0

@TheNekro94 Świetne telefony. Do 1000 zł znajdziesz wyższy model niż G32. Wpisz najlepiej na peperze Motorola i przeglądaj.

2

@TheNekro94 szukaj coś z Motoroli seria G. Zjada Xiaomi.

2

@Kgorecki2500 Byłem pewny, że to fasolka po bretońsku.

0

@MesQueUnClub96 Bęeedzie Dobrze

6

1

@Gaz A po treningu Laysy

0

@Kwiatek1899 Ktoś wczoraj pisał o kiepskiej baterii.

1

@norbo80 U nas w robocie zawszę robimy sobie takie typowanie na tej stronie - www.kicktipp.pl
Działa bardzo dobrze.

0

@Criss18Barca Dobrze Synu.

2

@Ls0811 No wiadomo, że chodzi o kasę. Myślisz, że zapłacony podatek od aut spalinowych oczyści powietrze ?

2

@barteq Generalnie dwa zwycięstwa kadry z rzędu to już duży sukces.

2

Guardiola zamyka drzwi pt. Barcelona. No ale że nie chcę potrenować takiego Romeu czy Alonso albo chociaż Lengleta to jestem w szoku.

1

Pasha biceps zawalczy na Fame na Narodowym. Oj ale tak gruby hajs będzie leżeć na stole. Rywal nie znany.

1

@FabianekMrozek Chłop będzie robił cyrk i brał 35 koła miesięcznie a może i więcej. Można tam żyć ? Jak najbardziej.

2

@FabianekMrozek Ale po co w FMie taka grafika ?

0

@cules100pro No to chyba za 2 k bez problemu. Widzę, że chyba 1850 to była najtańsza oferta w polskich sklepach.

5

Komentarz usunięty

0

@cules100pro Ostatnio była spoko oferta w media expert, 2050 zł. PS5 Slim z napędem plus Spider Man 2. Ale tak jak mówisz, oferta za 2 k z napędem i jednym padem to już jest git oferta.

1

@cules100pro Obserwuj teraz na Peperze. W niemieckim Mediamarkt pojawiły się oferty za 2 tysiące z napędem i dodatkowym padem. Jak się u nas pojawi coś podobnego to ino brać bo o lepszą ofertę trudno będzie.

0

@cules100pro Można i to jeszcze jak.

0

@DonMatteo901 Cycki se zrobiła

1

@Luciano99 BioWare to już chyba jest tylko z nazwy konkretną marką.

0

@Khajio Ooo Peggy Braun
Kto ciebie ukochać będzie umiał

2

Nie przejmujecie się kibice Realu, Barcelona również nie zagra w KMŚ.

0

@agaFCB No nie wiem ale te mecze Świątek ostatnio 6-0, 6-0 to wyglądają jak jakieś rozgrywki na orliku.

0

Czy były kiedyś lub są jakieś przymiarki by kobiety też grały do 3 setów? Bo te mecze kończone w 1 godzinę często naprawdę wyglądają śmiesznie przy wielogodzinnych pojedynkach mężczyzn.

1

@Ojciec5tkidzieci Kurcze, no to mamy problem.

4

@mordini123 jak jesteś w podstawówce to tak

3

Hiszpania - Chorwacja. Ciekawe stracie na początek. Pewnie znów 40 letni Modric przebiegnie 15 km i będzie ustawiał jak chciał te Hiszpańskie wielkie talenty.

1

@BorzyKrzys Tak wybrał lud.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?