bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dawno nie byłem na Lechu, dziś się wybrałem i nie żałuję.
1
@fart W Polsce gdzieś ma być kiepsko ?
1
@arek987 Chodziłem i polecam. Splittherapy Fizjoterapia Łukasz Spliter
667 657 080
https://g.co/kgs/1cDpwDc
0
@Linnox Nieprawdopodobne
5
Obejrzałem sobie ten 30 minutowy gameplay z komentarzem twórcy Kingdom Come Deliverance 2 i muszę przyznać, że rewelacyjnie to się zapowiada. Muszę spróbować pierwszą część.
3
@Arden O widzę, że kolega dobrze się zna z Neymarem i Depayem i wie, że im nie przeszkadza jego zachowanie.
0
@MESSIah16 warto wspomnieć słowa piosenki Myslovitz o tym Panu.
Powiedz Georgy Best co poszło źle
I jak mogłeś wszystko tak spieprzyć
Odurzony Piotruś Pan
Książę życia umiera sam
Spadając z krzesła mówił mi tak
„Nie umierajcie tak jak ja"
0
@Lucyfffer w ogóle bardzo przyjemna Pani. Znane jest jej nazwisko?
0
Jak kto jest z tą Mafią 3 po tych wszystkich już patchach i poprawkach ? Bo wiem , że był ogromny hejt ale też dużo opinii, że są tam elementy na bardzo wysokim poziomie.
3
Tam słońce, gdzie my. Utwór krążący wszędzie, sympatyczny, miły po prostu fajny, nie wkurwiający jak Despacito. Jak bardzo zmieniłem postrzeganie tej piosenki po zobaczemiu teledysku to nawet nie wiecie. Polecam zobaczyć, chwyta za serce i gardło.
3
@Arden Ciężko to wszystko ogarnąć. Ale np. w filmie Kler było to ciekawie pokazane , że księża krzywdzeni w młodości robią to samo dzieciom gdy sami już są dorośli. Może to jakaś cholerna pętla którą ciężko przerwać.
0
Komentarz usunięty
0
@pt9 moim zdaniem jest perfekt
8
@Szklaner i właśnie w takich sytuacjach należy się szacunek
0
@Aureczek Dało się ale trzeba mieć odpowiedniego bramkarza do tego.
0
@D10SLEO No widzisz nawet tak przeciętnym piłkarzem nie zostałeś.
0
@Barcanajlepszyteam taki Behawiorysta z Więckiewiczem, zrealizowany o niebo lepiej.
0
@pt9 strasznie nie lubię jak ktoś mówi nie oglądam polskich produkcji. Nie mogę się z takimi osobami zgodzić bo mamy masę porządnego kina, szczególnie dramaty. Większość seriali od C+ to co najmniej poziom wysoki.
1
@sen słyszałem świetne opinie.
https://www.filmweb.pl/film/Podejrzana-2022-862867
0
@MesQueUnClub_87 Co mnie trochę dziwi bo Szyc moim zdaniem jest TOP aktorem, nie rozumiem czemu coś w takiego się zaangażował.
0
@MesQueUnClub_87 Uwaga spoiler !
No dobra ale chłop powieszony na krzyżu na Giewoncie a Szyc tam się elegancko wspina po tym krzyżu bez żadnego sprzętu i zabezpieczeń. Już w 5 minucie tego serialu czułem smród.
0
Mówię odpalę se tego Forsta na Netflix bo generalnie lubię polskie produkcje szczególnie kryminalne. Pierwszy odcinek to taki paździerz, że już więcej nie włączam. Zawszę się zastanawiam w takich chwilach, jak to jest że ktoś wydaje kupę kasy by wydać coś co nie ma wspólnego nic z logiką i jakimś w ogóle sensownym poziomie.
0
Powiedzmy sobie szczerze dla reprezentacji takiej jak nasza jedyną szansą jest żelazna gra z tyłu. Tymczasem Probierz myśli, że możemy grać jakiś futbol totalny a z tyłu jesteśmy kompletnie niezorganizowani.
1
@Comentateiro Flick to nawet zwalczył by wszystkie Wasze słabości szczególnie te alkohole w warsztacie @Luciano99
0
@lucca87 A umnie przerabiali skrzyżowanie by dołożyć światła, przez ponad miesiąc było wahadło i korki jak cholera, 2 km jechałem 15 minut. Jak wszystko skończyli to i tak od 3 miesięcy światła nie włączone. Polska myśl budowlana.
0
@FcPortoFan1999 Co by się musiało wydarzyć w tym meczu byś nie mógł zasnąć?
0
Co myślicie o grze Mafia 1 Remake ? Dla mnie to jeden z najlepszych przykładów jak stare tytuły należy robić od nowa i jakie gry warto odnawiać. A nie Remake The last od Us który genialnie wyglądał w 2013 a dodatkowo dostał jeszcze remastered na PS4.
0
@FcPortoFan1999 To chyba coś pomyliłeś, przecież pierwsza i jedyna zapowiedź odbyła się 5 grudnia 2023.
1
@D10SLEO W Polsce mamy TOP infrastrukture i co z tego ?
0
@jaras121 Tak ostatni odcinek naprawdę mocny, bolesny.