4

@Chada Ale z Was kozaki, naprawdę zazdroszczę tych osiągnięć.

0

@esem91 GTA V dla mnie trasznie średnie pod względem fabuły. Zdecydowanie nie widzę nic wyjątkowego w tym tytule. To jakie wrażenie robiło San Andreas 20 lat temu to GTA V niczym się nie wyróżnia.

4

@dmcteam Radzę wymienić teściową zamiast świec następnym razem.

4

@Rust_Cohle To chyba znaczy , że nie grasz w ogóle w żadne gry i nie oglądasz filmów serialów ? A mecze oglądasz ? Czy wolisz wyjść na boisko i nie żyć życiem zastępczym ?

3

@Jakchcesz To jest rewelacyjny tytuł i tyle.

16

Red Dead Redemption 2 to jest tytuł gdzie możesz spędzić godzinę i dosłownie nie zrobić nic. Bierzesz konia i jedziesz sobie do golibrody. Po drodze zaczepia cię banda Odriscola więc musisz im wpierdolić. No i fajnie by jakiego jelenia upolować dla obozu a na koniec umyć siebie i konia w rzece. To jest gra, to jest życie.

3

@MichuZ44 Do momentu aż nikomu krzywdy nie robi to nie widzę w tym nic złego.

2

Lewy co wczoraj gole imienia Pippo Inzhagiego. Już bardziej dołożyć nogi się nie da.

7

@Messiah10 Tylko Mariusz Max Kolonko może rozwiązać tę zagadkę.

0

Jak se patrzę na te KSW to jestem ciekawy co oni zrobią bez dwóch dziadków - Pudzian i Mamed.

0

@kacpernau gdyby nie było spalonego to by wygrali z Barcą...

0

Patrzysz na Real i widzisz, że oni nie będą wstanie odwrócić losów spotkania. To chyba największa zmiana jaka u nich jest bardzo widoczna.

0

Polska się boi Trumpa, tak ?

2

@xvcWinterSoldier tak to są moje główne obawy. Praktycznie nie mamy zmienników.

0

@HarveySpecter Cześć, ja nie sram w gacie.

0

@fotohobby Będziesz skreślać Xabiego po tym co zrobił po jednym laniu na potężnym Liverpoolem?

0

@MesQueUnClub96 Czy przy porażkach z Liverpoolem i Atalanta jest realne, że mogą odpaść w ogóle z LM ?

1

@macio_944 To musiało się tak skończyć po tym fenomenalnym sezonie.

0

@AduŚ07 No raczej od nowa nic tam nie budował

1

Pep przechodzi chyba jeden z większych kryzysów w City a Liverpool robi swoje. Pachnie to dobrze dla kibiców Liverpoolu pod względem Premier League.

1

@takisobiektos w ciemnej uliczce to byś go nawet nie zauważył

8

@Schoogs Tak, odleciał. Wszyscy piłkarze których wymieniłeś byli klasy światowej.

12

Bezpośredniość w grze Olmo jest spektakularna.

1

@mrboom Oczywiście, że zrobię prywatnie tylko chodzi mi o abstrakcję tej sytuacji. Pierwsze słyszę, żeby dwa lata czekać, pół roku mi się zdarzyło.

3

@Wasacz_ No ale jak można czekać dwa lata na lekarza tym bardziej dla małego dziecka? Z czystej przyzwoitości to bym się nawet wstydził takie terminy proponować...

24

Ostatnio dostaliśmy skierowanie dla 14 miesięcznego syna do kardiologa dziecięcego. Generalnie prawdopodobnie nic takiego ale jest zalecenie aby zrobić Echo serca. No i dzwonię chociaż łatwo znaleźć to nie było na NFZ. Spory i nowoczesny szpital w Poznaniu, pani mi mówi, że termin za dwa lata. Od razu sobie przypomniałem jak Hołownia opowiadał, że po wyborach to lekarz sam będzie dzwonić i pytać się o nasze zdrowie.

0

@lucas/catalan popatrz na Zalando

1

@Kapitan hawk też lubię jak fajna kobieta trzyma mój cały interes w dłoniach.

0

Co oni tego Wrzoska ciągle na Legii promują? Dobry on chociaż ?

3

@tbas Świątek w zaledwie kilka lat zarobiła grube miliony więc nie wiem po co tutaj gadać o jakiś niższych płacach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?