bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Gleń taki poważny facet taki elegancki chłopak a komentować to on może chyba najwyżej okręgówke w bierki. Masakra co ten chłop robi, chyba gorszego komentarza w życiu nie słyszałem. Z racji zmęczenia usypialem na meczu a jego reakcje po golach sprawiły, że nie widziałem żadnej bramki.
0
@4drian0 Nie ma na to żadnych wiarygodnych dowodów. Wcale się nie zdziwię jak pracują nad Uncharted lub TLOU3. Sony potrzebuje pewniaka.
0
Jeden z najbardziej zaufanych dziennikarzy w branży gier Jason Schreier twierdzi, że nie ma szans na GTA 6 w 2025 roku. No spory zawód mam nadzieję, że chociaż Mafię 4 dowiozą.
2
Już Nam Ancelotti powiedział, że Real będzie w finale więc nie wiem czego oczekujecie jeśli chodzi o ten mecz.
0
Vinicius już ozdrowiał?
1
Większość naszych zawodników jeszcze nic poważnego nie wygrała a już mają problem mentalnym. Cristiano się załamie jak przeczyta ten artykuł.
2
Old Spice i te ich reklamy podkreślające męskość, teksty typu pachni jak mężczyzna to na dzisiejsze czasy ewenement.
1
No to teraz fajny teścik dla Barcelony z Borussią i to na wyjeździe. Dwa duże testy zdaliśmy koncertowo jednak w momencie długiej już zadyszki przychodzi mocny rywal, szczególnie u siebie. Mam nadzieję, że nas ten mecz nie pogrzebie kompletnie.
7
@PIWOSZ89 Najlepiej w ogóle NIE.
0
Ja dziś meczu nie mogłem obejrzeć czy to było to samo co w ostatnich meczach gdzie traciliśmy punkty?
0
Spokojnie, Real na pewno przegra dziś.
0
@SelloutCrowd Iker Casillas czy Barthez byli jeszcze mniejsi.
0
@Arkon Oj PKP to akurat wszystko może zaskoczyć.
0
@Mitch_Atleta On zawszę świetnie rozliczają się nawzajem ;)
0
@Criss18Barca I późnej tego typu zawodnicy mają się wyróżniać w kadrze, niby jak ??
0
@Kgorecki2500 Się naszczelałem
0
@BezglutenowyPedri teraz to nawet 13 letnie się boją zostawić. Ah te czasy gdy do 1 klasy się elekanco samemu jechało rowerkiem ;)
0
@BorzyKrzys Teraz już może otworzyć warzywniak.
16
@esem91 chyba wyruchanie
1
@MesQueUnClub_87 Nie sądzę, weź po prostu Olimp.
10
@MesQueUnClub_87 A oni tylko.
Tak proszę Pana.
Dziękuję Proszę Pana.
0
@karci0 Takie jest prawo, muszą pisać by w teorii nie robić fałszywych promocji.
2
Bójcie się chamy z Ferranem wjeżdżamy!
1
Mimo tej katastrofy którą gramy mam wrażenie,że w powietrzu czuć ogrom zaufania do Flicka i wręcz stu procentowa pewność, że sytuacja się odwróci. Jestem ciekaw gdzie finalnie będziemy na koniec roku.
0
@maroon Po prostu kłamstwo.
47
@maroon Mieszkałem w tamtych okolicach,znam osoby pracujące w tej kopalni. Powód jest prosty, węgiel się kończy.
1
@joloskyy Nie, ja słucham tylko muzyki klasycznej.
0
@BulaKG Mają prawo.
0
@Kgorecki2500 Ja widziałem wypowiedź, że nie potwierdził kolejej czy kolejnych książek tylko przyznał, że może pisać będzie nadal.
1
@morrison A nie pomyślałeś, że w sytuacji gdy nie idzie w ataku potrzebny bramkarz który wybroni trudne piłki i wystarczy nam gol na 1-0 by wygrać?