2

Ta blondyna z 25 minuty to najlepsze co do tej pory widziałem.

0

Czy to najsłabsze okienko transferowe w historii Barcy ? Naprawdę nie pamiętam mniej znaczącego niż to teraz.

0

@ObiwanKenobi Valencia na start i to na wyjeździe. Powiem tak, nie wierzę w pozytywną grę.

10

Flickswagen odpala swój silnik Eco 1.0

0

Myślicie, że Rockstar z GTA6 znów przekroczy pewne bariery i pod pewnym względami będziemy się zachwycać tak bardzo jak to było dawno z RDR2 czy raczej seria GTA to bardziej bezpieczny tytuł? No i chyba to będzie pierwsze GTA bez panów Houserow którzy odpowiadali że reżyserię większości gier Rockstar.

0

@MesQueUnClub_87 Strasznie słabe jest jechanie na sentymencie graczy którzy kupią odnowiony tytuł bo mają z nim dobre wspomnienia lub po prostu to była dobra gra. Gdyby jeszcze za grosze sprzedawali te remastery...

1

Przed chwilą widziałem reklamę remake Until Dawn na PC i PS5. Naprawdę czy twórców gier nie stać już na nic więcej oprócz ulepszania grafiki ? Tyle wspaniałych gier ograłem na poprzedniej generacji oraz PS3 a aktualnie teraz to większość tych gier jest ulepszana pod obecną generację i prawie zero nowości. Naprawdę masakra.

0

@marcin62 Ale to działa, chyba nawet 30 FPS nie ma.

0

Wiedźmin 3 czy Cyberpunk 2077 ?

0

@VegetaPolska ja kupiłem abonament za 35 zł. W miesiąc kończę i tyle.

0

@VegetaPolska Ok, ale momentami wygląda całkiem, całkiem. Myślę, że jakieś delkiaktne ulepszenia są.

0

@Nazio_87 Wygląda na to, że tylko na PlayStation są napisy Pl.

0

@Nazio_87 W remasterze są napisy, pierwotnie nie było na Xbox 360 i na PS3.

2

Red Dead Redemption 1, dopiero teraz mam okazję zagrać przy okazji delikatnego remastera i co najważniejsze polskich napisów na PS5. Kurcze ale ta gra mi nawet dziś imponuje, już wtedy pojawiały się rozwiązania znane z doskonałej części 2. Fabuła, aktorzy klimat, wszystko tutaj gra a jest to tytuł z 2010 roku.

4

@Pawlak1992 Myślę, że ten ból potęguje fatalne zarządzanie w Barcelonie gdyż zaraz skończy się kadencja Laporty a chyba nie możemy powiedzieć, że odmienił on Barcelonę pod względem zarządzania. Po kilku latach jego rządów nadal mamy problem z rejestracją zawodników więc jak my mamy myśleć w ogóle o rywalizacji z Realem.

0

Ale wczoraj na Narodowym zebrało się celebrytów, wszyscy w śnieżnobiałych koszulkach. Oj myślę, że rekordowe ceny biletów wczoraj poleciały. Na boku pewnie po kilka tysięcy za sztukę sprzedawali.

0

W żadnej poważnej lidze nie ma tematu rejestracji piłkarzy. Tylko w Hiszpanii Tebas musi być największą gwiazdą ligi i robić takie właśnie zasady z dupy.

0

@Kazragore polecisz pierwszą część? Za 12 zł jest w PSStore. Wydaje mi się takim drewnem robionym przez małe studio.

0

@Prorokk ja akurat po tej nawałnicy od poniedziałku do piątku.

0

@mientusek1407 Czy Ty naprawdę nie widzisz w jak dziadowskiej sytuacji jesteśmy? Ty widzisz te wzmocnienia które potrzebujemy by walczyć o Ligę?

0

@Safrani To spoko, znasz datę premiery w kinach ? Tak się składa, że nigdy nie oglądałem a zabierałem się kilka razy.

1

@Xwowrak nie sądzę, raczej problem hardware

2

@mientusek1407 Real przegrał wszystkie mecze z nami podczas tych tournee w ostatnich latach. Chyba tego co wygrali później nie muszę Ci opowiadać.

0

@FCB24 tak dźwięk dymu

0

Dziwnów/Dziwnówek czy to bardzo oblegane miejscowości i czy warto tam jechać? Czy to dobre miejsce by gdzieś z tego miejsce można było w miarę blisko pojechać i coś zobaczyć? Coś ciekawego w okolicy +/- 60 km ? Liczę na pomoc specjalistów bałtyckich ;)

8

@dv7wisnia Mnie bardziej boli kompletny bałagan w Barcelonie i szukanie cały czas pół środków. Mam nadzieję tylko,że nie będzie jakieś wtopy z remontem CN i robota nie stanie w połowie bo w sumie to wszystkiego można się spodziewać.

1

Jak na to, że Viniciusa interesuję tylko gra w piłkę to bardzo często otwiera mordę.

0

@vangoor Albo i 70 procent zapłacimy:)

0

@MesQueUnClub_87 Przechodziłem jeszcze na PS4 w tej fatalnej jakości. Teraz gram na PS5 raz jeszcze i zastanawiam się czy dokupić dodatek.

0

Widmo wolności dodatek do CP2077 polecacie? Delikatnie go przecenili w PSStore.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?