bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie chciałabym spotkać tego Embolo w ciemnej uliczce, nigdzie nie chciałabym go spotkać.
2
W życiu są 3 pewne rzeczy : Śmierć, podatki i Sommmer w bramce Szwajcarii.
0
@FcPortoFan1999 Po prostu chodziło mi o atrakcyjny futbol.
0
Myślicie, że piłkarze Arki zostali już rozliczeni czy jeszcze nie ?
0
No i Niemcy w końcu wrócili na swoje miejsce i pokazali trochę szybkiej i kombinacyjnej gry. W sumie to właśnie ich kadra najbardziej mnie ciekawiła ze wszystkich drużyn po tych słabych ostatnio występach na wielkich imprezach. Pozostaje czekać na ich pojedynek z topową ekipa i wszystko się wyjaśni.
1
@Aferzysta Kabanosy Tarczyński, polecam serdecznie.
0
@abram3k A Pedri 16.
0
@tbas Chyba za Nagelsmana też miewali słabe wyniki.
0
@kigani Hiszpania się pewnie zesra.
4
Zobaczymy co będzie wstanie zrobić taki Musiala jak w finale spotka Salamona.
0
Mimo wszystko najlepiej Niemców mi się oglądało w latach 2006-2008. Co wtedy oni chodzili to szok i ten niesamowity Lahm na PO.
4
Dobrze, że nie Flick prowadzi Niemców. Od razu piłeczka chodzi.
1
Niemcy z takimi bydlakami na środku obroni będą mocni.
2
@Tasde Niezwykły smutek bije z tego posta.
7
@FCB_dimiC U @Luciano99 pracują na zmianach 48 godzinnych więc ciężko coś ugrać.
1
@FcPortoFan1999 Chodzi mi o presję z zewnątrz.
4
Chyba nigdy w historii wielkiej imprezy polska reprezentacja nie jechała będąc tam mocno skazaną na porażkę i bez presji. Słabe a nawet fatalne eliminację i grupa śmierci zrobiły takie właśnie wrażenie. Jestem ciekawy jak wypadniemy właśnie grając bez żadnej presji.
0
@Criss18Barca Obstawiam, że historycznie te temperatury jakaś wyjątkowo nie wyglądają, szczególnie na szczytach. Dwa lata temu na Kasprowym jak byłem to około 7 stopni w połowie sierpnia.
3
@NeroTFP1 Dla mnie to na zawszę będzie Nathanem Drakem :)
0
@kaamil1910 A to my mamy jakiś styl gry ?
0
@BorzyKrzys To musi być ciekawe uczucie.
1
@BorzyKrzys Fryzura kiepska ale ogólnie taka soczysta babka niej.
0
@NeroTFP1 To mną wstrząsnęło
0
@Kubsoleon W żabce to możesz co najwyżej małpkę dostać.
0
@maroon Dobra, chyba się nie rozumiemy. Smacznego piwka ;)
1
@maroon Niestety ale to Oni trafiają na SOR z rozwalonymi pustymi łbami i mają pierwszeństwo przed ludźmi którzy naprawdę potrzebują pomocy. Więc tak, jest to coś co mnie po prostu wkurwia.
6
@maroon Po prostu polacy lubią chlać piwsko i znajdować do tego okazję. Turniej piłkarski jest idealnym pretekstem by obalać piwo za piwem a co się dzieje na boisku to sprawa drugorzędna.
0
Co oni w tych finałach NBA mają takie długie przerwy między meczami?
0
Widzę na fotkach, że właśnie Rammstein grał na naszym Barcelońskim stadionie olimpijskim gdzie aktualnie Barcelona rozgrywa swoje spotkania. Fajny klimat musiał być.
3
@VegetaPolska Kurczę, dzięki za tę bezcenną radę.