2

@BorzyKrzys My z Jacka jesteśmy dumni w Poznaniu. Wiesz jaki on ma prawy sierpowy?

0

@Amigo_Blanco Po prostu uważam, że fabuła GTA V była bez większej głębi.

2

@Sulimo Szeregowiec Ryan

0

I co z tym Stalkerem będzie to hit jak dopracują czy nie ? Czy może już jest hitem lub crapem ? Kochałem poprzednie serię szczególnie Cień Czarnobyla.

1

@macio_944 Wiem, że jesteś wielkim fanem GTA więc chciałabym się ciebie zapytać o GTA V. Co uważasz o tej części? Ja jestem generalnie zawiedziony. Uważam, że nie ma tam żadnego postępu względem poprzednich części a fabularnie nie zachwyca.

2

@mientusek1407 2026 dopiero

0

@4drian0 Po prostu gra pewnie jest poprawiana do ostatniej chwili i dlatego taki patch. Teraz można się tylko zastanawiać jak bardzo duże problemy będą z tym tytułem do tego brak recenzji. Strasznie śmierdzi mi tutaj początkiem CP2077.

0

@jacobFCB Fajne, mocne brzmienie.

2

Sie muss nicht schön sein
Sie muss nicht klug sein, Nein!
Sie muss nicht reich sein
Kein Model mit langen Schritten
Doch Dicken Titten !

0

@BorzyKrzys A takie arcydzieło widziałeś?


0

@Tasde no rozumiem ale jak teraz pobuerzesz Cyberpunka to już pobierasz najnowszą wersję bez patchy.

2

@PawkoFCB A dlaczego to się nie pobierze od razu najnowsza wersja bez nadpisywania skoro nie ma preloadu ?

1

@PawkoFCB oj będą jaja z tym Stalkerem patrząc na ten patch aż się przypomina 70 GB patch do CP2077 i późniejszą afera stulecia ;)

0

@Katalończyk 99 zero pewności w bramce wczoraj u Skorupskirgo. Bułka? Widziałeś co mu po krótkim wsadził ? Kabaret.

0

Jak przez ostatnie 20 lat mieliśmy spokój w bramce to teraz mam wrażenie że sami pajace się zmieniają. Probierzowi nawet na bramce się udało spierdolić sytuację.

0

Myślisz sobie, że gorzej być nie może a następnie czytasz, że wszyscy włącznie z trenerem są zadowoleni z meczu ze Szkocją. Naprawdę czas przestać oglądać to pośmiewisko.

1

@mariosss20 Smutek tak już od 20 lat.

0

@takisobiektos Może czas na klasowego Portugalczyka :D

0

@PuszkinFan Jak wykupione, wersja cyfrowa w sklepie Sony. Oferta ważna do 23.11
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1018-CUSA00135_00-ARKHAMCOLLECTION

0

@Linghunter88 Wnioskujesz po okularach ?

26

@betonito Ci ma Narodowym to nie mają honoru ani jaj. Przecież sami się podniecali jak CR7 nam ładował gola i żebrali o foty.

1

@barteq Jak nie masz siły na ER to chcesz się pchać w Sekiro ? To lepiej Ghost of Thushima.

0

@barteq O ile dobrze pamiętam to będzie gdzieś przedział od 2010 do 2017.

0

@szymonekk PSStore na PS4/5. Kolekcja Arkham

0

Grał ktoś w te trylogię o Batmanie ? Za 30 zł można kupić to na pleja i się zastanawiam, bo opinie to ma jak jakaś gra legenda.

2

@Piernik Twarde dowody i wysyłanie ich do kierownika,HR a jak nie to zgłosić do inspekcji pracy czy na policję. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takich zachowań.

0

@Trojanek23 Uważam, że dla piłkarzy na ich poziomie fota z Ronaldo na ściance to wielkiego no ale dla nich to chyba wielka rzecz.

1

@MesQueUnClub_87 To zależy czy latają miesiąc czy dwa lata.

0

Stalker 2 okaże się technologicznym bublem ? Ja uważam, że tak. Zaczynamy głosowanie.

4

@draxidox Wyjeżdżasz ma wakacje i nie wiesz czy po powrocie będziesz miał gdzie mieszkać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?