bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alan Wake część 1 to dobra gra ? Ma to start do Heavy Rain na przykład czy to zupełnie inna gra ?
1
@jacobFCB Większa miłość jednak do Leo M. ;)
1
@jacobFCB Mój synek ma właśnie Leon ;)
0
Firmy ubezpieczeniowe co ubezpieczały te domy w LA mają chyba spory problem ;)
0
@reloaded myślę, że Penia już nie zagra.
1
@Nightraider Wesele zdecydowanie robi się dla gości, jedno zrobiłem i oby to było jedyne ;)
0
Środek pola znów poszedł na grzyby. Szkoda,bo liczyłem na odrodzenie tej formacji, szczególnie po powrocie Gaviego.
0
@paweuwarrior ja niestety jako kompletna łamaga w walce niestety poległem na tej grze mimo, że przecież niby ten system walki nie jest jakiś bardzo trudny.
0
Laporta przy tych wszystkich długach i przekrętach, które zostały po Bartomeu chciałaby chyba zjeść ciastko i mieć ciastko. Mam nadzieję, że za kilka lat nie wylądujemy gdzieś w drugiej lidze przez różne problemy finansowe.
0
@MesQueUnClub96 a myślałem, że Fiat Panda.
0
Kiedyś mówiono, że są samochody i Mercedesy. Czy dziś jest jakaś marka lub kontenty model, którego można nazwać "Mercedesem" wśród aut ?
0
@Criss18Barca tam gdzie moja podłoga
0
FarCry 4 czy to udany następca FarCry3 w którym się bawiłem znakomicie? Za grosze do kupienia w PSStore.
0
@Ronin47 na skrzydle nic nie da
2
Moim zdaniem dziś jest ten dzień od którego to Wojtek powinien zostać numerem 1 w Barcelońskiej bramce.
1
@Rewolucja123 Nie ma to jak na starcie nazywać rozmówcę Dziwnym. Na pewno będziesz miał wiele odpowiedzi.
3
@D10SLEO dziwnie piszesz Adam Małysz.
0
Kto by pomyślał.
1
Znając Laporte to na miejscu tych co kupili te loże VIP nie cieszył bym się już. Kto wie czy ten remont Camp Nou w ogóle się skończy.
0
@Szklaner wcale mnie to nie dziwi.
1
@Szklaner dziecko naśladuje rodziców. Mając 1,5 rocznego syna sam jestem często pod wrażeniem jak On próbuje robić to co ja.
0
Laporta to geniusz.
0
@robsesh Ty to chyba mało jeszcze w życiu pracowałeś i widziałeś ludzi. Pamiętaj, im bardziej wyjebane tym lepiej.
4
Nie ma to jak widzieć optymiz w momencie gdy gówno się wylało a miałeś kilka miesięcy by ogarnąć sprawę rejestracji Olmo. Już widzę ten ich optymizm, chyba ciepłą pizzę zjedli, nic więcej.
1
@Kgorecki2500 FarCry 1 to mogę powiedzieć że gra mojego życia. Rok 2004, pierwszy komputer, demo z CD-Action i wspaniała misja pt. Fort. Jak ja się wtedy w to wciągnąłem w wieku 10 lat to mała głowa.Klimat tam się wylewał z ekranu a muzyka po prostu sprawiała, że pojawiała się gęsią skórka. Katowałem to demo i katowałem i przez lata marzyłem by mieć pełną wersję no ale wiadomo jak to było w tamtych latach z zakupem gier.
Drogo i dostępność w małej wiosce niezbyt. Aż po kilku latach kumpel gdzieś mi to załatwił no i w końcu zagrałem w full wersję. Muszę przyznać, że były naprawdę trudne momenty szczególnie pod koniec. Seria Far Cry niestety powędrowała w ręce klepaczy kodu Ubisoft no i po ciekawiej części 2 i bardzo dobrej 3 poszli na łatwiznę i łatwe pieniążki robiąc to samo i to samo. Marzy mi się powrót do korzeni i zabawę na bardziej zamkniętej mapie tak jak w Far Cry 1 od firmy Crytek.
3
Naprawdę przykro to mówić ale w życiu nie pamiętam aby by jakiś duży klub kiedykolwiek miał problem z rejestracją piłkarza. To jakie nas tutaj spotykają problemy to po prostu makabra. Typowe zarządzanie hiszpańskie pt. Jakoś to będzie.
1
@Aragorn33 Jakie sukcesy ma Laporta, że pod koniec kadencji nie możemy zarejestrować zawodnika ?
0
@macio_944 Po pierwsze nie róbmy transferów w sytuacji gdzie wiemy, że mamy problemy z rejestracją. Transfer Olmo był wątpliwy na wielu płaszczyznach a teraz na dodatek nie może grać. Po prostu wielką wtopa.
0
W Barcelonie zawsze jest gadanie , że nie możemy odpuścić kilku lat grając swoimi za nie duże pieniądze o tym samym starać się chociaż unormować sytucje z kosztami stałymi jak pensje bo to wielki klub gdzie nie ma czasu i zawszę musimy grać o wszystko. Tymczasem wpadamy w co raz większe problemy a dodatkowo w gablocie za dużo nie przybywa. Naprawdę trudne decyzje przed szefostwem ale zmiana prezesa i wprowadzenie jego ludzi, niby wielkich specjalistów pokazuje, że raczej po prostu z pustego to i Salomon nie naleje.
2
@sergio5 podstawowy zawodnik kadry obowiązkowo.