6

@Zoker O ile w Gothica 2 oraz NK grałem dużo więcej niż w 1 część to chyba jednak jedynka miała lepszy klimat. Tajemnica tej kopuły i ogólnie świat robił niezwykłe wrażenie, szczególnie jak się miało te 10 lat na karku.

0

@TR3YWAY Spirytem

2

@misterio Wtedy to mieliśmy kapitalną obsadę bramki. Bravo to był niesamowity też transfer. Facet praktycznie bezbłędny i ten jego sezon gdzie wygrał z Barcą 5 pucharów i Copa America.

1

@jacobFCB Tak, dla tego dla mnie to jest właśnie prawdziwa muzyka. Zespół piszę, robi wszystko.

2

@Safrani Moje jądra bez problemów reprodukcyjnych. Syn zaraz skończy rok ;)

2

@Safrani Wiesz chodzi mi o takich powiedzmy topowych artystów którzy nie śpiewają o majteczkach w kripeczkach tylko naprawdę mocne, refleksyjne teksty. Zawszę myślałem, że aby to wszystko zagrało perfekcyjnie to wszystko musi wyjść od zespołu lub wokalisty. Np. Artur Rojek i jego słynne rozstanie z Myslovitz. Przeszedł na karierę solo o wydał fantastyczną płytę gdzie sam zrobił wszystko. Od tekstów, muzykę i wokal.

0

W ogóle często czytam, że jakiś znany piosenkarz wykonuję jakiś powiedzmy hit a np. słowa piszę ktoś zupełnie inny i to nawet nie z zespołu. Zastanawiam się jak to możliwe by często dość poważne, głębokie teksty nie były pisane przez wokalistę. Przecież to takie sztuczne.

0

Jest duża szansa dla Celtics, że to będzie ten sezon ?

5

@Popitek12 Adam Małysz w skokach mimo, że nie był największy był najlepszy. Naprawdę niskiego wzrostu jest chłop.

5

Wymienić Xaviego na Marqueza to jak wymienić siekierkę na kijek i chyba nikt nie ma wątpliwość. Naprawdę boli to, że mamy takich specjalistów. Jakoś to zatrudnienie Deco kojarzy mi się jakaś kompletną amatorszczyzną i chyba mamy efekt. Raport Deco...

0

@MesQueUnClub_87 Zawszę długa koszula. Jest klima w lokalu na pewno.

0

Naprawdę ciężko mi stwierdzić kto jest bardziej przegranym tych ostatnich 3 lat, Xavi czy Laporta.

0

@Transu96 Z twojego rysunku wygląda jak chłop pod prąd jechał?

0

FarCry 6. Tak czy nie ?

1

@Kondziubarca Wczoraj do mnie dzwonił były szwagier Laporty i co tutaj dużo będę mówił - Chcę mnie. Moje doświadczenie idealnie pasuje do całej filozofii Barcelony.

4

@Reviven Naprawdę zaskakujące marzenie.

0

@Hartge Ciężko już teraz to ustalić. Najpierw była gadka, że nie może groszy zarabiać. Potem niby , że mógł ale prawdopodobnie miał swoje wymagania. Następnie była opcja, że gdyby przedłużył kontrakt wcześniej podczas jeszcze obowiązującego kontraktu to mogli by mu mocno obniżyć. Osobiście uważam, że wszystko było do zrobienia ale duma rodziny Messich nie pozwoliła by Messi zarabiał drobne.

29

Do tej pory nie mogę przeboleć, że doprowadzono do sytuacji, że Messi nie mógł kontynuować gry w Barcelonie. Po prostu coś takiego nie miało prawa się wydarzyć.

1

@barcanawieki Nie znam się na autach ale od dziecka mam jakieś takie przeświadczenie, że Mercedes co klasa w sama w sobie. Gdybym miał duże pieniądze sprawił bym se jakaś wypasioną wersję Merca właśnie.

13

@barcelonaLM Naprawdę ręce opadają.

6

@barcanawieki Co za dużo to i świnia nie zeżre. Chłop tyle lat siedzi w dość dużej strefie komfortu, wygrał wszystko. No może 1 więcej LM by się przydała i pewnie o to walczyć będzie. Co dalej z Pepem ? Nie widzę go w roli ratownika w Barcelonie ani gdzieś indziej. Albo jakaś topowa reprezentacja albo PSG. W piłce klubowej nie widzę klubu w którym dostał by to co tylko będzie chciał po za PSG.

3

Idę spać bo źle się czuje. Trzymajcie się Cules!

0

A pamiętacie jak Guler już był jedną nogą w Barcelonie?

1

Ten Foden to w tym sezonie wszedł już na konkret poziom.

0

@kanver_ Jeszcze sezon i wszystko straci.

0

@QUNJ Pasuje Ci ten Avatar.

0

Czy Guardiola tylko dwa razy nie zdobywał mistrzostwa, w pierwszym sezonie i tym co Liverpool wygrał?

1

@Szmulek Ja miałem takie wrażenie przy zakupie Coutinho na przykład i pewnie jeszcze kliku by się znalazło co zawiedli kompletnie.

0

@Katalończyk 99 Dlatego Chińczycy nic w futbolu nie wygrali.

1

@BorzyKrzys Powiedz mi czy sport zawodowy powinien kojarzyć się z alkoholem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?