2

@kanver_ Jednak jeden z najlepszych sezonów w karierze czyli 10/11 głównie tam grał. Villa/Messi/Pedro

2

@Matheu12 Kolego z ostatnim się nie zgodzę. Ostatnio trenerzy Barcelony są zmuszeni wystawiać żółtodziobów bo by im się kadra nie spięła ;)

15

@kanver_ Tylko Messi by rozjebał system na każdej pozycji ;)

0

@Messibestplayerintheworld kucnął pod koniec już myślałem, że po nas.

0

@tomek8756 Haha gada o sobie jak typowo o rzeczy.

0

@Worny ciekawe czy go kąpał

1

@Kgorecki2500 Żona często robiła na zwykłej patelni. Do tego sos pomidorowy, jakaś dobra szynka,.ser i rukola. Tak mini pizza wychodziła fajna.

3

@Technik Tylko jak go zarejestrować bo generalnie to dobrze sobie to wymyśliłeś ;)

3

Laporta już myśli co by tu jeszcze spierdolić skoro tak dobrze idzie.

0

@ViscaelBarca2007 Bądźmy uczciwi, nie powinien mieć z tym w ogóle problemu.

6

Laporta i jego kamienie milowe.
1. Nie zatrzymanie Messiego.
2. Transfery na tak zwaną dźwignie za dużo siana które nie wypaliły.
3. Brak możliwości zarejestrowania Daniego Olmo.

1

@Donnie_Darko pewnie max kilka lat.

5

@marcin62 Po prostu marka Barcelony jeszcze coś znaczy, jeszcze.

0

@MesQueUnClub96 A co z tym wybitnym De Zerbim ?

1

@zadafcb Bartłomiej się zgłasza i dziękuję. Swoją drogą mało kto zna imię Bartłomiej, bardzo dużo osób mówi nie mnie Bartosz. Ciekawe z czego to wynika.

1

@nuevojugador no i dzięki, dobranoc

1

Lechia na błyskawiczny spadek chyba chce iść. Piękne, bogate miasto. Super stadion i taki futbol, wstyd.

1

@nuevojugador doliczył 10 minut więc to pewniak.

0

@OzzyFCB a te 25 procent pensji to i tak pewnie więcej niż większość klubów La Liga płaci zawodnikom, którzy coś wnoszą do klubu.

3

@sevs w meczach z Barcą zawszę budzi w sobie 8 życie.

0

@MesQueUnClub96 Wygląda jak czarny luj

0

@Kgorecki2500 Będzie orientalnie pachniało w kibelku ;)

1

@Kidd To bardzo się cieszę z tej pomyłki.

5

@Popitek12 Herbatę Earl Grey.

1

@Kidd Jeśli alkohol potrzebujesz do rozprężenia to sugerowałbym delikatnie, że masz jakiś problem.

0

@FCB24 Bo żaden z naszych nie zgodzi się na dużo gorszą pensje po sprzedaży w jakimś innym klubie. Dziwi cię to ?

0

Czy bez żadnych ruchów transferowych Barcelona nie była w stanie nawet zarejestrować tej samej kadry co rok temu ?

1

@mordini123 Wiadomo, Hiszpania ;)

0

Kingdom Come Deliverance. Tak czy nie ?

0

@FeriFcb Osobiście dużo lepiej się bawiłem w Mafii 1 Remake i Mafii 2 niż w GTA V i IV. Jak GTA to San Andreas, tam było wszystko plus niezwykle dobra historia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?