bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca Uwielbiam z twarogiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@4drian0 Grałem w Bad Company 2 i naprawdę bawiłem się wyśmienicie w kampanii dla jednego gracza. Tam chyba jeszcze Mirosław Baka był też.
1
@JimMorrisonFCB Przepraszam za pomyłkę izbę dziecka.
1
@esem91 Przez ciebie, że nam mówisz o tym i od razu się tym interesujemy.
0
@JimMorrisonFCB Serio za faka pakują chłopaka i do opieki społecznej? Dobrze, że to nie Ukrainiec bo by chłopa od razu na lotnisko i deportacja...
56
@draxidox Ale się panowie Milicjanci zaangażowali. Chyba nic ciekawego do roboty nie mieli.
0
@Gronek A co my mamy być jasnowidzem? O ile ojciec nie ma żadnych chorób czy wad serca to zawał nie jest dziedziczny.
1
@misterio Też należy zastanowić się czy ta osoba na pewno prowadziła zdrowy tryb życia. Możesz bardzo dbać o zdrowie a mimo to robić chociażby 1 rzecz bardzo nie zdrową która, może się okazać decydującą, np. zaniedbywać sen/regenerację.
19
@Gronek Wyjaśnię Ci, w życiu nie ma 100 procentowej recepty na nic.
1
@MesQueUnClub_87 będzie na wiosnę, najpóźniej.
0
@FcPortoFan1999 Zaraz się w Legii zwolni miejsce.
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że idealny będzie trener co już został zwolniony 10 razy.
0
Ten Jack Paul co niby teraz dobrze boksuje i nawet zawalczy z Tysonem to ten sam gościu co kilka lat zrobił aferę kręcąc jakieś filmiki w lesie samobójców czy coś w tym stylu?
3
@MesQueUnClub22 zależy jak substancja
2
@Messibestplayerintheworld jak 99 procent exow od PlayStation.
PS. Czasowych exow. Pewna era się skończyła i mam dzieję, że nie przełoży się to na spadek jakości.
2
Praca sędziów w lidze hiszpańskiej przypomina mi pracę polityków. Nigdy nie są wyciągane konserwacje nawet po największych wałkach.
0
No to teraz wyjazd do Vigo i pewnie jakieś golazo Aspasa, bo jak inaczej.
0
@Rust_Cohle GangBang ????
0
@sevs U mnie tego nie ma. Jest ciemno.
1
Wczorajszy mecz to jeden z gorszych Barcelony jaki w życiu widziałem. Po prostu na każdej płaszczyźnie piłkarskiego rzemiosła wyglądało to źle. Chyba trochę brak rotacji w obronie teraz nam wychodzi.
4
Z tym spalonym to jakiś przewał chyba, co nie ?
0
@Culer9002 A w kadrze nikt nie strzela
4
@Danny Gaucho A i tak młodszy od @Comentateiro
0
@HypeR A co to jest to Arcane ?
0
@TridenteMSN Generalnie to i tak co wyprawiają z Rudigerem to jest kryminał.
0
@MesQueUnClub_87 No spoko, ale absolutnie nie czuje się nigdzie uwięziony;)
0
@juarez A możesz se legancko żyć bez trucizny. Pozdrawiam.
4
@Chada Ale z Was kozaki, naprawdę zazdroszczę tych osiągnięć.
0
@esem91 GTA V dla mnie trasznie średnie pod względem fabuły. Zdecydowanie nie widzę nic wyjątkowego w tym tytule. To jakie wrażenie robiło San Andreas 20 lat temu to GTA V niczym się nie wyróżnia.