3

Nie chciałabym spotkać tego Embolo w ciemnej uliczce, nigdzie nie chciałabym go spotkać.

2

W życiu są 3 pewne rzeczy : Śmierć, podatki i Sommmer w bramce Szwajcarii.

0

@FcPortoFan1999 Po prostu chodziło mi o atrakcyjny futbol.

0

Myślicie, że piłkarze Arki zostali już rozliczeni czy jeszcze nie ?

0

No i Niemcy w końcu wrócili na swoje miejsce i pokazali trochę szybkiej i kombinacyjnej gry. W sumie to właśnie ich kadra najbardziej mnie ciekawiła ze wszystkich drużyn po tych słabych ostatnio występach na wielkich imprezach. Pozostaje czekać na ich pojedynek z topową ekipa i wszystko się wyjaśni.

1

@Aferzysta Kabanosy Tarczyński, polecam serdecznie.

0

@abram3k A Pedri 16.

0

@tbas Chyba za Nagelsmana też miewali słabe wyniki.

0

@kigani Hiszpania się pewnie zesra.

4

Zobaczymy co będzie wstanie zrobić taki Musiala jak w finale spotka Salamona.

0

Mimo wszystko najlepiej Niemców mi się oglądało w latach 2006-2008. Co wtedy oni chodzili to szok i ten niesamowity Lahm na PO.

4

Dobrze, że nie Flick prowadzi Niemców. Od razu piłeczka chodzi.

1

Niemcy z takimi bydlakami na środku obroni będą mocni.

2

@Tasde Niezwykły smutek bije z tego posta.

7

@FCB_dimiC U @Luciano99 pracują na zmianach 48 godzinnych więc ciężko coś ugrać.

1

@FcPortoFan1999 Chodzi mi o presję z zewnątrz.

4

Chyba nigdy w historii wielkiej imprezy polska reprezentacja nie jechała będąc tam mocno skazaną na porażkę i bez presji. Słabe a nawet fatalne eliminację i grupa śmierci zrobiły takie właśnie wrażenie. Jestem ciekawy jak wypadniemy właśnie grając bez żadnej presji.

0

@Criss18Barca Obstawiam, że historycznie te temperatury jakaś wyjątkowo nie wyglądają, szczególnie na szczytach. Dwa lata temu na Kasprowym jak byłem to około 7 stopni w połowie sierpnia.

3

@NeroTFP1 Dla mnie to na zawszę będzie Nathanem Drakem :)

0

@kaamil1910 A to my mamy jakiś styl gry ?

0

@BorzyKrzys To musi być ciekawe uczucie.

1

@BorzyKrzys Fryzura kiepska ale ogólnie taka soczysta babka niej.

0

@NeroTFP1 To mną wstrząsnęło

0

@Kubsoleon W żabce to możesz co najwyżej małpkę dostać.

0

@maroon Dobra, chyba się nie rozumiemy. Smacznego piwka ;)

1

@maroon Niestety ale to Oni trafiają na SOR z rozwalonymi pustymi łbami i mają pierwszeństwo przed ludźmi którzy naprawdę potrzebują pomocy. Więc tak, jest to coś co mnie po prostu wkurwia.

6

@maroon Po prostu polacy lubią chlać piwsko i znajdować do tego okazję. Turniej piłkarski jest idealnym pretekstem by obalać piwo za piwem a co się dzieje na boisku to sprawa drugorzędna.

0

Co oni w tych finałach NBA mają takie długie przerwy między meczami?

0

Widzę na fotkach, że właśnie Rammstein grał na naszym Barcelońskim stadionie olimpijskim gdzie aktualnie Barcelona rozgrywa swoje spotkania. Fajny klimat musiał być.

3

@VegetaPolska Kurczę, dzięki za tę bezcenną radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?