1

Ten Gleń taki poważny facet taki elegancki chłopak a komentować to on może chyba najwyżej okręgówke w bierki. Masakra co ten chłop robi, chyba gorszego komentarza w życiu nie słyszałem. Z racji zmęczenia usypialem na meczu a jego reakcje po golach sprawiły, że nie widziałem żadnej bramki.

0

@4drian0 Nie ma na to żadnych wiarygodnych dowodów. Wcale się nie zdziwię jak pracują nad Uncharted lub TLOU3. Sony potrzebuje pewniaka.

0

Jeden z najbardziej zaufanych dziennikarzy w branży gier Jason Schreier twierdzi, że nie ma szans na GTA 6 w 2025 roku. No spory zawód mam nadzieję, że chociaż Mafię 4 dowiozą.

2

Już Nam Ancelotti powiedział, że Real będzie w finale więc nie wiem czego oczekujecie jeśli chodzi o ten mecz.

0

Vinicius już ozdrowiał?

1

Większość naszych zawodników jeszcze nic poważnego nie wygrała a już mają problem mentalnym. Cristiano się załamie jak przeczyta ten artykuł.

2

Old Spice i te ich reklamy podkreślające męskość, teksty typu pachni jak mężczyzna to na dzisiejsze czasy ewenement.

1

No to teraz fajny teścik dla Barcelony z Borussią i to na wyjeździe. Dwa duże testy zdaliśmy koncertowo jednak w momencie długiej już zadyszki przychodzi mocny rywal, szczególnie u siebie. Mam nadzieję, że nas ten mecz nie pogrzebie kompletnie.

7

@PIWOSZ89 Najlepiej w ogóle NIE.

0

Ja dziś meczu nie mogłem obejrzeć czy to było to samo co w ostatnich meczach gdzie traciliśmy punkty?

0

Spokojnie, Real na pewno przegra dziś.

0

@SelloutCrowd Iker Casillas czy Barthez byli jeszcze mniejsi.

0

@Arkon Oj PKP to akurat wszystko może zaskoczyć.

0

@Mitch_Atleta On zawszę świetnie rozliczają się nawzajem ;)

0

@Criss18Barca I późnej tego typu zawodnicy mają się wyróżniać w kadrze, niby jak ??

0

@Kgorecki2500 Się naszczelałem

0

@BezglutenowyPedri teraz to nawet 13 letnie się boją zostawić. Ah te czasy gdy do 1 klasy się elekanco samemu jechało rowerkiem ;)

0

@BorzyKrzys Teraz już może otworzyć warzywniak.

16

@esem91 chyba wyruchanie

1

@MesQueUnClub_87 Nie sądzę, weź po prostu Olimp.

10

@MesQueUnClub_87 A oni tylko.
Tak proszę Pana.
Dziękuję Proszę Pana.

0

@karci0 Takie jest prawo, muszą pisać by w teorii nie robić fałszywych promocji.

2

Bójcie się chamy z Ferranem wjeżdżamy!

1

Mimo tej katastrofy którą gramy mam wrażenie,że w powietrzu czuć ogrom zaufania do Flicka i wręcz stu procentowa pewność, że sytuacja się odwróci. Jestem ciekaw gdzie finalnie będziemy na koniec roku.

0

@maroon Po prostu kłamstwo.

47

@maroon Mieszkałem w tamtych okolicach,znam osoby pracujące w tej kopalni. Powód jest prosty, węgiel się kończy.

1

@joloskyy Nie, ja słucham tylko muzyki klasycznej.

0

@BulaKG Mają prawo.

0

@Kgorecki2500 Ja widziałem wypowiedź, że nie potwierdził kolejej czy kolejnych książek tylko przyznał, że może pisać będzie nadal.

1

@morrison A nie pomyślałeś, że w sytuacji gdy nie idzie w ataku potrzebny bramkarz który wybroni trudne piłki i wystarczy nam gol na 1-0 by wygrać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?