bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys My z Jacka jesteśmy dumni w Poznaniu. Wiesz jaki on ma prawy sierpowy?
0
@Amigo_Blanco Po prostu uważam, że fabuła GTA V była bez większej głębi.
2
@Sulimo Szeregowiec Ryan
0
I co z tym Stalkerem będzie to hit jak dopracują czy nie ? Czy może już jest hitem lub crapem ? Kochałem poprzednie serię szczególnie Cień Czarnobyla.
1
@macio_944 Wiem, że jesteś wielkim fanem GTA więc chciałabym się ciebie zapytać o GTA V. Co uważasz o tej części? Ja jestem generalnie zawiedziony. Uważam, że nie ma tam żadnego postępu względem poprzednich części a fabularnie nie zachwyca.
2
@mientusek1407 2026 dopiero
0
@4drian0 Po prostu gra pewnie jest poprawiana do ostatniej chwili i dlatego taki patch. Teraz można się tylko zastanawiać jak bardzo duże problemy będą z tym tytułem do tego brak recenzji. Strasznie śmierdzi mi tutaj początkiem CP2077.
0
@jacobFCB Fajne, mocne brzmienie.
2
Sie muss nicht schön sein
Sie muss nicht klug sein, Nein!
Sie muss nicht reich sein
Kein Model mit langen Schritten
Doch Dicken Titten !
0
@BorzyKrzys A takie arcydzieło widziałeś?
0
@Tasde no rozumiem ale jak teraz pobuerzesz Cyberpunka to już pobierasz najnowszą wersję bez patchy.
2
@PawkoFCB A dlaczego to się nie pobierze od razu najnowsza wersja bez nadpisywania skoro nie ma preloadu ?
1
@PawkoFCB oj będą jaja z tym Stalkerem patrząc na ten patch aż się przypomina 70 GB patch do CP2077 i późniejszą afera stulecia ;)
0
@Katalończyk 99 zero pewności w bramce wczoraj u Skorupskirgo. Bułka? Widziałeś co mu po krótkim wsadził ? Kabaret.
0
Jak przez ostatnie 20 lat mieliśmy spokój w bramce to teraz mam wrażenie że sami pajace się zmieniają. Probierzowi nawet na bramce się udało spierdolić sytuację.
0
Myślisz sobie, że gorzej być nie może a następnie czytasz, że wszyscy włącznie z trenerem są zadowoleni z meczu ze Szkocją. Naprawdę czas przestać oglądać to pośmiewisko.
1
@mariosss20 Smutek tak już od 20 lat.
0
@takisobiektos Może czas na klasowego Portugalczyka :D
0
@PuszkinFan Jak wykupione, wersja cyfrowa w sklepie Sony. Oferta ważna do 23.11
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1018-CUSA00135_00-ARKHAMCOLLECTION
0
@Linghunter88 Wnioskujesz po okularach ?
26
@betonito Ci ma Narodowym to nie mają honoru ani jaj. Przecież sami się podniecali jak CR7 nam ładował gola i żebrali o foty.
1
@barteq Jak nie masz siły na ER to chcesz się pchać w Sekiro ? To lepiej Ghost of Thushima.
0
@barteq O ile dobrze pamiętam to będzie gdzieś przedział od 2010 do 2017.
0
@szymonekk PSStore na PS4/5. Kolekcja Arkham
0
Grał ktoś w te trylogię o Batmanie ? Za 30 zł można kupić to na pleja i się zastanawiam, bo opinie to ma jak jakaś gra legenda.
2
@Piernik Twarde dowody i wysyłanie ich do kierownika,HR a jak nie to zgłosić do inspekcji pracy czy na policję. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takich zachowań.
0
@Trojanek23 Uważam, że dla piłkarzy na ich poziomie fota z Ronaldo na ściance to wielkiego no ale dla nich to chyba wielka rzecz.
1
@MesQueUnClub_87 To zależy czy latają miesiąc czy dwa lata.
0
Stalker 2 okaże się technologicznym bublem ? Ja uważam, że tak. Zaczynamy głosowanie.
4
@draxidox Wyjeżdżasz ma wakacje i nie wiesz czy po powrocie będziesz miał gdzie mieszkać.