1

@TankerHunter Szczególnie doceniam, że te efekty specjalne nie wyglądają sztucznie.

1

O ile Diuna 1 mnie mocno wybudziła to dwójka zrobią naprawdę wielkie wrażenie na mnie. Szkoda, że tak mało filmów robi się z tym kurewskim rozmachem.

0

@Joe_Barbaro Dobrze to wykombinowałeś.

3

Laporta i Xavi to przypominają mnie gdy miałem 14 lat i cisnęło się po każdym byle nie powiedzieć złego słowa na Barce. Kurcze, ale oni trochę mają więcej niż 14 lat. No dramat.

0

@marcin62 Jak tak patrzę ostatnio na tę zdjęcia z całej Polski to powoli staje się dla mnie koszmarem tak utknąć w aucie gdzieś na mieście.

0

Co uważacie o serialu Gra o Tron ? Miałem jedno podejście ale gdzieś po 4-5 odcinkach odpadłem ponieważ wydawał mi się strasznie przegadany. Warto dać mu drugą szansę?

2

@barcelonaLM A już myślałem, że to Badosa prezentująca swoje wdzięki.

0

@marcin62 Czy w planie standard za 30 zł nie będzie w ogóle 4K ? Bo bez jaj.

0

@Kamiloza91 Z tego co piszesz to potrzebują tylko dwóch wzmocnień.

0

@VeB 1899 pewnie 600 zł

7

Niezłego Xavi miał kandydata za Lewego. Dobrze, że go z nami nie ma.

2

@BorzyKrzys Jednak nie grozi nam susza a rolnicy nie będą narzekać, że im plony suszy i wszystko musi kosztować górę pieniędzy?

1

@Iniesta8i O ile się nie mylę HBO MAX kosztuje 30 zł więc logicznie byłoby gdyby przenieśli na standard, który chyba jest najbardziej rozsądnym pakietem.

1

@mordini123 Wiadomo na jaki pakiet przenoszą tych co maja HBO MAX ?

5

@ShawnC No spoko ale nie zapalił się i nie wydał 150 mln na jakiegoś napastnika.

4

Jak mam bronić kiedy ich jest więcej - To będzie ulubiona nuta Ter Stegena podczas klasyków.

1

@dAvi_2 O Pixelach zawszę słyszałem tylko dobre rzeczy. Jeśli 8 jest aktualnie najnowsza to na pewno się nie zawiedziesz.
Edit. O 9 czytam wstępne opinie i piszą, że szału nie ma. Musisz poczytać.

25

Pomyśleć, że po odejściu Benzemy, Perez zachował zimną krew sprowadził tylko Joselu, który mało grał a mimo to zagrali rewelacyjny sezon i dopiero teraz jak taka wisienka na torcie przychodzi Mbappe. Naprawdę podziwiam ludzi w tym klubie, którzy potrafią tak na chłodno podejść do tematu.

1

@tomek8756 Powiem tak, na front cwaniaki.

0

@GABVI36 Pierwsze słyszę o nim.

0

@Kamiloza91 To nie jest FIFA to jest Real Madryt :C

0

@FcPortoFan1999 Jemu to już tak przeskakuje od 2018 roku.

0

@Zoker No myślę, że tutaj też jest najwięcej kibiców od czasu pierwszych triumfów ekipy Ronaldinho ;)
A tak ogólnie to chyba normalne, że jak jesteś dzieckiem i zaczynasz się interesować futbolem to interesują cię najczęściej ekipy co fajnie grają i wygrywają. Mając 10 lat zainteresowałaby cię Barca Xaviego ?

6

@patrykzmc2000 I cyk Barca w jak zawszę w kryzysie a znajdzie się pod brzuchem Laporty kolejne 200 mln na transfery.

0

@arasz1819 Ty to powiedziałeś :)

0

Teraz to Haaland na pewno już u nas.

0

@MesQueUnClub_87 Wszystko można zjebać. Ludzie wygrywający w lotto miliony stawali się bezdomni więc wiesz, kwestia zarządzania.

1

Powiedzmy sobie szczerze bez jakieś pokrętnej logiki. Mbappe będzie walił goli przez lata dla Realu i będzie to pewnie podobna kariera do CR7. Nie wiem jak tam się poukładają jeśli chodzi o tak zwane EGO ale na pewno Francuz będzie błyszczeć. Osobiście nie dostrzegłem aby Vini czy który kolwiek zawodnik Realu był jakiś bardzo samolubny czy konfliktowy w stosunku do swoich partnerów.

1

@Herato Moim zdaniem TOP 1. Aczkolwiek Guardiola ma jeszcze czas by wygra mistrza w Włoszech i Francji no ale jednak potrzebuje jeszcze triumfu w LM, najlepiej z 3 ekipą.

0

@pt9 Ale pewnie formę do picia miałeś lepszą niż kuzyn alkoholik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?