24

Ostatnio dostaliśmy skierowanie dla 14 miesięcznego syna do kardiologa dziecięcego. Generalnie prawdopodobnie nic takiego ale jest zalecenie aby zrobić Echo serca. No i dzwonię chociaż łatwo znaleźć to nie było na NFZ. Spory i nowoczesny szpital w Poznaniu, pani mi mówi, że termin za dwa lata. Od razu sobie przypomniałem jak Hołownia opowiadał, że po wyborach to lekarz sam będzie dzwonić i pytać się o nasze zdrowie.

0

@lucas/catalan popatrz na Zalando

1

@Kapitan hawk też lubię jak fajna kobieta trzyma mój cały interes w dłoniach.

0

Co oni tego Wrzoska ciągle na Legii promują? Dobry on chociaż ?

3

@tbas Świątek w zaledwie kilka lat zarobiła grube miliony więc nie wiem po co tutaj gadać o jakiś niższych płacach.

6

Ciekawe ilu z Was wie , że Rasiak tak, Grzegorz Rasiak grał dla Tottenhamu i nawet strzelił ostatecznie nie uznaną bramkę w starciu z Liverpoolem.

0

Jak myślicie po cichu Wojtek wejdzie na stałe do bramki Barcelony czy tylko w sytuacji gdy Penia znacznie notorycznie popełniać błędy?

0

@DonAndrzejos Rafał Juć.

0

@patrys218 Przestraszyli się Barcy Flicka i już lecą w dół.

7

@4drian0 ciekawe jak ciągnie

0

@VegetaPolska oglądałem podcast ludzi co byli na PGA i grali w te demo i ogólnie mówią, że jest tragedia. Ale i tak zagram, kocham ten świat i te grę. Wystarczy mi lepsza grafika.

0

Ten Rodri naprawdę był najlepszy?

1

Messi gra taki mundial w 2026 jak w Katarze i broni mistrzostwo świata. Złota piłka, tak czy nie ?

1

Polecam poczytać komentarze po 20 minutach meczu z Bayernem. Tak to niedawno było a dziś odbiór tego niezwykle śmieszy.

4

@Arden Można być oficjalnie kibicem byle nie robić wałków na ich korzyść.

2

W ogóle te organizację złotego Balona to jakiś żart. Od lat robią zamieszanie na miesiąc przed niby ogłaszając "nieoficjalnie" zwycięzcę. Potem są takie akcje, że Ci nie przyjechali bo się obrazili i to nie pierwszy raz. Naprawdę tak ciężko jest nic nie mówić i ogłosić to po prostu w dniu imprezy? A tak po za tym to co to w ogóle jest za zachowanie, że nie przyjedziemy na galę bo nie wygraliśmy ? Z takim podejściem to mógłby tak tylko przyjechać zwycięzca, no bo po co tam jechać inaczej?

1

A następne El Clasico na nowym Camp Nou. Świetnie to się układa.

0

Pozostaje trzymać kciuki aby Barca wygrała LM i najlepiej dołożyła Mistrzostwo Hiszpanii i wtedy jestem spokojny o złoto dla Lewego. Nie wyobrażam sobie sytuacji aby nie odegrał on kluczowej roli przy takich triumfach.

0

@goldmetaxa co Wy o tej Valenci tak w kółko? Przecież oni nic nie grają.

0

FIFA, say no to racism !!

1

Patrząc na osiągnięcia Realu w ostatnich 15 latach aż trudno uwierzyć jak często potrafimy i po prostu zlać.

0

Te fajki Szczęsnego... Osobiście mi się to nie podoba i zapowiada się przygoda w stylu Jurka Dudka w Realu. Szkoda, bo liczyłem na więcej.

1

W sumie oba życzenia z wczorajszego meczu się u mnie spełniony. Wielki mecz Roberta w klasyku i kluczowy występ Casado. Pełna radość.

0

@Omoziu El Clasico, pozdrawiam.

2

Gdyby tylko mój roczny syn wiedział, że przestawiają czas i mamy spać godzinę dłużej to może bym od 5 nie był na nogach. Po uja ciągle się bawią tymi zegarami...

0

I teraz pomyśleć, że dwóch klasowych stoperów dopiero wróci do gry. Martwi brak zmienników dla Tridente.

0

A obiektywnie patrząc to Real gra niesamowity kryminał w obronie.

0

A kto jest najstarszym strzelcem gola w klasyku ?

46

Cieszą znów piłki prostopadłe. Po pierwsze, że potrafimy wyciągnąć przeciwnika a po drugie, że potrafimy takie podanie idealnie wykonać. To była wielka siła ekipy Pepa i chyba wraca dopiero to po 12 latach. Tak rzadko wychodziliśmy 1 na 1 z bramkarzem a teraz robimy to kilku krotnie w meczach z potęgami.

2

Hansi fajny strój dziś. Chłop to taki rock and roll styl i nie tylko na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?