0

@Objectivo A moim zdaniem to co widzieliśmy świetnie oddaje klimat gothica i to będzie hit. Już pewnie trwają prace nad remakiem dwójki.

0

@tadzik447 Moim zdaniem nie opłacalne. Ma kosztować w Polsce grubo ponad 3k a pewnie za 3 lata wyjdzie ps6.

3

@VegetaPolska Mafia 4 to będzie tak naprawdę mafia 0 ;)

1

@Objectivo Oj tam, PS4 nie wybuchało nawet przy CP2077 w 15 fpsach

2

@cules100pro 1. Nowa Mafia, 2. GTA6 no i Gothic będzie na 3 miejscu a na 4. KCD2.

0

@barteq PC,XBSX/PS5.

3

@FCB_dimiC Na dolewki przez rok zejdzie dodatkowe 2 litry :D

0

O co chodzi z tą grą Black Myth Wukong, że to takie popularne jest a wcześniej to o tym nic nie słychać było. Czy to jakieś popularne uniwersum albo jakieś znane studio tę grę zrobiło?

0

Panowie mechanicy, mam wątpliwości co do mojego mechanika odnośnie tego ile mnie kasuje za wymianę oleju. Tak średnio licząc ile to powinno kosztować u mechanika w dużym mieście. To znaczy on załatwia wszystko, jego filtr paliwa i oleju + jego olej prawie 6 l. Dodam, że do samochodu nie pierwszej jakości i świeżości. Filtry po 60 zł, olej powiedzmy 200 zł? Ile wtedy średnio za robociznę z 250 zł?

1

@Kapitan hawk niech zgadnę, grają z Luksemburgiem ?

2

@pikass14 znajdź grupę klub miłośników pizzy ma Fejsie. Tam są takie świry, że na pewno znajdziesz super przepisy i triki.

2

@MesQueUnClub_87 Zgadzam się ale szkoda , że tak zepsuli kruka. Pierwszy sezon to był majstersztyk a dwa kolejne to taki Vegi Pitbull trochę.

1

@MESSIah16 w realu robi robotę ale generalnie to taki chłop od wszystkiego i od niczego. Obojętnie ile by nie wygrał to w historii raczej zapamiętany nie będzie tak jak Kroos czy Modrić.

0

Red Dead Redemption 2 co myślicie ? Osobiście pamiętam jak leciałem z jęzorem na wierzchu dzień premiery i jak odpaliłem na swojej PS4 to po 15 godzinach grania, uważałem, że to najlepsza gra ma świecie. Przez głupi błąd popsułem sobie zapis gry i musiałem grać od nowa. No i co się okazało ? Strasznie mnie znużyło i nie mogłem nawet dociągnąć do momentu gdzie byłem wcześniej. Czy warto wrócić po latach i zagrać na PS5 ? Wiem, że nie było next gen patcha ale czy jest więcej płynności czy działa identycznie jak wcześniej i mocno muli w większym mieście ? Jest okazja bo dobra cena w PSStorze - 80 zł.

1

@LjakRoberciik A nie łatwiej ściągnąć spodnie ?

0

Dziwne , że ten były trener Warty nie znalazł zatrudnienia w jakimś dobrym klubie z ekstraklasy. Chłop przez lata robił wynik wysoko ponad stan a gra też nie była typowo siła*ramię tylko jakoś to wyglądało.

12

@Encore Bidnie chłop wygląda przy niej. Niezły sracz muszą mieć w chacie by się zmieściła :))

0

@Marian_Pazdzioch trudno go ocenić, mimo wszystko choroba na pewno mocno się na nim odbiła do tego przejął ekipę która już zaczynała mieć problemy z typowym wypalaniem i nawet Pep zaliczył słabszy ostatni sezon. Bardzo ciężko mi sobie wyrobić zdanie na temat jego umiejętności trenerskich.

1

Betis ma tyle miejsca i czasu a zabierają się w ataku jak pies do jeża.

1

@tristan87 Zgrywa mądrale i faceta z jakąś niesamowitą elokwencją. Moim zdaniem taki Święcicki zjada go.

4

Tylko Mbappe wchodzi na wyższy poziom gdy otrzyma piłkę i obija nogi piłkarzy Betisu. Oj Panie Ćwiąkała, jesteś kiepszczakiem.

2

Każdy kto trochę się w futbolu orientuję, doskonale wie, że ten diabeł Pintus szykuje Real dopiero na kluczową fazę LM.

0

Betis coś może powalczyć czy to już nie "ten" Betis ?

0

To co mi się podoba to, że Flick bardzo dużo rozmawia z zawodnikami przy każdej okazji podczas spotkania.

0

Po aktualizacji do najnowszego androida mam jakiś dziwny problem na Instagramie, tak jakby zdjęcia zmieniały jasność/kolory. Czy to jakiś globalny problem czy może coś z apką od insta ? Czy ktoś się z tym spotkał?

0

Oby w lutym/marcu potwierdziło się nasze świetne przygotowanie fizyczne.

5

@KamQiX Jak go tym bardziej podziwiam. Tyle lat aż trudno znaleźć motywację do roboty na najwyższym poziomie przez taki czas a mimo wszystko Atletico cały czas w czołówce a on w meczach nadal żyje na maxa.

0

Kiedy ostatnio strzeliliśmy 7 goli w lidze? Po latach kaszanki mam wrażenie, że to ostatnio było gdzieś w 2015 może 2016.

0

@adamek20151 Masz dzieci ?

2

@Ziemny Nie pytałem o dziecko ;) Zauważ, że każda sytuacja jest inna ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?