bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TankerHunter Szczególnie doceniam, że te efekty specjalne nie wyglądają sztucznie.
1
O ile Diuna 1 mnie mocno wybudziła to dwójka zrobią naprawdę wielkie wrażenie na mnie. Szkoda, że tak mało filmów robi się z tym kurewskim rozmachem.
0
@Joe_Barbaro Dobrze to wykombinowałeś.
3
Laporta i Xavi to przypominają mnie gdy miałem 14 lat i cisnęło się po każdym byle nie powiedzieć złego słowa na Barce. Kurcze, ale oni trochę mają więcej niż 14 lat. No dramat.
0
@marcin62 Jak tak patrzę ostatnio na tę zdjęcia z całej Polski to powoli staje się dla mnie koszmarem tak utknąć w aucie gdzieś na mieście.
0
Co uważacie o serialu Gra o Tron ? Miałem jedno podejście ale gdzieś po 4-5 odcinkach odpadłem ponieważ wydawał mi się strasznie przegadany. Warto dać mu drugą szansę?
2
@barcelonaLM A już myślałem, że to Badosa prezentująca swoje wdzięki.
0
@marcin62 Czy w planie standard za 30 zł nie będzie w ogóle 4K ? Bo bez jaj.
0
@Kamiloza91 Z tego co piszesz to potrzebują tylko dwóch wzmocnień.
0
@VeB 1899 pewnie 600 zł
7
Niezłego Xavi miał kandydata za Lewego. Dobrze, że go z nami nie ma.
2
@BorzyKrzys Jednak nie grozi nam susza a rolnicy nie będą narzekać, że im plony suszy i wszystko musi kosztować górę pieniędzy?
1
@Iniesta8i O ile się nie mylę HBO MAX kosztuje 30 zł więc logicznie byłoby gdyby przenieśli na standard, który chyba jest najbardziej rozsądnym pakietem.
1
@mordini123 Wiadomo na jaki pakiet przenoszą tych co maja HBO MAX ?
5
@ShawnC No spoko ale nie zapalił się i nie wydał 150 mln na jakiegoś napastnika.
4
Jak mam bronić kiedy ich jest więcej - To będzie ulubiona nuta Ter Stegena podczas klasyków.
1
@dAvi_2 O Pixelach zawszę słyszałem tylko dobre rzeczy. Jeśli 8 jest aktualnie najnowsza to na pewno się nie zawiedziesz.
Edit. O 9 czytam wstępne opinie i piszą, że szału nie ma. Musisz poczytać.
25
Pomyśleć, że po odejściu Benzemy, Perez zachował zimną krew sprowadził tylko Joselu, który mało grał a mimo to zagrali rewelacyjny sezon i dopiero teraz jak taka wisienka na torcie przychodzi Mbappe. Naprawdę podziwiam ludzi w tym klubie, którzy potrafią tak na chłodno podejść do tematu.
1
@tomek8756 Powiem tak, na front cwaniaki.
0
@GABVI36 Pierwsze słyszę o nim.
0
@Kamiloza91 To nie jest FIFA to jest Real Madryt :C
0
@FcPortoFan1999 Jemu to już tak przeskakuje od 2018 roku.
0
@Zoker No myślę, że tutaj też jest najwięcej kibiców od czasu pierwszych triumfów ekipy Ronaldinho ;)
A tak ogólnie to chyba normalne, że jak jesteś dzieckiem i zaczynasz się interesować futbolem to interesują cię najczęściej ekipy co fajnie grają i wygrywają. Mając 10 lat zainteresowałaby cię Barca Xaviego ?
6
@patrykzmc2000 I cyk Barca w jak zawszę w kryzysie a znajdzie się pod brzuchem Laporty kolejne 200 mln na transfery.
0
@arasz1819 Ty to powiedziałeś :)
0
Teraz to Haaland na pewno już u nas.
0
@MesQueUnClub_87 Wszystko można zjebać. Ludzie wygrywający w lotto miliony stawali się bezdomni więc wiesz, kwestia zarządzania.
1
Powiedzmy sobie szczerze bez jakieś pokrętnej logiki. Mbappe będzie walił goli przez lata dla Realu i będzie to pewnie podobna kariera do CR7. Nie wiem jak tam się poukładają jeśli chodzi o tak zwane EGO ale na pewno Francuz będzie błyszczeć. Osobiście nie dostrzegłem aby Vini czy który kolwiek zawodnik Realu był jakiś bardzo samolubny czy konfliktowy w stosunku do swoich partnerów.
1
@Herato Moim zdaniem TOP 1. Aczkolwiek Guardiola ma jeszcze czas by wygra mistrza w Włoszech i Francji no ale jednak potrzebuje jeszcze triumfu w LM, najlepiej z 3 ekipą.
0
@pt9 Ale pewnie formę do picia miałeś lepszą niż kuzyn alkoholik.