bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@koksik2700 Mbappe jest głupi, że daje się w to wciągać. Chłop ma siana tyle, że nigdy mu się nie skończy i może żyć gdzie chce.
0
@BobSwagger Powiem tak, pewnie ciśnienie zejdzie i damy dupy z Austrią. A tak w ogóle to z 3 pkt jak duże szanse na wyjście z 3 miejsca ?
9
@Comentateiro Rozumiem, że według @Luciano99 minimalna krajowa to nadal 1250 zł brutto?
0
@Zoker Mądry barceloniarz po szkodzie.v
1
@Arden A czemu byś się nie spodziewał ? Przecież my mamy bogate historię związane z narkotykami. Lata 80-90 i plaga heroinistów- jednego z najsilniejszych narkotyków świata.
0
Widziałbym tego Reijndersa w barwach Barcelony. Przypomniał mi wczoraj trochę Rodriego.
0
@PatrykBarca Przecież my jesteśmy jak taka właśnie Austria więc obawy uzasadnione.
1
Co do meczu naszej kadry dziś to powiem tak. Był to klasyczny mecz z ekipą na wysokim poziomie gdzie po prostu potrafimy się zmotywować i coś tam skleić. No nie oszukujemy się w wielu elementach piłkarskiego rzemiosła wyglądaliśmy bardzo prymitywnie. Oczywiście mieliśmy realne szansę na remis i zrobiliśmy dobrą robotę. Uważam po prostu, że nie była to jakaś wyjątkowa reprezentacji Polski, której nigdy nie widzieliśmy. Wyjątkowo to będzie jeśli pokonamy Austrię i zrobimy taki rzeczywisty i namacalny krok do awansu a nie typowe graliśmy jak nigdy przegraliśmy jak zawszę.
3
No właśnie wystarczył im normalny napastnik a nie Depay.
6
Depay to ani skrzydłowy ani 9 ani 10. Naprawdę nie wiem jak trenerzy cały czas się na niego nabierają.
0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
To pełna nazwa klubu jakby ktoś się zastanawiał co to jedyna tej fladze napisane.
0
@tristan87 Te łysy bramkarz jak dobrze kojarzę ?
1
Ogólnie lubię słuchać Święcickiego bo fajne potrafi opowiadać ciekawostki i ma to coś. Teraz czytam, że widzowie TVP są nim zachwyceni chociaż ja uważam, że miał taki dziwny głos jakby nie ostry. Jednak zamierzam do czegoś innego, kto z nim wczoraj komentował? Bo gość jakby czytał z kartki był po prostu fatalny. Dać takiego leszcza Mateuszowi to wstyd.
0
@against_modern_football BvB
1
@lntrowertyk Tak bym jej sakwę przetrzepał że nie zostałby w niej jeden grosik.
0
@JordiAlbion Szwajcarzy mogą lizać stopy Panu Jackowi.
3
Nie chciałabym spotkać tego Embolo w ciemnej uliczce, nigdzie nie chciałabym go spotkać.
2
W życiu są 3 pewne rzeczy : Śmierć, podatki i Sommmer w bramce Szwajcarii.
0
@FcPortoFan1999 Po prostu chodziło mi o atrakcyjny futbol.
0
Myślicie, że piłkarze Arki zostali już rozliczeni czy jeszcze nie ?
0
No i Niemcy w końcu wrócili na swoje miejsce i pokazali trochę szybkiej i kombinacyjnej gry. W sumie to właśnie ich kadra najbardziej mnie ciekawiła ze wszystkich drużyn po tych słabych ostatnio występach na wielkich imprezach. Pozostaje czekać na ich pojedynek z topową ekipa i wszystko się wyjaśni.
1
@Aferzysta Kabanosy Tarczyński, polecam serdecznie.
0
@abram3k A Pedri 16.
0
@tbas Chyba za Nagelsmana też miewali słabe wyniki.
0
@kigani Hiszpania się pewnie zesra.
4
Zobaczymy co będzie wstanie zrobić taki Musiala jak w finale spotka Salamona.
0
Mimo wszystko najlepiej Niemców mi się oglądało w latach 2006-2008. Co wtedy oni chodzili to szok i ten niesamowity Lahm na PO.
4
Dobrze, że nie Flick prowadzi Niemców. Od razu piłeczka chodzi.
1
Niemcy z takimi bydlakami na środku obroni będą mocni.
2
@Tasde Niezwykły smutek bije z tego posta.