bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KmN Są mieszane opinie ale ja Ci polecę - Wzgórze Psów.
1
Ewentualny pojedynek z Realem Madryt kiedy jest możliwy ? W finale czy wcześniej?
0
@norbi77 Podasz jakieś konkrety o tych grach usuniętych? Jakiś artykuł? Pierwsze słyszę aby szybciej niż kilka miesięcy usuwali gry.
1
God of War Ragnarok na PS4 i PS5 od 21 stycznia w abonamencie PS Extra. Niezwykle się cieszę bo ostatnio już prawie kupiłem za 170 zł na promocji, która i tak była dość atrakcyjna. Jaram się bo część 1 była dla mnie wyjątkowo dobrą grą.
1
@Criss18Barca Tradycyjnie polecam film Wołyń, najlepszego polskiego reżysera Wojtka Smarzowskiego.
1
@LOPEZ16 Chyba Pan.
0
To, że Frankie tak skończy w Barcelonie to naprawdę ciężko było się spodziewać. Ile to już idealnych transferów za grube miliony nam się na twarz wysypało to naprawdę szok.
0
@marcin62 to ta gra od ekipy co robili przy Wiedźminach ?
0
@Nazio_87 słyszałem bardzo sprzeczne opinie.
7
@NeroTFP1 Czujesz po prostu radość, spokój, zero zmartwień i problemów. Po prostu absolutny komfort ducha.
1
@Coutinho007 Z jednym znaczącym szczegółem :)
2
Najlepsze w ekipie Flicka jest to, że się nie zatrzymują i nie kalkulują. Widać było, że wczoraj walili by w Real dalej gdyby nie osłabienie, zero kalkulacji.
4
Chyba pierwszy mecz od dawna gdzie po czerwonej nas nie wydymali bez mydła.
0
@szymonekk na ulubionym telewizorze, ulubionej marki Sony.
0
@Kozinho. O ile naprawdę lubię ich komentarz szczególnie ostatni klasyk się świetnie oglądało z ich komentarzem to wczoraj była padaka.
6
Moim zdaniem Wojtek tak nie swój jest w tej bramce. Ja wiem, że on mało co grał w tej bramce od pół roku ale myślę, że Flick to wszystko doskonale widzi i nie był przepadek, że Penia tyle broni. Puchar Króla i to będzie chyba na tyle przygody Wojtka z Barceloną.
2
Blade coś tam do przodu czasem pociągnie ale w obronie kryminał. Mbappe nim zakręcił 7 razy, to nie może mieć miejsca. Do tego często nie wiem kompletnie co się dzieje za jego plecami np. strzał w poprzeczkę Rodrygo a to nie pierwsza taka wtopa w kryciu.
32
Ale co Raphina potrafi w tym sezonie ma spokoju nawijać obrońców w meczach najwyższej rangi to naprawdę klasa niesamowita.
5
Święcicki cały czas się srał jak to Real zawszę wraca i jak to jeszcze Wielki Real odrobi a nawet w przewadze nie pierdneli. Bardzo męczący był dziś komentarz na Eleven.
2
Z człowiekiem coś nie tak jak czuje wielki niedosyt po 5-2 z Realem w meczu finałowym.
0
Alan Wake część 1 to dobra gra ? Ma to start do Heavy Rain na przykład czy to zupełnie inna gra ?
1
@jacobFCB Większa miłość jednak do Leo M. ;)
1
@jacobFCB Mój synek ma właśnie Leon ;)
0
Firmy ubezpieczeniowe co ubezpieczały te domy w LA mają chyba spory problem ;)
0
@reloaded myślę, że Penia już nie zagra.
1
@Nightraider Wesele zdecydowanie robi się dla gości, jedno zrobiłem i oby to było jedyne ;)
0
Środek pola znów poszedł na grzyby. Szkoda,bo liczyłem na odrodzenie tej formacji, szczególnie po powrocie Gaviego.
0
@paweuwarrior ja niestety jako kompletna łamaga w walce niestety poległem na tej grze mimo, że przecież niby ten system walki nie jest jakiś bardzo trudny.
0
Laporta przy tych wszystkich długach i przekrętach, które zostały po Bartomeu chciałaby chyba zjeść ciastko i mieć ciastko. Mam nadzieję, że za kilka lat nie wylądujemy gdzieś w drugiej lidze przez różne problemy finansowe.
0
@MesQueUnClub96 a myślałem, że Fiat Panda.