1

Byłem za tym by Wojtek grały od pierwszego meczu ale bądźmy obiektywni. Penia nie zawalił nam żadnego meczu i to co miał wybronić wybronił. Reszta to gdybanie pt. Czy Wojtek obronił by strzały prawie niemożliwe do obronienia.

0

@MichuZ44 Alverez Julian byłby najlepszym wyborem.

1

@Krzysztof1987 Czyli te wszystkie masowo stracone punkty to wina Pana Boga ?

1

@Herato Powiedz mi, który strzał by wczoraj obronił Szczęsny?

0

No i co, wygląda na to, że po prostu kadrowo od tych kilku lat na dłuższą metę jesteśmy za słabi i nie ma co szukać przyczyny w ciągle zmieniających się trenerach. Wystarczy sobię przypomnieć, że za Xaviego też potrafiliśmy zlać Real.

0

@Kobieras Naliczyłem dwie nie licząc spalonego Lewego.

0

Myślicie, że Flick zaplanował dwu miesięczny dołek formy ? :D

0

Dawno nie widziałem tak słabej gry jaką prezentuję Ateltico.

1

@Deviler W takiej sytuacji to chyba olej mógł polecieć z każdego miejsca, skąd pomysł że to od razu uszczelka pod głowicą?

4

No i się skończyło to 15 lat ślizgania się Pepa.

1

Dziwnie się słucha tych wypowiedzi Szczęsnego. Gościu z takim mocnym charakterem a w kółko tylko gada o tym jak to nie zasługuje na grę. Naprawdę dziwne decyzję, dziwna sytuacja.

0

@AFA Eleven ma kanał 4K

0

@Nazio_87 Makler w dni powszednie na weekend tylko Bond.

0

@Kengo No spoko, mamy wszyscy wyrobione już zdanie o tym jak powinni wyglądać bohaterowie bo całej serii filmowej nakręconej lata temu. Czy uważasz, że HBO ma zrobić to samo ? Ma robić na modłę tego co już powstało? Daj im szansę pokazać to inaczej.

2

@Bobo25 Bo to są nakrtotyki ale nie od strony prawnej.

14

@AmigoBlancos Grać taką kupę i tyle wygrać, szacun.

9

Wiesiek 3 co to jest za tytuł.

"Pierwsza panna z Vicovaro zawsze rada iść na siano.
Druga panna z Vicovaro daje chłopom tylko rano.
Trzecia panna nie ma zasad, zawsze łasa na ..."

2

@FCB24 Catan bardzo spoko

1

@NeroTFP1 A jak by prowadził mecze bez kontraktu ale za gruby hajs od meczu to źle?

0

@Faro Tam też się zmieniła aktorka jeśli mówisz o Ciri.

1

@Kgorecki2500 Warto dodać, że Ellie z The last of Us to też Anna Cieślak.

0

Ktoś tutaj wspominał, że głosu Ciri użyczy ta sama aktorka co z Wiedźmina 3 czyli Anna Cieślak. Jak się okazuje to nie prawda a głosu użyczy Jagoda Jasnowska.

0

@Luciano99 Niby kiedy ma te wyjscia bez sensu ? Moim zdaniem akurat w tym aspekcie to nam często dupę ratował.

0

@Nightraider Nie mówię o zwolnieniu tylko o tym , że wygląda na to, że cud się w Barcelonie nie zdarzył i dalej będziemy męczyć bułę.

0

Było tak fajnie a tymczasem bardzo jest możliwa porażka z Ateltico co bardzo poważnie postawi pod znak zapytania pracę Flicka i nie mówicie, że nie.

0

@marcin62 No i super dzięki.

1

Pytanie dla fanów Wiedźmina książkowego. Czy Ciri była z szkoły Rysia i czy taka szkoła w ogóle istniała? Szczerze mówiąc ograłem wszystkie Wiedźminy i kojarzę głównie szkołę Wilka.
Ciekawostka - CDPROJEKT Red złożył wniosek do UE o zastrzeżenie znaku towarowego symbolizujacego Rysia który znajduję się między na medalionie Ciri oraz na pierwszej grafice zapowiadającej powstanie W4.

0

Czy Pep Guardiola już zrobił sobie jakąś krzywdę?

0

@Azazel_Pazuzu
Jordi Polla - El Niño

5

Ten sezon to jest typowy wyścig ślimaków gdzie nie zdziwię się jak Ateltico go wygra. Oni lubią takie sezony właśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?