1

@FcPortoFan1999 Euro 2004 to w sumie pierwszy mój turniej który oglądałem mając 9 lat. Czechy, Szwecja pamiętam , że te ekipy zrobiły na mnie spore wrażenie.

4

Jak patrzę na nagrania z EURO 2000 i 2004 to się ogląda to rewelacyjnie. Pasja, zaangażowanie w każdej ekipie naprawdę duże nazwiska i przede wszystkim charakterne. W dzisiejszym futbolu mam wrażenie, że żaden za 10 -15 lat nie będzie legendą.

0

@karci0 Jak usiądziesz po środku w miarę blisko murawy to pewnie tak. Widziałem ujęcia za bramkami i wygląda to fatalnie, hektary od murawy.

1

@kamiVeB Konfederacja to ma zawsze świetne wyniki w sondażach.

29

Komentarz usunięty

2

@Comentateiro @Luciano99 czekamy na wyjaśnienia.

4

@Comentateiro przecież Ty u @Luciano99 zarabiasz 1/4 minimalnej krajowej.

1

@maroon Raczej Tusk się tam wybierze. Nie sądzę by czekali z transportem żołnierzy do jutra rano.

1

No muszę przyznać, że bardzo ciekawy jestem tego Flicka. To taka naprawdę pierwsza konkretna zmiana i zerwanie z wszelkimi tradycjami tak zwanego barcelońskiego DNA.

1

@Foro Kolega kupił kiedyś Skodę Fabię 2014 rok od teściowej. Oddali go do ASO na taki ogólny przegląd i rutynowe wymiany bo teściowa też u nich robiła to też do ASO oddał. Wystawili fakturę na 10 k za podstawowe roboty gdzie nasz znajomy mechanik policzył by jakieś 5 k ze wszystkim. Auto kupił za 15 k a w ASO dychę zostawił.

3

@TR3YWAY Wychowanie się bez ojca raczej częściej prowadzi do właśnie wielu związków bez miłości a nie robienie z siebie osła.

2

Jak tam, Wilki wyjaśnią ten Boston ?

2

@Pawlak1992 Ok, zaufałem koledze wyżej.

0

@bari_94 To jest Tylko górski trekking.

6

@tristan87 Żeby zaraz w majty nie popuściła. Już widzę jak w Hiszpanii kontroler biletów mówi po angielsku, porfavor kurde.

5

@Ronad10 Przez 10 lat z City tylko raz wygrał LM i w sumie nikt nie narzeka. W Barcelonie każde odpadnięcie to tragedia.

0

@Blue9 Wreszcie czyli w ostatnim meczu przegranego dawno sezonu. No muszę przyznać, że trafił z formą idealnie.

1

@Sysia11 Ja miałem podobną sytuację w Poznaniu na dwupasmówce z ograniczeniem do 70 km/h. Stoimy na światłach już jakaś minutę a kobita nie wiem co miała w głowie ale jakby kompletnie nas nie widziała tylko pruła ze 140. Jak się skapła to tak hamowała, że siwy dym nie ale udało się jej. Jak ruszyliśmy to chyba poszła 140 bo ja jadąc 80 straciłem ją z oczu w kilka chwil.

3

Lech ładnie wydymał Wartę. Kurczę po takim sezonie to naprawdę liczę na jakiś większy strajk w przyszłym sezonie i mecze bez dopingu. Naprawdę to jest kompromitacja.

0

Czyli Jaga mistrzem?

0

@barpol11 10 lat temu biegłem w Rossmann Run w Łodzi na 10 k. Teraz to jest jakiś wirtualny bieg ? Kupa ludzi wtedy biegła, fajne zawody były.

7

@kigani Nie oszukujemy się ta drużyna tylko na papierze wygląda spoko. W praktyce braki na bokach obrony, braki w środku pola i jeden skrzydłowy mający 17 lat. Ta ekipa może zrobić duże rzeczy ale tylko w przypadku gdyby wszystko zagrało perfekt i to z ogromną dozą szczęścia.

3

Mam nadzieję, że trener z zewnątrz= brak sentymentów dla miernej jakości wychowanków. Jak zaraz pojawi się temat przedłużenia kontraktu Roberto bo trener na niego "liczy" to chyba zwariuję.

2

@FcPortoFan1999 Niesamowite nazwiska.

0

"Adamek już wchodząc na pokład, bardzo głośno się zachowywał i wulgarnie przeklinał. Stewardesa próbowała zatrzymać go, zanim zajął swoje miejsce w strefie "premium economy" - opisuje.
- Rozjuszony sportowiec bełkotliwie pytał, czemu nie może usiąść w fotelu, a po chwili jeszcze bardziej się wściekł. "I co mi, k***a, zrobicie? Ja wam po starcie dopiero dopie***lę, zobaczycie" - krzyczał Adamek.
Bokser miał kilkukrotnie zmieniać wersję, jeśli chodzi o ilość wypitego alkoholu. Swoim zachowaniem przeszkadzał nie tylko załodze, ale także, a raczej przede wszystkim, innym pasażerom.
- Wrzeszczał, że tak tego nie zostawi. Dzwonił do prawnika i odgrażał się załodze, że jeszcze im wszystkim pokaże. Był też agresywny i wulgarny wobec pasażerów - opowiada informator.
- Adamek raz mówił, że wypił jedno piwo. Potem zmieniał jednak wersję, tłumacząc, że spożył butelkę wina i dwa piwa. A na koniec wybełkotał: "Wygrałem, to się napier****łem!" - zakończył.

Człowiek może osiągnąć wielkie sukcesy a koniec końców i tak wóda pierze mózg. Dlatego naprawdę uważajcie co bierzecie.

0

@Katalonbar Pisali, że poprowadzi ostatni mecz.

0

Ah te miny. Widzę jakiś nowy trend dziennikarski.

13

@DLFCB To się nazywa Polska kibolska nazywana też patologiczną.

1

@Kamiloza91 Stać ich na miażdżenie Realu ale końcowe zdanie zawszę powie Real.

1

Przy rozstaniu z Xavim popełniono niezliczoną ilość błędów. No ale wiadomo tutaj nawet nie można w sposób normalny podziękować za współpracę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?