bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Uważam, że za szybko przyszedł spadek formy ale obym się mylił.
0
@Pedri16Future Z Bośni i Hercegowiny.
0
Powiem Wam , że przez chwilę miałem wrażenie jakby Pique grał u nas jakieś dwadzieścia lat temu a on przecież niedawno zakończył karierę. Za dużo tych rewolucji w Barcelonie aż się człowiek już nie orientuje.
1
@4drian0 Aktor wcielający się w Joela też będzie pracowały przy tej grze.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Alkoholizm, straszna choroba.
5
@okiemtypera_lucaxx95 Poczekaj jeszcze 10 to będziesz czekał na dowolnego majstra pół roku.
1
Nie lubię wyborów prezydenckich bo Oni to praktycznie nic nie obiecują.
6
@Kapitan hawk Uważam, że w reprezentacji to już zadanie naprawdę bardzo ciężkie.
1
@Walker Pamiętam jak za dzieciaka dorwałem pierwszą część chyba z jakiegoś CD -Action. Kompletnie nie umiałem w to grać ale klimat wylewał się z mojego grubego monitora LG Flatron :D
4
Jedna gra lub seria która wywołuje u Was same pozytywne emocja, entuzjazm i ciepełko na sercu ? U mnie to seria Uncharted a właściwie 2,3 i 4.
0
Ale się Podolski wygłupił tym komputerzem. Serio chłop się musiał dowartościować? Brutalne faule i trofea? Serio?
3
@BorzyKrzys Dla mnie jest naprawdę HOT.
3
@clyde o i Ty skorzystasz z linku za polecenie, sprytnie.
2
Generalnie jakiś tam kryzys jest bez wątpienia bo po prostu te mecze gdzie straciliśmy punkty graliśmy generalnie slabo. Jednak nie przesadzał bym z paniką ponieważ trzeba pamiętać, że graliśmy na dwóch stadionach gdzie jest nam zawsze bardzo trudno. Należy też wiązać pod uwagę, że w meczu z RSSS nie uznali nam poprawne zdobytego gola co by na pewno zmieniło obraz gry a w meczu z Celtą, Kounde popełnił błąd którego normalnie się nie robi. To były sytuację decydujące o wynikach tych spotkań. Wziąłbym też pod lupę w końcu zmianę w Bramce. Ok, Penia broni to co powinien i fajnie wychodzi z bramki i przerywa akcje. Ale nie jest zdolny do interwencji spektakularnych, które uratują nam mecz. Takim bramkarzem jest Szczęsny i mam nadzieję, że niedługo się skończy ta "miękka" gra w bramce. Mamy teraz dwa mecze u siebie w których po prostu musimy odpalić rakiety i tyle. Czas pokazać sportową złość.
0
@Mitch_Atleta Trzeba by jego zapytać.
1
@pt9 Watah,Klangor,Kruk,Belfer, Sklepnąc od świateł,Krew z krwi,Wielka Woda, Informacja zwrotna,Prosta Sprawa,Rojst. Oczywiście nie raz nie wszystkie sezony ale generalnie moi zdaniem zawszę mocne 7/10.
0
@partymaker Masz rację, myślałem że to starsze jest.
3
Bardzo lubię Polskie seriale realizowane przez Canal + lub HBO. Obejrzałem prawie wszystko w końcu ruszyłem już wydane kilka lat temu serial Minuta Ciszy i znów się nie zawiodłem. Polecam wszystkim.
7
@pikass14 Tak, idziesz normalnie do lekarza po L4. Jak nie będzie kutasem to wystawi.
0
@Who_you_mam Jak już idziesz z ceną do góry to masz ten model. Generalnie trochę poczytałem i to jest TOP. Jak Ci się bardzo nie spieszy to obserwuj okazję na tv LG C4.
https://www.morele.net/telewizor-lg-oled65c41la-oled-65-4k-ultra-hd-webos-13242278/?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&ceneo_cid=1bd2e331-290a-58cf-7b72-a493770fd644
0
@PatrychoO Po prostu moda zawsze wraca.
6
@misterio z tego co słyszałem to ludzie walczą o pracę w Lidlu a ten by chciał by po niego przyszli :D
1
Generalnie rozumiem problemy z przodu, brak rotacji bo nie ma ławki i kontuzja Yamala ale skąd te pomyłki w obronie?
0
@okiemtypera_lucaxx95 gdzieś czytałem o dobrym planie FBW od Sakera, poszukaj
0
W ogóle czy w jakimś innym sporcie zespołowym zdarzają się tak karykaturalne błędy jak ten Kounde ? Futbol chyba jest wyjątkowy pod tym względem.
0
@Szpenser 5109 dni i nic nie stanęło, no prawie nic.
0
@Who_you_mam poczytaj opinie o tym konkretnym modelu i proponuję obserwować teraz pepera jeśli chodzi o promocję TV. Pewnie przez najbliższe dwa tygodnie coś się trafi .
PS. Ten model przynajmniej w tym sklepie słabo dostępny, nie kupisz online. Wydaje się, że to stary model, nowy model poniżej za 8 K.
0
@mekston brakowało Jeszcze tylko golazo Aspasa.
2
@misterio To dlatego w Polsce udają promocje przez cały listopad i tydzień po.
2
Black Friday tuż przed wypłatą, ktoś tego nie przemyślał.