0

Jestem najbardziej ciekaw jak spisze się nasza pomoc z TOPowym rywalem bo aktualnie mam wrażenie, że w środku gramy dość radosny futbol.

0

@kamilop Jak w wydychanym to po 12h a jak ogólnie chciałbyś być w 100 procentach trzeźwy to po 6 tygodniach i nie robię sobię jaj, wystarczy poczytać.

1

Takie powodzie pokazują jak wszystko co robimy w sensie gromadzimy materiale i wypruwamy się fizycznie i psychicznie może zniknać w kilka chwil.

3

@Luciano99 A jaka jest przyczyna tego spadku formy ? Przecież trenujecie ostro. Słyszałem, że na warsztacie zarabiacie więcej z wywozu puszek po piwie na złom niż na wymianie opon.

0

Czy biorąc pod uwagę poziom wody jaki pojawi się za kilka dni to będzie największą powódź w historii Polski ?

1

@marcin62 Jakoś to będzie.

1

Niech mi ktoś jeszcze powie, że przydałaby się deszcz.

0

A jak Wrocław czy ich to ominęło?

5

@jakub1906 Pierwsza i najważniejsza zasada. Dobry ratownik to żywy ratownik.

1

Dawno nie byłem na Lechu, dziś się wybrałem i nie żałuję.

1

@fart W Polsce gdzieś ma być kiepsko ?

1

@arek987 Chodziłem i polecam. Splittherapy Fizjoterapia Łukasz Spliter
667 657 080

https://g.co/kgs/1cDpwDc

0

@Linnox Nieprawdopodobne

5

Obejrzałem sobie ten 30 minutowy gameplay z komentarzem twórcy Kingdom Come Deliverance 2 i muszę przyznać, że rewelacyjnie to się zapowiada. Muszę spróbować pierwszą część.

3

@Arden O widzę, że kolega dobrze się zna z Neymarem i Depayem i wie, że im nie przeszkadza jego zachowanie.

0

@MESSIah16 warto wspomnieć słowa piosenki Myslovitz o tym Panu.

Powiedz Georgy Best co poszło źle
I jak mogłeś wszystko tak spieprzyć
Odurzony Piotruś Pan
Książę życia umiera sam
Spadając z krzesła mówił mi tak
„Nie umierajcie tak jak ja"

0

@Lucyfffer w ogóle bardzo przyjemna Pani. Znane jest jej nazwisko?

0

Jak kto jest z tą Mafią 3 po tych wszystkich już patchach i poprawkach ? Bo wiem , że był ogromny hejt ale też dużo opinii, że są tam elementy na bardzo wysokim poziomie.

3

Tam słońce, gdzie my. Utwór krążący wszędzie, sympatyczny, miły po prostu fajny, nie wkurwiający jak Despacito. Jak bardzo zmieniłem postrzeganie tej piosenki po zobaczemiu teledysku to nawet nie wiecie. Polecam zobaczyć, chwyta za serce i gardło.

3

@Arden Ciężko to wszystko ogarnąć. Ale np. w filmie Kler było to ciekawie pokazane , że księża krzywdzeni w młodości robią to samo dzieciom gdy sami już są dorośli. Może to jakaś cholerna pętla którą ciężko przerwać.

0

Komentarz usunięty

0

@pt9 moim zdaniem jest perfekt

8

@Szklaner i właśnie w takich sytuacjach należy się szacunek

0

@Aureczek Dało się ale trzeba mieć odpowiedniego bramkarza do tego.

0

@D10SLEO No widzisz nawet tak przeciętnym piłkarzem nie zostałeś.

0

@Barcanajlepszyteam taki Behawiorysta z Więckiewiczem, zrealizowany o niebo lepiej.

0

@pt9 strasznie nie lubię jak ktoś mówi nie oglądam polskich produkcji. Nie mogę się z takimi osobami zgodzić bo mamy masę porządnego kina, szczególnie dramaty. Większość seriali od C+ to co najmniej poziom wysoki.

1

0

@MesQueUnClub_87 Co mnie trochę dziwi bo Szyc moim zdaniem jest TOP aktorem, nie rozumiem czemu coś w takiego się zaangażował.

0

@MesQueUnClub_87 Uwaga spoiler !
No dobra ale chłop powieszony na krzyżu na Giewoncie a Szyc tam się elegancko wspina po tym krzyżu bez żadnego sprzętu i zabezpieczeń. Już w 5 minucie tego serialu czułem smród.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?