bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Obstawiam, że jak pierwsza część to tutaj może być trochę lepiej. Ja jakoś nie odnajduje się w tych grach superbohaterskich. Kiepsko idzie mi ta walka/nawalanka.
1
@Zoker Przecież kariera klubowa Olmo jest żadna.
0
Ich reise viel, ich reise gern
Fern und nah und nah und fern
Ich bin zuhause überall
Meine Sprache: International
Witam La Bambe w ten piękny dzień.
6
@Transu96 Tylko Goretzka to był skurwysyn niesamowity w tej pomocy. Ten nasz De Jong to dobry na Granadę.
0
@STALU Hej, napisałem do cb w sprawie kodu. Będę wdzięczny za odpowiedź.
0
Ale Cyberpunk to jest kozacki tytuł. Ogrywał ktoś ten Phantom Liberty dodatek? Trzyma poziom, warto ?
1
@SawneyBean Jak jest pytanie o jakieś hiszpańskie filmy to od lat pojawiają się te same 3-4 tytułu. Oni naprawdę nic nie wydają nowego ?
2
@vangoor Tak samo w piłce klubowej, regularny zjazd i większość kompletnie bez jajecznych piłkarzy którzy wyróżniają się co najwyżej fryzurą.
1
Muszę przyznać, że o ile Euro zaczęło się interesująco to szczególnie w fazie pucharowej poziom okazał się na moje oko bardzo przeciętnie. W ogóle wydaje mi się, że aktualne reprezentacje są sto lat za murzynami porównując te z roku 2000-2008.
0
Polecacie kupować OC przez Mubii czy Rankomat? Trochę się zdziwiłem bo na Mubii mam tańsza ofertę o 350 zł praktycznie z takimi samymi parametrami co od znajomyej Pani z ubezpieczeń.
0
Bramkarz Holandii łatwo dał sobię strzelić w 90 minucie, za łatwo.
0
Ronaldzik w finale, co to się wyprawia panie Boczek.
1
@jacobFCB tak zwany taktyczny
1
Borek coś załamany :D Jego ymmbappe najlpeszy w wszechświecie ma problemy.
0
@pt9 nie tylko udo ma większe
0
O Real już prowadzi.
0
@Rewolucja123 Dlatego polecam piwo zero o smaku normalnego piwa.
0
@Rewolucja123 Od dwóch lat pijam tylko takie gdyż alkoholu praktycznie nie ruszam. Osobiście uważam, że smak naprawdę spoko. Teraz to wiele piw praktycznie nie różni się smakiem od normalnego z alkoholem. Np. taka perła bezalkoholowa czy Żywiec biały 0 naprawdę super smaki.
0
@messiiiiik Silnik znaleziony w internecie ale wydaje mi się, że to ten zaznaczony wąż.
https://zapodaj.net/plik-xx0plGAiKV
0
Witam,mam pytanie do osób ogarniających mechanikę samochodową. Orientuję się ktoś do czego służy dość gruby wąż od góry silnika ? Jest to jedyny tak gruby przewód. Silnik Diesla CRDi. Wiem, że może mało informacji ale ktoś orientujący się pewnie bez problemu mi pomoże. Wydaję mi się, że z niego mi lekko cieknie i się zastanawiam od czego on jest. Zbiera mi się na silniku taka dość ciemna i gęsta ciecz, szczególnie przy wyjściu ten przewód jest jakby spocony.
0
@LambiPL Ja mimo tego bólu przeszedłem go i spędziłem sporo czasu w Night City. Teraz się mogę delektować.
4
W końcu zakupiłem sobie PS5 i wreszcie mogę w pełni cieszyć się Cyberpunkiem 2077 po tych wielogodzinnych torturach na PS4 :)
9
@AmigoBlancos Darek i tak jest TOP obojętnie jakie gapy pierdolnie.
0
Panowie pod względem ekonomicznym i eksploatacji auta co byście wybrali. Jazdę przez miasto 18 KM w czasie 40 minut w częstymi stopami na światłach/korkach czy 35 km w czasie 30 minut praktycznie bez korków i świateł. Ok 25 km w tej trasie to autostrada.
0
Czy Ronaldo nie płakał na którymś Euro ?
0
@Karzel Tak, kolega ma rację. O to chodziło.
0
@tristan87 Nie to są tacy goście jakby na jakimś bankiecie, przyjęciu.
0
Kojarzycie ten filmik co jest często wykorzystywany w memach z takimi gośćmi w garniturach, trochę jak włoska mafia i tak zaczynają nieśmiało tańczyć, poruszać głowami z takim jakby zdziwieniem na twarzy ? To jest z jakiegoś filmu ? Edit. Jeden z nich chyba pali cygaro.
1
@MeAndSwan Cyberpunka mogliby mocno przecenić.
0
@bodzio10 No ale nie żadnego hitu.