lepeteguiego czy Emerego. W wielkich klubach nie podołali.
10
@Edii7777 Bo miał najlepszy atak w historii futbolu.
0
Najpierw Xavi ogłasza swoje odejście gdy byliśmy w ogromnym dole i co absurdalne ma zostać do końca sezonu - gdzie wszystko było do ugrania a następnie Laporta i Xavi mówią, że jednak zostaje i wierzą w projekt mimo , że znów byliśmy w dolinie bo przegraliśmy wszystko. Teraz jak wszyscy wiemy znów mamy obrót spraw o 180 stopni. Zabrakło profesjonalizmu, zimnej krwi. Było trzeba czekać do zakończenia sezonu i rozliczyć się, podjąć odpowiednie decyzje. Niestety wielka legenda Xaviego została bardzo naruszona no ale mimo wszystko myślę, że nie jest to wielkie zaskoczenie. Miał tak naprawdę przed rozpoczęciem pracy 50 % na wielki sukces oraz 50 % procent, że jego pomnik runie. Może aż tak drastycznie nie jest to jednak ten sezon był wielką klapą na wielu poziomach, niestety.
10
Te foty z minami Xaviego to jakiś upadek dziennikarski. Wrzucają z dupy jakieś stop klatki i wielkie wnioski z tego wyciągają.
1
@PatrykBarca Po latach zaniedbań to se możemy tylko gadać o sukcesach.
0
Osobiście uważam, że potrzebujemy kogoś kto będzie cierpliwie pracował przez 6-7 lat i dlatego preferował bym Motte. Obawiam się, że od Flicka będą wymagania , że za dwa lata musi być tryplet a my po prostu nie mamy takiej jakości. W każdym bądź razie biorę każdego byle nie Xavi i Marquez.
2
@BorzyKrzys Jej twarz dyskwalifikuje jej pozostałe wdzięki.
3
@97ketrab Degradacja do trenowania Barcy.
0
Postawiłem na Bayer dlatego już mają po meczu.
0
@Nazio_87 What ? Chyba na PC. Nie wierzę aby wydali ma Xboxa
0
@tomek8756 Jakiego znowu Walaszka
0
A o co chodzi z tym Bojanem ? Lata gdzieś tam z Deco? On jakąś funkcje tutaj ma ? Coś chyba przeoczyłem. Jak naprawdę mamy takich specjalistów to ja pierniczę.
3
Rozumiem, że nawet finału LE nie będzie na żadnym publicznym kanale?
4
@Kgorecki2500 Ja też nie czuję się bezpiecznie bo znamydzi co pracują w wojsku i idą tam tylko dla kasy. Jak będzie trzeba walczyć to marnie z nami będzie.
2
@Sulimo Fajna ta Rita.