bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Byłem za tym by Wojtek grały od pierwszego meczu ale bądźmy obiektywni. Penia nie zawalił nam żadnego meczu i to co miał wybronić wybronił. Reszta to gdybanie pt. Czy Wojtek obronił by strzały prawie niemożliwe do obronienia.
0
@MichuZ44 Alverez Julian byłby najlepszym wyborem.
1
@Krzysztof1987 Czyli te wszystkie masowo stracone punkty to wina Pana Boga ?
1
@Herato Powiedz mi, który strzał by wczoraj obronił Szczęsny?
0
No i co, wygląda na to, że po prostu kadrowo od tych kilku lat na dłuższą metę jesteśmy za słabi i nie ma co szukać przyczyny w ciągle zmieniających się trenerach. Wystarczy sobię przypomnieć, że za Xaviego też potrafiliśmy zlać Real.
0
@Kobieras Naliczyłem dwie nie licząc spalonego Lewego.
0
Myślicie, że Flick zaplanował dwu miesięczny dołek formy ? :D
0
Dawno nie widziałem tak słabej gry jaką prezentuję Ateltico.
1
@Deviler W takiej sytuacji to chyba olej mógł polecieć z każdego miejsca, skąd pomysł że to od razu uszczelka pod głowicą?
4
No i się skończyło to 15 lat ślizgania się Pepa.
1
Dziwnie się słucha tych wypowiedzi Szczęsnego. Gościu z takim mocnym charakterem a w kółko tylko gada o tym jak to nie zasługuje na grę. Naprawdę dziwne decyzję, dziwna sytuacja.
0
@AFA Eleven ma kanał 4K
0
@Nazio_87 Makler w dni powszednie na weekend tylko Bond.
0
@Kengo No spoko, mamy wszyscy wyrobione już zdanie o tym jak powinni wyglądać bohaterowie bo całej serii filmowej nakręconej lata temu. Czy uważasz, że HBO ma zrobić to samo ? Ma robić na modłę tego co już powstało? Daj im szansę pokazać to inaczej.
2
@Bobo25 Bo to są nakrtotyki ale nie od strony prawnej.
14
@AmigoBlancos Grać taką kupę i tyle wygrać, szacun.
9
Wiesiek 3 co to jest za tytuł.
"Pierwsza panna z Vicovaro zawsze rada iść na siano.
Druga panna z Vicovaro daje chłopom tylko rano.
Trzecia panna nie ma zasad, zawsze łasa na ..."
2
@FCB24 Catan bardzo spoko
1
@NeroTFP1 A jak by prowadził mecze bez kontraktu ale za gruby hajs od meczu to źle?
0
@Faro Tam też się zmieniła aktorka jeśli mówisz o Ciri.
1
@Kgorecki2500 Warto dodać, że Ellie z The last of Us to też Anna Cieślak.
0
Ktoś tutaj wspominał, że głosu Ciri użyczy ta sama aktorka co z Wiedźmina 3 czyli Anna Cieślak. Jak się okazuje to nie prawda a głosu użyczy Jagoda Jasnowska.
0
@Luciano99 Niby kiedy ma te wyjscia bez sensu ? Moim zdaniem akurat w tym aspekcie to nam często dupę ratował.
0
@Nightraider Nie mówię o zwolnieniu tylko o tym , że wygląda na to, że cud się w Barcelonie nie zdarzył i dalej będziemy męczyć bułę.
0
Było tak fajnie a tymczasem bardzo jest możliwa porażka z Ateltico co bardzo poważnie postawi pod znak zapytania pracę Flicka i nie mówicie, że nie.
0
@marcin62 No i super dzięki.
1
Pytanie dla fanów Wiedźmina książkowego. Czy Ciri była z szkoły Rysia i czy taka szkoła w ogóle istniała? Szczerze mówiąc ograłem wszystkie Wiedźminy i kojarzę głównie szkołę Wilka.
Ciekawostka - CDPROJEKT Red złożył wniosek do UE o zastrzeżenie znaku towarowego symbolizujacego Rysia który znajduję się między na medalionie Ciri oraz na pierwszej grafice zapowiadającej powstanie W4.
0
Czy Pep Guardiola już zrobił sobie jakąś krzywdę?
0
@Azazel_Pazuzu
Jordi Polla - El Niño
5
Ten sezon to jest typowy wyścig ślimaków gdzie nie zdziwię się jak Ateltico go wygra. Oni lubią takie sezony właśnie.