0

@Criss18Barca Ok, nie wiedziałem, że taka przerwa się szykuje. Wydawało mi się, że zawszę tydzień po tygodniu był PK rozgrywany. Czyli po meczu z Sevillą mamy tydzień wolnego, przyda się regeneracja.

0

Półfinały będą już grane w środku przyszłego i kolejnego tygodnia ?

1

@barcanawieki Co nadal nie daje gwarancji premiery w 2025 roku.

0

@Toretto No tak bo Hiszpanie to pewnie wszyscy pracują w swoich firmach i idą do roboty na 12 ;)

3

Kompletnie nie rozumiem aby zimą rozgrywać mecze o 21:30. Jakieś sensowne wytłumaczenie?

0

@ranger3120 W CCC

0

@karszun Nie wiem, mówię tylko, że 2 okazała się globalnym sukcesem już na starcie.

1

Niezwykle cieszy mnie sukces Kingdom Come Deliverence 2. To najlepiej pokazuje, że w całym tym shicie popkulturowym na końcu nadal się liczy dobra gra.

1

@tadzik447 Zawszę to może być ostatni dzień Tadek, nic pewnego ;)

2

@Luciano99 Dbasz o to by Henryk nie był głodny a chłopakom na warsztacie płacisz 2/8 najniższej krajowej. No ładnie, ładnie.

0

@marcin62 Masz jakiś fajny poradnik jak walczyć w KCD1? Czy wszystko trzeba wypróbować w grze ? W jakiś sposób trzeba się w odpowiednim czasie atakować w jakimś kierunku ? Są jakieś wskazówki gdzie najlepiej uderzyć?

2

@gumaz Kiedyś ludzie dobrze żyli bo każdy miał gówno i na gówno mógł liczyć. Teraz masz tyle tego wszystkiego, że każdy leci na łeb na szyję by nazbierać jak najwięcej. Czy to dobrze? Nie mnie oceniać.

0

@marcin62 No Polak tak odgrywa fajna rolę i to jaką zabawną ;)

0

@Criss18Barca Gościu zajmujący się alko niech się zawija z polityki.

1

@Messibestplayerintheworld Miałem na myśli, że dopiero w przyszłym sezonie czyli po 4 latach strzeli te 100 goli, nie sądziłem że już ma 89.

1

@fart No ale z drugiej strony grasz przeciw obrońcom, którzy delikatnie mówiąc umiejętnościami nie grzeszą.

0

@vangoor No fakt, prawdopodobnie zrobi to w tym sezonie.

7

Lewy w 4 lata strzeli przewnie 100 goli dla Barcelony a pomyśleć, że jak w polskiej ekstraklasie ktoś strzeli 100 goli przez 15 lat to jest legendą. To tylko okazuje w jakiej dupie jest ta liga.

0

@Popitek12 seks

2

@Rewolucja123 Mimo wszystko Yamal jest sporo wyższy od Messiego i inaczej rozłożony środek ciężkości, łatwiej go powalić. Messi przy swoim niski wzroście i silnych nogach był ciężki do powalenia.

0

Pep jest geniuszem ale jak klocki przestają do siebie pasować to widać, że nie potrafi się kompletnie odnaleźć.

1

@Kgorecki2500 Rammstein i jeszcze raz Rammstein.

6

@Majkel34 Myślę, że Crouch był większy.

1

@wojopancer Sergio Batata

0

Z tego Ishaka robią wielką Legendę Lecha a moim zdaniem od dawna chłop jest najzwyklejszym drewnem. Może jakiś fan Lecha mi wyjaśni jego fenomen ?

2

@wojopancer Kucharczyk

0

@aldewir Tak i Nie.

0

@michal26 Ale ten tytuł to naprawdę jest fatalny, nie wiem kto to wymyślił i dopuścił.

0

@Prorokk Barberzy to w ogóle jest niesamowity przekręt. Swego czasu miałem taką wkrętke by korzystać z ich usług. Sprawdziłem chyba 3-4 TOPowych Barberow w Poznaniu. Wszędzie zapłaciłem 60-80 zl, było to 3 lata temu. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że niczym szczególnym cięcie u nich się nie wyróżniło. Dziś chodzę to babeczki co ma malutki lokal w moim bloku, bierze 50 zł i jestem super zadowolony i zostaje 50 zł w kieszeni.

1

@Toretto Słuchaj, jeśli ktoś jest psychologiem to najczęściej ma też ukończony 4 letni kurs psychoterapeuty , który w sumie kosztuje okolo 40 tysięcy złotych. Do tego 5 lat studiów magisterskich. Jeśli mnie zapytasz czy 200 zł to dużo to moim zdaniem nie. Jak zauważyłeś to 1 godzina spotkania. Lekarz bierze 200-500 zł za często 5-15 minut konsultacji. W sumie więc 9 lat nauki, chyba sporo co ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?