bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kanver_ Jednak jeden z najlepszych sezonów w karierze czyli 10/11 głównie tam grał. Villa/Messi/Pedro
2
@Matheu12 Kolego z ostatnim się nie zgodzę. Ostatnio trenerzy Barcelony są zmuszeni wystawiać żółtodziobów bo by im się kadra nie spięła ;)
15
@kanver_ Tylko Messi by rozjebał system na każdej pozycji ;)
0
@Messibestplayerintheworld kucnął pod koniec już myślałem, że po nas.
0
@tomek8756 Haha gada o sobie jak typowo o rzeczy.
0
@Worny ciekawe czy go kąpał
1
@Kgorecki2500 Żona często robiła na zwykłej patelni. Do tego sos pomidorowy, jakaś dobra szynka,.ser i rukola. Tak mini pizza wychodziła fajna.
3
@Technik Tylko jak go zarejestrować bo generalnie to dobrze sobie to wymyśliłeś ;)
3
Laporta już myśli co by tu jeszcze spierdolić skoro tak dobrze idzie.
0
@ViscaelBarca2007 Bądźmy uczciwi, nie powinien mieć z tym w ogóle problemu.
6
Laporta i jego kamienie milowe.
1. Nie zatrzymanie Messiego.
2. Transfery na tak zwaną dźwignie za dużo siana które nie wypaliły.
3. Brak możliwości zarejestrowania Daniego Olmo.
1
@Donnie_Darko pewnie max kilka lat.
5
@marcin62 Po prostu marka Barcelony jeszcze coś znaczy, jeszcze.
0
@MesQueUnClub96 A co z tym wybitnym De Zerbim ?
1
@zadafcb Bartłomiej się zgłasza i dziękuję. Swoją drogą mało kto zna imię Bartłomiej, bardzo dużo osób mówi nie mnie Bartosz. Ciekawe z czego to wynika.
1
@nuevojugador no i dzięki, dobranoc
1
Lechia na błyskawiczny spadek chyba chce iść. Piękne, bogate miasto. Super stadion i taki futbol, wstyd.
1
@nuevojugador doliczył 10 minut więc to pewniak.
0
@OzzyFCB a te 25 procent pensji to i tak pewnie więcej niż większość klubów La Liga płaci zawodnikom, którzy coś wnoszą do klubu.
3
@sevs w meczach z Barcą zawszę budzi w sobie 8 życie.
0
@MesQueUnClub96 Wygląda jak czarny luj
0
@Kgorecki2500 Będzie orientalnie pachniało w kibelku ;)
1
@Kidd To bardzo się cieszę z tej pomyłki.
5
@Popitek12 Herbatę Earl Grey.
1
@Kidd Jeśli alkohol potrzebujesz do rozprężenia to sugerowałbym delikatnie, że masz jakiś problem.
0
@FCB24 Bo żaden z naszych nie zgodzi się na dużo gorszą pensje po sprzedaży w jakimś innym klubie. Dziwi cię to ?
0
Czy bez żadnych ruchów transferowych Barcelona nie była w stanie nawet zarejestrować tej samej kadry co rok temu ?
1
@mordini123 Wiadomo, Hiszpania ;)
0
Kingdom Come Deliverance. Tak czy nie ?
0
@FeriFcb Osobiście dużo lepiej się bawiłem w Mafii 1 Remake i Mafii 2 niż w GTA V i IV. Jak GTA to San Andreas, tam było wszystko plus niezwykle dobra historia.