4

Sevilla-Bayern-Real Madryt
Bardzo się cieszę na te mecze właśnie spotkań z absolutnym TOPem mi do tej pory brakowało by uzyskać taką poważną i rzetelną opinie o pracy Flicka.
W przeciągu tygodnia okaże się kto pływa bez majtek.

1

Mam wrażenie, że Fati fizycznie po prostu nie jest sobą i tyle. Mam nadzieję, że jest jakiś plan by przywrócić go do najlepszej formy.

0

@LjakRoberciik pewnie i to jeszcze jak.

0

@Kgorecki2500 skupiająca się tylko na głównej fabule i typowo zadaniami pobocznymi związanymi z postaciami głównymi to się zgodzę. Jednak cała masa kontraktów, cyberpsychozy idt. daje tej grze drugie życie. To jest tytuł na 100 h by wymaksować a jeszcze nie ruszyłem widma wolności.

1

Ale ten cyberpunk to jest dojebana gra. Absolutnie się nie dziwię , że takie produkcje powstają 10 lat i kosztują setki milionów złotych.

0

@Rust_Cohle słyszałem, że na pełnym etacie zarabiają 3/4 najniższej krajowej.

2

@Comentateiro Naprawdę @Luciano99 nie dasz chłopakowi 300 zł podwyżki?

1

@FCB_dimiC chodzi to mało powiedziane :D

1

@FanBarcy22 też tak myślę. Najgorzej to jak ktoś wyda coś super świeżego, nieszablonowego i odniesie wielki sukces. Potem robią z tego telenowelę bez grama tej jakości co część pierwsza.

2

@Pedri16Future Mój 14 miesięczny waży 11 kg.

0

Bardzo dziwna jest historia drugiej części filmu Joker. Po pierwszej wydawało się, że reżyser ma wszystkie narzędzia i materiały aby zrobić genialną być może nawet trylogię. To rozczarowanie drugą częścią to może być jedna z większych wpadek od wielu, wielu lat.

0

Rafinha strzelał czy podawał do Lewego w ostatnim spotkaniu LM ?

8

@tbas żebyś się bał i mogli ci wcisnąć różne brzydkie , rzeczy pod przykrywką wojny. Starych przed wojną ma zabrać całą twoją uwagę.

5

A propos polityki i różnych takich spraw, które wzbudzają złość i rozczarowanie. Pamiętajcie, że gdyby wybory miały coś zmienić to by nam zakazali głosować. Dobranoc wariaty.

1

Ten Pepe to kiedyś przestanie grać? Przecież on dekadę temu już był stary.

1

@Pedri16Future Dobrze, że nie znam gościa

11

@bstryyy brzmi jak jakiś niemiecki miotacz ognia

0

@Awtameok_Klana są brudne, gorzej niż przed myciem. Uklejone takim dziwnym brudem. Kombinowałem z twardością wody i nie daje to rezultatu.

0

Witam może ktoś tutaj się zna i pomoże. Dwu letnia zmywarka, dokładnie wyczyszczona (filtr+śmigła) a naczynia po myciu uklejone takim brudem jak by ktoś wysypał papryke mieloną i to zaschło. Krótko mówiąc czyste szklanki wychodzą brudniejsze niż były. Był facet z serwisu gwarancyjnego jego zdaniem zmywarką wszystko ok, zalecił wymianę na dobre tabletki bo rzeczywiście używaliśmy kipeskich lub mówił by hydraulik zweryfikował podłączenie bo może woda się cofa brudna. Najlepsze tabletki nie pomogły a hydraulik mówi, że nie widzi żadnego związku z złym podłączeniem pod odpływ a tym brudem. Ma ktoś jakiś pomysł? Może coś jeszcze bardziej trzeba rozebrać i wyczyści?

1

@mordini123 Wifi connect

0

Ciekawe czy jakby ten sezon był naprawdę udany to będą chęci z obu stron by Wojtek został na dłużej.

0

@siuuu chyba identyczną aferą rozpętał na konferencji Fame MMA gdy jakiś tak Kasjusz czy jakoś tak powiedział do niego Borek.

1

@draxidox Borek wyszedł tutaj na gościa który ewidentnie ma ogromnym problem ze samym sobą i jakieś nieprzeracowane problemy.

3

@DLFCB Xavi-Iniesta najbardziej ikoniczny duet wszechczasów.

0

@Odcinkowy Dzięki, teraz będę tam patrzył co dwie godziny.
PS. Wątpię byśmy zagrali w przyszłym roku.

1

Widziałem fotę Święcickiego spod CN nie nie wygląda na to byśmy w tym roku tam zagrali.

1

@FcPortoFan1999 Niby co ma zrobić z Betisem ? Wygrać?

1

@Keson tak to jest jak się sprowadza piłkarzy co zaliczyli dobry sezon w średniaku do topowego klubu. W Barcelonie znamy to doskonale.

0

Oj Fernando Torresem to ten Sørloth nie będzie.

0

@Luciano99 Zależy gdzie i komu wkładasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?