bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kurcze ale Lewy to powinien się razem z piłką w turlać do bramki po tym podaniu Lamala na 5-1. Nadal nie wierzę, że to nie wpadło.
1
No to pozostaje po prostu ładnie sklepać Real i potwierdzić, że Barca wróciła.
0
@Nazio_87 gdzie taka tania pizza?
1
Myślicie, że Flick czeka by po prostu Penia na wpuszczał szmat i mógł go z czystym sumieniem usadzić na wieczność?
2
@Szklaner no ale chyba nie ogłosili aktora bezimiennego ?
0
Borussia to zawsze będzie ekipą typu ładnie grali nic nie wygrali.
22
@vangoor jest margines, dziś możemy przegrać a i tak wyjść z pierwszej części tabeli.
1
Były podsmiechujki z Realu wczoraj po pierwszej połowie to znając życie dziś nas Bayern boleśnie skarci.
1
Dzięki, przynajmniej się wyśpię do roboty.
0
Ale komentatorów to naprawdę dojebanych wzięli na mecz Real-Borussia.
2
@aspr1me Rzucić tak tym bydlakiem to szacun.
0
@takisobiektos Bo każdy wie , że Magiera jest minium dobrym trenem.
0
@Foton Chłopie ja widzę jak tragedię robi Penia tylko nie wiem co widzi Flick.
1
Penia nie myli się praktycznie i Szczęsny co najwyżej zagra w PK. Co myślicie o takim scenariuszu wznowienia kariery przez Szczęsnego?
1
FdJ, szkoda tyle kasy jemu płacić w sytuacji gdzie młode chłopaki robią nie gorszą robotę.
1
To to już w przeciągu kilku dni okaże się kto tutaj chodzi w krótkich spodenkach a kto będzie się bił do końca o puchary.
0
@Safrani Rozumiem, że głównym bohaterem będzie Geralt?
0
Co uważacie o grze Skyrim ? Generalnie gra ma bardzo wysokie opinie jednak jak o niej myślę, to od razu mam skojarzenie, że będę chodził po mapie bez celu. Warto to spróbować? Może ta gra startować do Wieśka?
0
@ACMaldini3 No jak np. nie zrobili operacji, która była nie zbędna to se teraz możesz masować te kostkę 24 na dobę przez najlepszych fizjo. To tak jak byś dziurę w oponie, plastrem jej na stałe nie zakleisz.
1
Przecież Penia się wrzucał na konia ostatnio średnio co każde dogranie piłki w pole karne. Flick robi jakaś kurtuazje tylko nie wiem po co.
1
@Luciano99 zapomniałeś dodać, że zapłaciła raty za 4 lodówki, bo inaczej nie da się przechować takiej ilości jedzenia.
0
@AduŚ07 Jeśli nie zostawisz jakiś szczególnych śladów użytkowania bez problemu zwrócisz. Polecam kupić na allegro bardzo łatwe i darmowe zwroty.
0
@AduŚ07 Jak masz kasę na Garmina to zawszę bierz Garmina. Tyle ci powiem. Obojętnie ile tam by funkcji nie napisali chniczyki od T-Rexa.
0
@lucas/catalan nie wiem ale jak się nazywa ta babeczka co masz w Avatarze ?
0
Powiem Wam, że nigdy nie widziałem żadnego filmiku tego Buddy. Jednak często się przewijał gdzieś tam w mediach szczególnie ostatnio i sprawiał po prostu wrażenie człowieka uczciwego i fajnego gościa. Rusza mnie ta sprawa tylko z tego względu , że jak widać na tym świecie w nic a nikogo już nie można wierzyć na 100 procent.
2
Te koszulki z logo różnych zespołów mam wrażenie, że nam tylko pecha przynoszą podczas klasyków i uja gramy. Mam nadzieję, że z Coldplay które w jakiś sposób kojarzone jest z kapitalną ekipa Pepa G. da nam rozmach na boisku.
1
@BorzyKrzys Tak jak Różalski chwalił kolegę przestępcę co mu dał Tira karmy dla psów a jakiś bogaty kolega nie chciał dać 100 zł na dziecko. Lepszy przestępca bo dał kasę.
2
Zawodnik może być w wielkiej formie, ciężko trenować a wyskoczy Ci taki kutasiarz jak wczoraj z bramki i wszystko może być skreślone w ułamku sekundy bez twoje winy. Naprawdę Lewy i My mamy ogrom szczęścia.
2
The Quarry w PSStore za 44 zł. Dobra okazja dla fanów Until Dawn. Wersja PS5 w takiej cenie i PS4 chyba też.
2
@macio_944 Bez przesady, 250 lat to on nie ma.