bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz to Haaland na pewno już u nas.
0
@MesQueUnClub_87 Wszystko można zjebać. Ludzie wygrywający w lotto miliony stawali się bezdomni więc wiesz, kwestia zarządzania.
1
Powiedzmy sobie szczerze bez jakieś pokrętnej logiki. Mbappe będzie walił goli przez lata dla Realu i będzie to pewnie podobna kariera do CR7. Nie wiem jak tam się poukładają jeśli chodzi o tak zwane EGO ale na pewno Francuz będzie błyszczeć. Osobiście nie dostrzegłem aby Vini czy który kolwiek zawodnik Realu był jakiś bardzo samolubny czy konfliktowy w stosunku do swoich partnerów.
1
@Herato Moim zdaniem TOP 1. Aczkolwiek Guardiola ma jeszcze czas by wygra mistrza w Włoszech i Francji no ale jednak potrzebuje jeszcze triumfu w LM, najlepiej z 3 ekipą.
0
@pt9 Ale pewnie formę do picia miałeś lepszą niż kuzyn alkoholik.
0
@Arden Na szczęście młodzież ma jeszcze rodziców ;)
0
@Arden Jej życie jej sprawa myślę, że nikomu to przeszkadzać nie powinno. Dla systemu zdrowia będzie takim samym człowiekiem jak wszyscy nałogowcy.
0
@escarabajo A orientujesz sieyczy cała trasa ma być tylko z Vito ? Byłem przekonany , że będzie cały skład który wymieniłeś.
0
@Comentateiro Ja nawet poczułem, że teraz Sergi Roberto stanie się wielkim graczem.
0
@PatrychoO Nie dziwię się jemu. Polski artysta wypełniający 7 stadionów w swoim kraju a pewnie by mógł jeszcze dorzucić koncert czy dwa. To jest nie pojęte.
3
@Destroyer_of_Worlds Przecież Esker to gravel.
2
@betonito Kibole kazali oddać koszulki :D
Boże, co to jest za uniwersum ?
1
Ciekawe jak wielkie zapasy Mentosów i TicTaców posiada Carlo Ancelotti.
0
@FcPortoFan1999 No to GKS Katowice mogłem widzieć bo jestem 95 rocznik.
2
GKS Katowice i Motor Lublin - Fajnie, coś zupełnie nowego w ekstraklasie. Za mojego życia, chyba tych dwóch klubów nie widziałem w najwyższej klasie rozgrywkowej.
1
@matirix20 Chyba nie ma innego wyjścia niż mieć pracę którą się lubi lub taka która przynajmniej nie stresuję.
2
No i smród będzie się ciągnął za piłkarzami Arki. W skrócie nie załatwili sprawy. W sumie to się cieszę od kiedy tylko kojarzę to zawszę oni tylko bili się o utrzymanie a stylem to nie grzeszyli.
1
@Comentateiro No leje od kilku dni. Moje pobliskie lasy niezwykle się zazieleniły, fajnie. A czemu będą płakać niektórzy?
1
Pali się już w Gdyni czy jeszcze nie ?
2
@Fenelon To czemu ostatnio przegrał ?
0
@BorzyKrzys Wale go w mordę.
0
@Colon Kup sobie jeszcze medal i wręcz go ;)
0
@BorzyKrzys No właśnie nakłady są ogromne. To są miliardy dolarów rocznie na to wszystko. Po prostu ich stać. Z drugiej strony to też chyba tak łatwe nie jest. Słyszałem, że np. w tenisie masz wsparcie jak masz talent i ktoś się tobą za interesuje ale przez całą karierę odprowadzasz sport "haracz" jeśli Ci się uda kariera.
2
@FcPortoFan1999 raz przegrał
1
@wojtekfcb79 Oj chłopaki po Euro Euro ;)
0
Złota piłka definitywnie dla Viniego czy jednak Jude po świetnym Euro ze złotym medalem ?
0
@PW27 Ter Stegen słabo się wybiją z nóg.
1
Taki pizdryk jak Vinicius już z 2 LM na koncie.
1
Ten Reus to chyba się żegna o kilka lat za późno z futbolem. Miało być wielkie pożegnanie a chłop wyglądał jak gościu co wrócił po miesięcznym chlaniu wódy.
6
W sumie to mieliśmy klasykę klasyków. Rywal wypruwa flaki i gra genialnie a Real po prostu to przetrzymuje i wygrywa w momencie kiedy to rywal nie ma już sił. Do tego gol z byle czego, który daje już absolutną pewność siebie i jest koniec. Jak podczas absolutnej dominacji nie wbijasz Reaolowi 2-3 goli to to nie masz czego szukać. I to nie jest tak , że oni tam mają jakieś magiczne szczęście, po prostu potrafią bronić. Mają tych czarnych koni i biegają, biegają i jakoś tam te piłki wybijają.