bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Ostatnio dostaliśmy skierowanie dla 14 miesięcznego syna do kardiologa dziecięcego. Generalnie prawdopodobnie nic takiego ale jest zalecenie aby zrobić Echo serca. No i dzwonię chociaż łatwo znaleźć to nie było na NFZ. Spory i nowoczesny szpital w Poznaniu, pani mi mówi, że termin za dwa lata. Od razu sobie przypomniałem jak Hołownia opowiadał, że po wyborach to lekarz sam będzie dzwonić i pytać się o nasze zdrowie.
0
@lucas/catalan popatrz na Zalando
1
@Kapitan hawk też lubię jak fajna kobieta trzyma mój cały interes w dłoniach.
0
Co oni tego Wrzoska ciągle na Legii promują? Dobry on chociaż ?
3
@tbas Świątek w zaledwie kilka lat zarobiła grube miliony więc nie wiem po co tutaj gadać o jakiś niższych płacach.
6
Ciekawe ilu z Was wie , że Rasiak tak, Grzegorz Rasiak grał dla Tottenhamu i nawet strzelił ostatecznie nie uznaną bramkę w starciu z Liverpoolem.
0
Jak myślicie po cichu Wojtek wejdzie na stałe do bramki Barcelony czy tylko w sytuacji gdy Penia znacznie notorycznie popełniać błędy?
0
@DonAndrzejos Rafał Juć.
0
@patrys218 Przestraszyli się Barcy Flicka i już lecą w dół.
7
@4drian0 ciekawe jak ciągnie
0
@VegetaPolska oglądałem podcast ludzi co byli na PGA i grali w te demo i ogólnie mówią, że jest tragedia. Ale i tak zagram, kocham ten świat i te grę. Wystarczy mi lepsza grafika.
0
Ten Rodri naprawdę był najlepszy?
1
Messi gra taki mundial w 2026 jak w Katarze i broni mistrzostwo świata. Złota piłka, tak czy nie ?
1
Polecam poczytać komentarze po 20 minutach meczu z Bayernem. Tak to niedawno było a dziś odbiór tego niezwykle śmieszy.
4
@Arden Można być oficjalnie kibicem byle nie robić wałków na ich korzyść.
2
W ogóle te organizację złotego Balona to jakiś żart. Od lat robią zamieszanie na miesiąc przed niby ogłaszając "nieoficjalnie" zwycięzcę. Potem są takie akcje, że Ci nie przyjechali bo się obrazili i to nie pierwszy raz. Naprawdę tak ciężko jest nic nie mówić i ogłosić to po prostu w dniu imprezy? A tak po za tym to co to w ogóle jest za zachowanie, że nie przyjedziemy na galę bo nie wygraliśmy ? Z takim podejściem to mógłby tak tylko przyjechać zwycięzca, no bo po co tam jechać inaczej?
1
A następne El Clasico na nowym Camp Nou. Świetnie to się układa.
0
Pozostaje trzymać kciuki aby Barca wygrała LM i najlepiej dołożyła Mistrzostwo Hiszpanii i wtedy jestem spokojny o złoto dla Lewego. Nie wyobrażam sobie sytuacji aby nie odegrał on kluczowej roli przy takich triumfach.
0
@goldmetaxa co Wy o tej Valenci tak w kółko? Przecież oni nic nie grają.
0
FIFA, say no to racism !!
1
Patrząc na osiągnięcia Realu w ostatnich 15 latach aż trudno uwierzyć jak często potrafimy i po prostu zlać.
0
Te fajki Szczęsnego... Osobiście mi się to nie podoba i zapowiada się przygoda w stylu Jurka Dudka w Realu. Szkoda, bo liczyłem na więcej.
1
W sumie oba życzenia z wczorajszego meczu się u mnie spełniony. Wielki mecz Roberta w klasyku i kluczowy występ Casado. Pełna radość.
0
@Omoziu El Clasico, pozdrawiam.
2
Gdyby tylko mój roczny syn wiedział, że przestawiają czas i mamy spać godzinę dłużej to może bym od 5 nie był na nogach. Po uja ciągle się bawią tymi zegarami...
0
I teraz pomyśleć, że dwóch klasowych stoperów dopiero wróci do gry. Martwi brak zmienników dla Tridente.
0
A obiektywnie patrząc to Real gra niesamowity kryminał w obronie.
0
A kto jest najstarszym strzelcem gola w klasyku ?
46
Cieszą znów piłki prostopadłe. Po pierwsze, że potrafimy wyciągnąć przeciwnika a po drugie, że potrafimy takie podanie idealnie wykonać. To była wielka siła ekipy Pepa i chyba wraca dopiero to po 12 latach. Tak rzadko wychodziliśmy 1 na 1 z bramkarzem a teraz robimy to kilku krotnie w meczach z potęgami.
2
Hansi fajny strój dziś. Chłop to taki rock and roll styl i nie tylko na boisku.